Sieroszewice - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART NUTRAXX TEAM
LIDIA PYCIARZ Tak PL GATTA BIKE-RS
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
EWA KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DAWID BUDA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
MATEUSZ FRĄSZCZAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
DOMINIK KAŹMIERCZAK Tak PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OTR INTERKOL
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MATEUSZ SZUKOWSKI Tak PL OTR INTERKOL
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OTR INTERKOL
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 16 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN
DOMINIK KAPUSTA Tak PL
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
ŁUKASZ MICHALSKI PL
MATEUSZ ROZMIAREK Tak PL DRUŻYNA SZPIKU
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT
JULIUSZ STOCHMAL PL
JACEK SWĘDROWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 11 (Opłaconych: 6)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI Tak PL
ADAM BARTOSZEK PL KS ICE-MAT TEAM
MARCIN BOBRUK Tak PL BOBRUK IRON TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL
ROBERT BUDA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BORYS CHWIŁKOWSKI Tak PL DRUŻYNA SZPIKU
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM
ARTUR GACEK PL GVT
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL
KONRAD GUZ PL OŚKA WARSZAWA
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR JANIAK PL KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA
MACIEJ JEŻYK Tak PL AMATOR
ADRIAN JUREK Tak PL OTR INTERKOL
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ Tak PL
ADAM KOWALSKI Tak PL
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 13
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK PL
RAFAŁ OLEŚ Tak PL OTR INTERKOL
PRZEMYSLAW PARTYKA PL STAROGARD GDAŃSKI
KONRAD PAWLAK Tak PL
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
SZYMON PIECZYŃSKI Tak PL
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PAWEŁ STASIAK Tak PL
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL
RAFAŁ WASIELEWSKI Tak PL OTR INTERKOL
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 37 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN
SŁAWOMIR FOREMSKI Tak PL TTC TORUŃ
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM
TOMASZ JANOS Tak PL
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
PIOTR KLECZEWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
KRZYSZTOF KLEPS Tak PL
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
DARIUSZ OSTROWSKI PL
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL
MARIUSZ PIASECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA
JACEK PIĄTEK PL DKK GRYF DEBICA
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
LESZEK TRACZYK Tak PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
BOGUSŁAW WAWRZYNIAK PL
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL MLUKS AS BIADKI
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 28 (Opłaconych: 14)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
MAREK GULIŃSKI Tak PL
MIROSŁAW JANKOWSKI Tak PL
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZBIGNIEW NOWAK Tak PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL BGŻ ESKA TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
ZDZISŁAW KEMPA Tak PL DROP OSTRZESZOW
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO
KAZIMIERZ MALĄG PL
MAREK PASTUSZAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL
ANDRZEJ PRZENICZKA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
EDWARD SIUDUT PL
MACIEJ SOŁTYSIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA
ANDRZEJ WOLNIAK PL
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 137 (Opłaconych: 71)