Rymanów Zdrój - Przełomy Wisłoka - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 162
JUSTYNA KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
BEATA PRUSAK Tak PL 101
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 118
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 199
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 102
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
ADAM FUDALI Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 206
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 197
SZYMON KOZŁOWSKI Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 182
JAKUB PRAJZNER Tak PL KTC KROSNO 207
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 141
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 128
KAROL MULARCZYK PL KTC KROSNO
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 4 (Opłaconych: 2)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN Tak LT SII CYCLING TEAM 144
PIOTR CIESIELSKI PL PUŁAVELO
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 189
KRZYSZTOF GAJDA Tak PL JEDLICZE TEAM
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 161
PAWEŁ JAŹWA PL TEAM SATEL
MAREK JURASZEK PL
PIOTR JURCZYK Tak PL
JAROSŁAW KIELAR Tak PL ---- 163
BARTŁOMIEJ KMAK Tak PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 723
TOMASZ KOSIBA Tak PL 167
STANISŁAW MARTOWICZ PL IRON TEAM
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 145
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 160
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 18 (Opłaconych: 12)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROBERT ALBRYCHT PL
DAMIAN BARTOSZEK PL SCS OSOZ RACING TEAM
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 208
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 134
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 180
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 184
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 119
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 201
SEBASTIAN PRUSAK Tak PL 100
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 127
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 196
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 159
MAREK SZYMAŃSKI PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL 187
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 126
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 16 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
CEZARY BORYŚ Tak PL 111
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 129
RADZISŁAW JAROSZ Tak PL CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA 110
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 202
ZBIGNIEW PISIAK PL SWR SOS BIKE SANOK
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 777
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 7)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 103
STANISŁAW KOŁODZIEJ Tak PL
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 114
ROMAN PĄCZKA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 109
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 130
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 67 (Opłaconych: 52)