Road Trophy - wyścig 4-etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
A.S.D.CICLISTICA OSPEDALETTI BICISPORT
KRZYSZTOF SMOLA 399
AND.NOVA
ANDRZEJ JANIK 411
BIKE ATELIER TEAM
ROMAN AUGUŚCIŃSKI 544
MICHAŁ LEŚNIEWSKI 625
KORNEL OLSZEWSKI 622
ADAM PRZEJCZOWSKI 624
ALEKSANDER ZAJĄC 623
BIKEHEAD
DANIEL DUŚKO
BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ BOLEWSKI 634
ALEKSANDRA DREJ 628
MACIEJ KOPYCKI 469
MIKOŁAJ SZEWCZYK 635
BRT WROCŁAW
JAROSŁAW DRELUCH
CICLISMO WROCŁAW
LEONARDO POLI
DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
ADAM KORYCZAN 310
EPICTEAM.PL
MARIUSZ KULAWIK
ESKA TEAM
TOMASZ MACIAŚ
KRYSTYNA SABAJ 608
PIOTR WRONA 881
FENIX TYCHY
GRZEGORZ BURZAWA 610
JAN CEGLAREK 611
FINISHER.PL
KATARZYNA LASKOWSKA 46
DARIUSZ LASKOWSKI
FTI RACING TEAM
LEOPOLD LASKOWSKI
GATTA BIKE-RS
WOJCIECH MACIĄG 714
DARIUSZ MALINOWSKI 711
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
PRZEMYSŁAW KOPER 415
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
MARCIN ADAMKIEWICZ
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK 604
JAS-KÓŁKA
STANISŁAW ABRACHAMCZYK
ADAM GRZYBEK 651
ANDRZEJ JAGIEŁŁO 652
MARCIN KOWOL 558
PIOTR KUKLA 648
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 643
MAREK MARSZAŁEK 641
TOMASZ MŁYNEK 642
ANDRZEJ MŁYNEK 640
DARIUSZ POTONIEC 647
DARIUSZ PUZOŃ 644
AGNIESZKA RYGAŁA 646
DOMINIK RYGAŁA 645
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KATARZYNA ORŁOWSKA 340
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MACIEJ ETGENS 16
MAREK MARZEC 553
ANDRZEJ SZCZEPANIK
ŁUKASZ ŚLEZIAK
MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI 398
MEGA BEŁŻYCE
ROBERT TOBOLSZEWSKI
MOKATE LOYD
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ 407
MOVISTAR
KRZYSZTOF SZUDER 235
MULTISTAL POZNAŃ
PIOTR BORSZLAK
PAXX GLOBAL CYCLING
SVEN HAYEN 416
FILIP NEESEN 538
PAXX GLOBAL CYCLING
MICHEL DODION 509
DAVID HANOT 483
MICHAËL STIPPELMANS 549
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PAWEŁ RATALEWSKI
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 445
PTC PRZEMYSL FREDRY 5
KRZYSZTOF SZEJDEWIK
RAWSKA GRUPA KOLARSKA
MICHAŁ FYDRYCH 207
ROAD MARATON TEAM
RAFAŁ KOCOŃ 777
ANNA MADEJ 401
ANDRZEJ PIĄTEK 892
BOGUSŁAW ROTTE 605
SCS OSOZ RACING TEAM
DOMINIKA KAMIŃSKA 309
PIOTR ŚLASKI 117
SOKÓŁ TARNÓW
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
NIKITA BOLDIN 508
STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
SZYMON KOGUT
SUPREME STYLE MATES
IZABELA SIKORA 27
KRZYSZTOF SIKORA 166
MIROSŁAW SÓLNICA 420
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ MATOGA 467
TRI-TEAM RUMIA
MACIEJ KUBIAK 127
TWOMARK ALVA 1
JANUSZ BANASIAK 668
TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
JAN GRZEMPA 490


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77