Road Maraton - Żmigród - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK KOLMARKA
DOMINIK JANECZKO OŚ RACING TEAM
DAMIAN MICHALSKI OTR INTERKOL
JAKUB PASEK OŚ RACING TEAM
BARTŁOMIEJ PASEK OŚ RACING TEAM
PIOTR SUCHECKI OTR INTERKOL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA ROGELLI TEAM
KONRAD CZAJKOWSKI GVT
PIOTR JEŻEWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR KLUSKA SCT BIKE ON WAX
JAROSŁAW KOSIŃSKI SCT BIKE ON WAX
RADOSŁAW KOZAL FTI RACING TEAM
MICHAŁ MARKOWSKI PM RIDER TEAM
MICHAŁ MICHALSKI OTR INTERKOL
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS
KAROL PIEKARSKI FTI RACING TEAM
PAWEŁ SZLĘK PM RIDER TEAM
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BARTOSZ ZAJĄC QUEST ACT
ROBERT ŻMUDZIN FTI RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ BECKER BYLE DO METY
TOMASZ BRZYCHCZY
JAKUB CZWOJDA FTI RACING TEAM
PAWEŁ GREHL GVT
ZBIGNIEW GUCWA GVT
MICHAŁ IWAN
DOMINIK KAPUSTA GATTA BIKE-RS
RADOSŁAW KOSICKI
ARTUR KOZAL FTI RACING TEAM
ADAM KRUPA
LEOPOLD LASKOWSKI FTI RACING TEAM
JAKUB LATAJKA OTR INTERKOL
MACIEJ NOWAK
ŁUKASZ OLACZEK BYLE DO METY
DAMIAN RYBARCZYK TWOMARK TEAM
TOMASZ SEIFFERT TEAM BRZEG
RAFAŁ SEKTA JAFI SPORT BIKE TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK ROGELLI TEAM
RAFAŁ WROŻYNA JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 19 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK KOLMARKA
KAROL ANDERKO JAFI SPORT BIKE TEAM
ROBERT BIELAWSKI BIKE SERWIS SCOTT
SEBASTIAN BIRUTA GVT
SLAWOMIR BOGUSZ SCT RIDERS
ARTUR BORATYN BIKE ATELIER TEAM
JACEK GARCAREK BIKE SERWIS SCOTT
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
MARIUSZ KOWALCZYK GVT
MAREK LIS MILICZ TEAM
DARIUSZ ŁABIAK STREFASPORTU.PL
JACEK ŁUCZKIEWICZ RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
SZYMON NOWACZYK STREFASPORTU.PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ GATTA BIKE-RS
MIROSŁAW WÓJCIAK BIKE ATELIER TEAM
MARCIN ŻUROWSKI GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 18 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
PAWEŁ DRAB TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
KRZYSZTOF KRUPA GVT
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM
MAREK LECHOWSKI ESKA TEAM
MAREK MARZEC ROGELLI TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ
PIOTR WRONA ESKA TEAM
PIOTR ZAJĄC QUEST ACT
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
KAZIMIERZ PIKSA TEAM BRZEG
MAREK ZDANOWICZ CZERNICA MATERS
WIKTOR ŻAK GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
AGNIESZKA MAJER SCT BIKE ON WAX
HANNA SZCZERBIK TEAM 360
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
PAULINA KOTFICA GVT
KATARZYNA ORŁOWSKA ROGELLI TEAM
KRYSTYNA SABAJ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK KOLMARKA
IZABELA WŁOSEK ROGELLI TEAM
JOANNA WOŁODŹKO ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
JANUSZ DONIGIEWICZ TEAM BRZEG
ANNA WRONA ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 82 (Opłaconych: 0)