Road Maraton - Żmigród - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 85
BARTŁOMIEJ DOMONIK Tak 41
KAMIL GROMNICKI Tak ŻARY CYCLING TEAM 44
DOMINIK JANECZKO Tak OŚ RACING TEAM 77
JAKUB LITWINOWICZ OŚ RACING TEAM
JAKUB PASEK Tak OŚ RACING TEAM 76
BARTŁOMIEJ PASEK Tak OŚ RACING TEAM 75
PIOTR SUCHECKI Tak OTR INTERKOL 57
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 7)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 37
MACIEJ GREMBSKI Tak 84
IRENEUSZ KOCIOŁEK Tak GRUPA MAX 93
JAROSŁAW KOSIŃSKI Tak SCT BIKE ON WAX 35
KAMIL KRÓL OŚ RACING TEAM
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PM RIDER TEAM 24
DAMIAN MIELA Tak PM RIDER TEAM 59
MARIUSZ OLESEK Tak CCC 7
ADAM OSTOJSKI Tak GATTA BIKE-RS 723
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI RAWEX ENERGY SAVING
PAWEŁ SZLĘK Tak PM RIDER TEAM 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak GUCWA VELO TRAINER 27
BARTOSZ ZAJĄC Tak QUEST ACT 69
ROBERT ŻMUDZIN Tak FTI RACING TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 13)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI Tak STRAŻAK TEAM TRZCINICA 2
MICHAŁ ANTOSZ Tak MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 67
IRENEUSZ BAK UKKS IMIELIN TEAM
BARTOSZ BAL ZGRUPKA TEAM
TOMASZ BRZYCHCZY Tak 13
PAWEŁ BUŁECZKA Tak GATTA BIKE-RS 1
BORYS CHWIŁKOWSKI PKO BP SA
TOMASZ CZECHOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 3
KAROL DĄBROWSKI
MAREK FIKUS Tak TWOMARK TEAM 48
JAKUB GOSPODARCZYK Tak 12
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PM RIDER TEAM 82
TOMASZ GRABOWY AGREGATY EPS SYSTEM 788
TOMASZ GRZEGORY Tak GATTA BIKE-RS 716
ŁUKASZ GRZESIEK Tak OTR INTERKOL 40
MICHAŁ IWAN
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak GATTA BIKE-RS 717
DOMINIK KAPUSTA Tak GATTA BIKE-RS 609
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PM RIDER TEAM 53
ADAM KRUPA Tak 55
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak 50
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak JAS-KÓŁKA 22
ŁUKASZ PIKOSZ Tak 83
PAWEŁ PIRÓG Tak HUZAR BIKE ACADEMY 32
DAMIAN RYBARCZYK TWOMARK TEAM
GRZEGORZ RYCHEL ZGRUPKA TEAM
TOMASZ SORBIAN Tak PM RIDER TEAM 25
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 36
ŁUKASZ WAGEMANN Tak GVT 61
PAWEŁ WAGNER Tak GRUPA MARAT 8
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PM RIDER TEAM 58
KRZYSZTOF WEBERBAUER SUPREME STYLE MATES 701
WOJCIECH WĘCŁAŚ OŚ RACING TEAM
MAREK WOJNAROWSKI Tak VELOART CYCLING CLUB 73
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 34 (Opłaconych: 24)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 86
JANUSZ BANASIAK TWOMARK TEAM
SLAWOMIR BOGUSZ SCT BIKE ON WAX
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 620
MIROSŁAW BORTEL Tak ROAD MARATON TEAM 890
GRZEGORZ GOLONKO Tak VELOART CYCLING CLUB 34
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak ISPORT.PL TEAM 52
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
MARIUSZ KOWALCZYK Tak GVT 54
MAREK KURLETO Tak 74
ROBERT LEWANDOWSKI Tak 100
MAREK LIS TOPTECH
DARIUSZ ŁABIAK STREFASPORTU.PL
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 30
TOMASZ MACIAŚ Tak ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MACIEJEWSKI Tak 29
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 711
ALBERT MICNAS Tak 78
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 90
REMIGIUSZ ROLSKI TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
DARIUSZ URYGA
MACIEJ WILKOWIECKI Tak GUCWA VELO TRAINER 26
TOMASZ WOŁODŹKO Tak ESKA TEAM 79
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 657
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 18)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
PAWEŁ DRAB Tak TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM 21
ZBIGNIEW FAL Tak 46
PIOTR JASTRZĘBSKI Tak 49
MAREK KAMIŃSKI Tak TWOMARK ALVA 1 47
ANDRZEJ KASPRZYK Tak TWOMARK TEAM 670
TOMASZ KLUCZYŃSKI GVT
LESZEK KOZIOŁ Tak 88
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 38
MAREK LECHOWSKI Tak ESKA TEAM 4
PIOTR LEPKA Tak KS LECHIA PIECHOWICE 60
STANISŁAW MAŚLAK Tak 51
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 62
STANISŁAW PSIUCH Tak 45
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 605
DARIUSZ SZWEJ Tak CYKLOOPOLE 63
LESZEK TRACZYK Tak 28
PAWEŁ WOCH Tak SCT BIKE ON WAX 81
MIROSŁAW WOSIK Tak 39
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
PIOTR ZAJĄC Tak QUEST ACT 68
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 21 (Opłaconych: 19)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
MARIAN BŁOŃSKI Tak 66
STANISŁAW BURKOWSKI BURKOWSKI Tak 65
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 15
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak 909
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JAN CZAPLINSKI Tak RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 31
JAN KAPUŚCIK Tak 16
JAN KRZESAK Tak 64
WOJCIECH KWIECIEŃ Tak 43
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak 656
STANISŁAW MAŁECKI Tak 14
ZYGMUNT PFEIFER Tak 17
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 70
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 89
ZDZISŁAW RUDNICKI Tak 91
MIECZYSŁAW STRZELEC Tak 19
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 15)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
NATALIA CZERWONKA Tak 92
IZABELA ZALEJSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
GOSIA GRUDOWSKA Tak 94
ANNA MICHALAK-WARŻAŁA Tak PM RIDER TEAM 56
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 11
KRYSTYNA SABAJ Tak ESKA TEAM 72
LUCYNA WAGNER Tak GRUPA MARAT 5
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 87
DOMINIKA HANKE Tak 6
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 42
JOANNA WOŁODŹKO Tak ESKA TEAM 80
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
KRYSTYNA MUSIELAK Tak 10
MAŁGORZATA RAJCZYBA
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 133 (Opłaconych: 108)