Sieroszewice - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA ŁĄKAS SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
JUSTYNA FORMELA
MAGDALENA GIESZCZYŃSKA
RENATA GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM
KATARZYNA JOCHER
JUSTYNA KOGUT Tak PENTEL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM
JOANNA WALCZAK
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
EWA KOWALCZYK Tak OTR INTERKOL
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BOROWIAK Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
DOMINIK DWORNIK Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
MICHAŁ NOWAKOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
DAWID SZLACHTA Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
GRZEGORZ SZYMANKIEWICZ Tak OTR INTERKOL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM
SEBASTIAN KANDLER Tak
BARTOSZ KONRAD Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
KRZYSZTOF KUBIK OTR INTERKOL
WOJCIECH MATLAK Tak POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN MICHALSKI OTR INTERKOL
TOMASZ STALINGER INTERMONETO
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 7 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS
JAKUB CZWOJDA FTI RACING TEAM
MAREK FIKUS Tak TWOMARK TEAM
TOMASZ GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM
JAKUB GOSPODARCZYK
ŁUKASZ GRZESIEK Tak OTR INTERKOL
DOMINIK KAPUSTA GATTA BIKE-RS
JAROSŁAW KOSIŃSKI SCT WROCŁAW
MAREK MALEC
PAWEŁ PIRÓG HUZAR BIKE ACADEMY
MATEUSZ ROZMIAREK DRUŻYNA SZPIKU
DAMIAN RYBARCZYK Tak
PIOTR SITARZ Tak WKK WROCŁAW
JACEK SWĘDROWSKI IMAGE CYCLING TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM
MACIEJ ŚWIT GATTA BIKE-RS
DAMIAN WALCZAK
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 17 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KRYSTIAN BAŁAMĄCEK OTR INTERKOL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak OTR INTERKOL
RAFAŁ BRYLL Tak
ARTUR BUCKI ZVL KREIDLER SPORTIVA
TOMASZ DĄBRÓWKA Tak KS MARATON OSTRÓW WLKP.
PETR HYNČICA
PAWEŁ KALINOWSKI
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak
ROBERT KIERZEK Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
ARTUR MAZUREK KTK IMAGE CYCLING TEAM
ALBERT MICNAS K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
MACIEJ OWCZAREK Tak OTR INTERKOL
ARTUR PATEREK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
ROBERT PETERCZUK Tak POLART MOSER SMP TEAM
SZYMON PIECZYŃSKI
PIOTR PROTASIEWICZ Tak KTK IMAGE CYCLING TEAM
REMIGIUSZ ROLSKI TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MARCIN SZCZEPANIK Tak
MACIEJ WILKOWIECKI GUCWA VELO TRAINER
SEBASTIAN WOJTYSIAK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
TOMASZ WYPYCH Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 10)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BORUCZKOWSKI
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
MIROSŁAW JANKOWSKI OTR INTERKOL
JACEK JOCHER
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM
MAREK KATTENBACH Tak
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak OTR INTERKOL
PIOTR KOWALCZYK Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS
JERZY PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
JAN PILCH TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM
CZESŁAW SERASZEK AGK-KOŹMIN WLKP.
DARIUSZ SZWEJ Tak CYKLOOPOLE
LESZEK TRACZYK
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JANUSZ CZAJKA
FRANCISZEK JOWIK Tak DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA
JAN KOZLOWSKI
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak
ANDRZEJ PRZENICZKA Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
RYSZARD RAWSKI RAWEX ENERGY SAVING
STANISŁAW REINHARD Tak SOKÓŁ SKALMIERZYCE
MIECZYSŁAW STRZELEC
FELIKS SZMANIA Tak SOKÓŁ SKALMIERZYCE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 88 (Opłaconych: 43)