Sieroszewice - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
AGATA DURDZIŃSKA PL JAS-KÓŁKA
MONIKA LESIAK Tak PL
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SOBAŃSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
EWA KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 607
BOŻENA ŚMIAŁKO Tak PL SPARTAN CYCLING TEAM
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
DAWID BUDA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
EDUARD ALICKUN Tak LT MIKESZ TEAM
MATEUSZ BARAŃSKI PL OTR INTERKOL
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ GIL PL
DOMINIK KAPUSTA PL SUPREME STYLE MATES 609
DOMINIK KAŹMIERCZAK Tak PL
BARTOSZ KŁONIECKI PL
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SPARTAN CYCLING TEAM
JAKUB KRZEMIŃSKI Tak PL
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL
FILIP MATOSZKO PL TWOMARK ALVA 1 666
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 723
KAMIL POCZTA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL GVT
ŁUKASZ TYC PL
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI Tak PL
KONRAD BACZEWSKI PL
TOMASZ BRZYCHCZY PL
JAROSŁAW CZARNECKI Tak PL KALISZ
KAROL DOPIERAŁA PL KALISZ
MAREK FIKUS PL
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL
MACIEJ JEŻYK PL
ADRIAN JUREK Tak PL OTR INTERKOL
ADAM KOWALSKI Tak PL WOLNE PSZCZÓŁKI;)
SZYMON PIECZYŃSKI PL
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
JACEK SWĘDROWSKI Tak PL KLTC KONIN
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 17 (Opłaconych: 10)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR ANTCZAK Tak PL GVT
JANUSZ BANASIAK PL TWOMARK ALVA 1 668
ROBERT BIELAWSKI PL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL
SLAWOMIR BOGUSZ Tak PL SPARTAN CYCLING TEAM
ADAM DUSZYŃSKI PL
KRZYSZTOF JUST Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL
PAWEŁ KIMBORT Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
KRZYSZTOF KLEPS Tak PL
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
KRZYSZTOF MISZTELA PL
TOMASZ MOSIŃSKI Tak PL
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE
LESZEK TRACZYK Tak PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 715
GRZEGORZ WESOŁOWSKI PL
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL MLUKS AS BIADKI
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 26 (Opłaconych: 16)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
LECH ERGANG PL MERX TEAM WĄGROWIEC
ZBIGNIEW GROSZ PL
MAREK GULIŃSKI PL
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL
PIOTR KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK LECHOWSKI PL
DAMIAN MAKOWSKI Tak PL
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZBIGNIEW NOWAK Tak PL NIESTOWARZYSZONY
JAROSŁAW PALCZEWSKI Tak PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
ADAM URBAN PL
PAWEŁ WOCH Tak PL SPARTAN CYCLING TEAM
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 909
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI PL TTC TORUŃ
JERZY GIEREJ Tak PL TTC TORUŃ
ŚMIECHOWSKI JAN PL
FRANCISZEK JOWIK Tak PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA
JAN KOZLOWSKI PL
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZBIGNIEW SZCZĘSNY PL
ROMAN TOMASZEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 104 (Opłaconych: 64)