Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 99
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 510
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
ANNA GODZIK Tak PL 360
KATARZYNA LASKOWSKA Tak PL FINISHER.PL 449
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 309
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES
LIDIA PYCIARZ Tak PL GATTA BIKE-RS 458
AGNIESZKA ROLA PL BODYICOACH CYCLING TEAM
BARBARA SOBCZYK Tak PL 466
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 354
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 13 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 437
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 455
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 412
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 488
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL STC NOWY SĄCZ 335
KACPER JAWORSKI Tak PL 478
RYSZARD JURKOWSKI PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
MACIEJ KOPYCKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 328
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 457
KACPER ŁOCHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 439
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 423
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 398
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MACIEJ STANOWICZ Tak PL SAJ-POL TEAM 356
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
MICHAŁ SZCZUREK PL MTB MOSIR DUKLA
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 450
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 416
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 20 (Opłaconych: 10)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 407
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 479
MATEUSZ BIRECKI PL NASZ BASKET TEAM
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 429
MICHAŁ BUJAK PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 438
TOMASZ CIEŚLAR Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 472
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL SYMULA TEAM 333
JAN GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 446
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 482
DOMINIK KAPUSTA PL
KAMIL LUBERDA Tak PL JAS-KÓŁKA 421
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 442
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 456
ŁUKASZ MATUSIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 469
BARTOSZ MĘZIŃSKI Tak PL FINISHER.PL 430
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 445
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 474
ŁUKASZ PAWŁOSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 402
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
ROBERT SŁOWIOCZEK PL SYMULA TEAM
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 441
WOJCIECH WOJTAS PL CICHY KĄCIK
ADAM WÓJCIK Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 308
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 29 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
WOJCIECH ARMUŁA Tak PL
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 338
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL 451
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 419
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 344
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 403
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 435
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 334
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 300
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 353
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL 352
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL
TOMASZ KNAPIK Tak PL 339
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 460
PIOTR KOPAŃCZUK Tak PL OŚKA WARSZAWA 366
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 471
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES
ERNEST KUROWSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 310
WIESŁAW LEGIERSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 444
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 448
MICHAŁ LISTWAN Tak PL ROWEROWANIE.PL 542
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK Tak PL 394
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 364
BARTOSZ MYCH Tak PL 443
PIOTR NOWACKI Tak PL 404
KONRAD NOWAK PL
WOJCIECH ODSTERCZYL PL
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 465
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA TEAM 307
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 1
EMIL POTRĘĆ Tak PL 330
ŁUKASZ PRZYBEK Tak PL 342
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 417
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL TEAM 329
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
NORBERT STANEK Tak PL 485
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 470
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 395
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 425
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
ROBERT WALASKI CZ TJ TŽ TŘINEC
DANIEL WOJTYNA PL
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM
LESZEK WUZIAK Tak GB 341
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 467
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
MICHAL ZAREBA DE
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 64 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 480
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL TEAM 370
ROBERT BOBKA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 372
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ
GRZEGORZ BUDZYŃSKI Tak PL
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
JAROSŁAW DRELUCH PL
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL
MAREK DZIWOKI PL
ROMAN FANTINI PL
JAROSŁAW FILUS PL
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL 393
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 392
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
MAREK GOC PL FENIX TYCHY
ANDRZEJ GORGOSZ PL OPONY-SERAFINOWSKI
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 415
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 464
JACEK JANKOWSKI PL
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 365
ARTUR KONDRACKI Tak PL KIELCE 374
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 371
KONRAD KORZENIOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 518
REMIGIUSZ KOT PL
SZYMON KOZIATEK PL
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 399
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL 520
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 428
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 427
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 411
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 408
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 486
TOMASZ MATUSIK Tak PL 375
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 343
ROBERT MISZTAL Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 543
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 362
MACIEJ NOSEK PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 358
DARIUSZ OSTROWSKI PL
MARIUSZ PIASECKI Tak PL 359
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 468
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 473
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 361
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PRZEMYSŁAW RODECKI Tak PL 337
PIOTR SŁOWIK Tak PL PLV-TEAM.PL 487
BARTOSZ SOPATA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 440
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 489
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 336
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 318
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 521
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 418
LESZEK TRACZYK Tak PL 434
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 463
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL MILLENNIUM LEASING BIKERS 533
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 65 (Opłaconych: 38)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 447
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
MACIEJ KOZIEŁ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 414
DARIUSZ LASKOWSKI Tak PL FINISHER.PL 431
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 409
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 490
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 475
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 376
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 363
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM 432
JÓZEF ROKOSZ PL
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 483
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 476
WALDEMAR SOCHA PL BIKEHOLICY TINES
JACEK SZARY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 436
JERZY ŚWIDA Tak PL 397
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
MIROSŁAW WOJTYŚ Tak PL 355
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 396
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 422
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 27 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 390
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 368
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 340
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 424
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
EDWARD SIUDUT PL
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 484
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 233 (Opłaconych: 130)