Road Trophy - wyścig 4-etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 628
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 309
KATARZYNA LASKOWSKA Tak PL FINISHER.PL 46
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 27
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 401
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 340
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 94
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 398
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 16
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 421
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 490
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 469
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 310
MACIEJ KUBIAK Tak PL TRI-TEAM RUMIA 127
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 467
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
TOMASZ NOWAK Tak PL 516
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 166
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
SZYMON BANACH Tak PL 487
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 508
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY PL
PRZEMYSŁAW CZUGA PL
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
MICHAŁ GOLUS PL
TOMASZ GRABOWY Tak PL 524
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 407
SVEN HAYEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 416
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
PIOTR KĄKOL Tak PL 404
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 558
MARIUSZ KULAWIK PL EPICTEAM.PL
LEOPOLD LASKOWSKI PL FTI RACING TEAM
WIESŁAW LEGIERSKI PL 888
PETR MALIGA CZ
PATRYK MAZUREK Tak PL 366
BARTOSZ MYCH Tak PL 123
TOMASZ NIEDZIELSKI Tak PL 408
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
MICHAËL STIPPELMANS Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 549
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 604
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
PRZEMYSŁAW SZUDER Tak PL 422
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 235
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 117
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE
MARCIN TOMECKI PL
PAWEŁ WASZCZYŃSKI PL
LESZEK WUZIAK Tak GB 245
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 20)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
MICHAŁ BIŃCZAK PL
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 403
ROBERT DĄBROWSKI PL
JAROSŁAW DRELUCH PL BRT WROCŁAW
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL 419
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 207
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL 424
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
DAVID HANOT Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 483
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 411
RAFAŁ KLAMA PL
ARTUR KONDRACKI Tak PL 397
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 415
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 145
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL SOKÓŁ TARNÓW
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
TOMASZ MATUSIK PL
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 538
LEONARDO POLI PL CICLISMO WROCŁAW
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
SLAWOMIR RATALEWSKI PL
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT A.S.D.CICLISTICA OSPEDALETTI BICISPORT 399
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 420
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 460
ARTUR SZYMBORSKI PL
LESZEK TRACZYK Tak PL 449
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 402
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
MICHEL DODION Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 509
ZBIGNIEW FAL Tak PL 450
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 468
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ LASKOWSKI Tak PL FINISHER.PL
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 553
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 104
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
SZCZEPAN PŁUSA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 1
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 472
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 544
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 518
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 445
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZBIGNIEW ZIEMLEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 123 (Opłaconych: 86)