Solankowy Koszmar : Lista zgłoszeń

5km: Dystans 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
ANNA NOWAKOWSKA
ANNA ANDRYSZAK Tak BARBELL SQUAD 273
KAROLINA BARANOWSKA Tak 243
JOANNA BĄCELA Tak 223
AGNIESZKA BORKOWSKA Tak 257
JOLANTA CABAJ Tak 365
KAROLINA CHEŁMINIAK Tak 366
SYLWIA CHLEBOSZ Tak 285
MAGDA CYBULSKA Tak BARBELL SQUAD 274
KATARZYNA DRZEWIECKA Tak 230
MAŁGORZATA DZIĘGIEL Tak 330
JOLANTA GALUS Tak 268
KATARZYNA GETTKA Tak 331
KAMILA GNACIŃSKA
MONIKA GOLA Tak POGANIACZE BRODATEGO 248
JOLANTA GOŁASZEWSKA Tak 241
EDYTA GÓRECKA Tak 208
KINGA GÓRSKA Tak 261
BEATA GRUSZCZYŃSKA Tak 214
KATARZYNA KAWKA Tak 279
NATALIA KOSIŃSKA Tak 231
DARIA KRAJEŃSKA Tak 265
DARIA LEWANDOWSKA Tak BARBELL SQUAD 256
MAŁGORZATA LEWANDOWSKA Tak 218
KAMILA LEWANDOWSKA Tak RENEGAT 233
KONSTANCJA ŁUKASIAK Tak 263
URSZULA MAKUCH Tak 12 WOG 271
KATARZYNA MICHALSKA Tak BARBELL SQUAD 385
MONIKA MIKŁASZEWSKA Tak 232
NATALIA MODRZEJEWSKA Tak 374
JOANNA NIESPODZIŃSKA BARBELL SQUAD 236
MICHALINA NOWAK
ANNA NOWAKOWSKA BBL INOWROCŁAW
DAMIAN ORCHOWSKI
KATARZYNA JULIA PANECKA-MYSZA Tak 260
IWONA PAWLAK Tak 376
SANDRA PAWŁOWSKA Tak 298
JOLANTA PIETRZAK Tak BARBELL SQUAD 234
KATARZYNA PIETRZAK Tak 322
ANNA RADZIWONIUK Tak 340
MAŁGORZATA RAKOWSKA Tak 255
EWA ROESLER Tak 379
MONIKA ROSZAK Tak STUDIO JOGI INOWROCŁAW 213
ANETA SEMPOŁOWICZ Tak 228
AGNIESZKA SIEKACZ Tak 380
KATARZYNA SKIBIŃSKA BARBELL SQUAD
JAGODA SOBEL ZADYSZKA 292
WERONIKA SOBOCIŃSKA Tak 258
JOANNA SOCHAŃSKA Tak 235
ANNA SZATKOWSKA Tak 210
EWELINA SZULC Tak 384
VIOLETTA SZULC Tak 361
ANETA SZUSTKA Tak STUDIO JOGI INOWROCŁAW 212
ADRIANA ŚWIĘCKA Tak 342
WERONIKA TRAWIŃSKA Tak 224
DARIA ULATOWSKA Tak 229
MONIKA WASILEWSKA Tak CZARNE SZATANY 202
ANNA WIŚNIEWSKA Tak 381
EWA WITKOWSKA Tak BARBELL SQUAD 272
KATARZYNA WOREK Tak 382
AGNIESZKA ZIARNOWSKA Tak ZADYSZKA 291
KATARZYNA ZUCHLKE - BIEGANOWSKA Tak 244
MARTA ŻYTKOWSKA Tak 222
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 63 (Opłaconych: 55)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
MATEUSZ GÓRNY
MACIEJ BALCERZAK 302
JAKUB BANASZAK Tak 284
JAKUB BARTECKI Tak 325
ŁUKASZ BASIŃSKI Tak 326
MARCIN BIEGAŁA Tak 294
PIOTR BOLEWICZ Tak 295
BŁAŻEJ BUDNY Tak 297
KRZYSZTOF BYTNAR Tak 364
JACEK CHROŚNIAK
MATEUSZ CZAPLICKI BARBELL SQUAD
MATEUSZ CZAPLICKI BARBELL SQUAD
JACEK CZARNOLEWSKI Tak 327
PAWEL ĆWIKLIŃSKI POGANIACZE BRODATEGO 249
JACEK DEKOWSKI Tak 328
MATEUSZ DERENDA Tak 367
PAWEL DERENDA Tak INOWROCŁAW 368
KAMIL DOBOSZ 269
MICHAŁ DOŁKOWSKI Tak POGANIACZE BRODATEGO 250
PIOTR DYBICZ Tak 282
DARIUSZ DZIĘGIEL Tak 329
PAWEŁ DZIUBICH Tak 296
KRZYSZTOF FIGIEL Tak BARBELL SQUAD 264
ZBIGNIEW GĄSIOREK Tak PĘDZĄCE ŚLIMAKI 246
JANUSZ GŁĄBIAK Tak PĘDZĄCE ŚLIMAKI 245
MARCIN GŁOWACKI Tak POGANIACZE BRODATEGO 251
MACIEJ GOTOWALSKI Tak 220
MARCIN GÓRSKI Tak 262
MACIEJ GRAJCZAK Tak 227
KRYSTIAN GROL Tak 56 BAZA LOTNICZA 205
JAKUB GRUSZCZYŃSKI Tak 332
KAROL JANIAK Tak 300
BARTŁOMIEJ JAWORSKI Tak 333
SZYMON KANAREK Tak 290
ROBERT KAROLEWSKI Tak POGANIACZE BRODATEGO 252
ŁUKASZ KLABAN Tak 334
DAWID KLUCZYŃSKI Tak 267
JAKUB KŁOS
BARTŁOMIEJ KOWALCZYK Tak 369
MAREK KRÓL Tak 288
ŁUKASZ KRUPIŃSKI Tak 281
TOMASZ KUJAWA Tak 370
TOMASZ KURANT
DOMINIK LESZKIEWICZ Tak 321
KRZYSZTOF LIPINSKI Tak 242
MARCIN LIS Tak 371
MICHAŁ ŁONIEWSKI Tak 219
BARTOSZ ŁUCZAK Tak 206
MATEUSZ MACIEJEWSKI Tak 299
ADRIAN MAKOWIECKI Tak 372
MIKOŁAJ MAKUCH Tak 56 BAZA LOTNICZA 270
ROBERT MAZIARZ Tak BARBELL SQUAD 373
PAWEŁ MAZUR Tak 289
KRZYSZTOF MICHAŁOWSKI 216
ADAM MODRZEJEWSKI Tak 375
JAKUB MYSZA Tak 259
MARCIN NIEZABITOWSKI Tak 345
SŁAWOMIR NOWAK Tak POGANIACZE BRODATEGO 253
DARIUSZ NOWAK Tak 336
MACIEJ OCHOCKI Tak 323
KAROL OKTABINSKI Tak 266
ARKADIUSZ OLSZEWSKI Tak BBL INOWROCŁAW 338
MARCIN ORŁOWSKI Tak 207
MARCIN PACHLA Tak OLIMPIA DĄBROWA 344
PAWEŁ PĄCZEK Tak 287
MIKOŁAJ PERKOWSKI Tak 377
ARKADIUSZ PIETRAS Tak 56 BAZA LOTNICZA 275
HUBERT PIŃCZAK Tak 339
PRZEMYSŁAW POLAK
SZYMON POTURALSKI Tak 209
ARKADIUSZ RAK Tak 215
ŁUKASZ RASAŁA Tak 362
DAMIAN RZECZKOWSKI Tak KLUB PRZYSZŁEGO OJCA 277
RYSZARD SAŁATA Tak SPORT4LIFE 276
WOJCIECH SIEKACZ Tak 278
MATEUSZ SKOTARCZAK Tak 56 BAZA LOTNICZA 204
MACIEJ SOBEL Tak ZADYSZKA 293
SZYMON STACHOWIAK Tak PĘDZĄCE ŚLIMAKI 247
MARCIN SZAFRANEK Tak 363
KRZYSZTOF SZATKOWSKI Tak 211
JAKUB SZCZEPANIAK Tak 283
KOCYMBA SZCZEŚNIAK KOCYMBA TEAM
RAFAŁ SZUKALSKI Tak BBL INOWROCŁAW 341
ROBERT TKACZYK
KONRAD TOMTAS Tak 56 BAZA LOTNICZA 217
DOMINIK TRAWIŃSKI Tak 225
LESZEK TRAWIŃSKI Tak 226
MICHAŁ WARCHOWSKI Tak 343
RYSZARD WASILEWSKI Tak CZARNE SZATANY 201
MIKOŁAJ WAŚKOWSKI Tak 301
GRZEGORZ WENDT Tak 286
ADAM WOJCIECHOWSKI
MARCIN WOJCIECHOWSKI
PIOTR WOREK Tak 383
MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak 203
ADAM ŻYTKOWSKI Tak 221
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 96 (Opłaconych: 81)

10km: Dystans 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
EMILIA BAŁA Tak 100
AGATA BEDNARSKA BARBELL SQUAD 185
NATALIA BENTKOWSKA Tak 59
ALEKSANDRA BONIECKA
DOROTA CIBORSKA Tak CROSSFIT TORUŃ 10
EMILIA DOBRUCHOWSKA Tak BBL INOWROCŁAW 8
MAŁGORZATA DOBRZYŃSKA Tak 14
URSZULA DUTKIEWICZ Tak WATAHA 91
DOMINIKA GNAŚ Tak CROSSFIT TORUŃ 23
JOANNA GRABOWSKA Tak 26
PAULINA GRZECHNIK Tak 31
KAMILA GRZESZCZAK Tak BARBELL SQUAD 190
KAMILA JANCY Tak BARBELL SQUAD 163
MAŁGORZATA KONIECZNA Tak 34
BARBARA KORPALSKA CROSSFIT TORUŃ 38
PAULINA KRUSZYŃSKA Tak BARBELL SQUAD 165
MAŁGORZATA KUBIAK Tak BBL INOWROCŁAW 133
KAMILA LASKOWSKA
DOROTA LEWANDOWSKA Tak BARBELL SQUAD 179
KINGA LEWANDOWSKA Tak CF SOLNA \"RENEGAT\" INOWROCŁAW 41
KRYSTYNA LUDWIK Tak 30
AGNIESZKA ŁYSIAK Tak BARBELL SQUAD 180
KAROLINA MODZELEWSKA Tak 15
LIDIA MUCHA Tak 143
AGATA NIETRESTA Tak BARBELL SQUAD 181
SYLWIA PIŃSKA Tak BBL INOWROCŁAW 39
SYLWIA PRZERACKA Tak 147
MARTA SKOCZYLAS Tak 50
MAŁGORZATA STANECKA Tak 169
MALWINA SZYMAŃSKA Tak BARBELL SQUAD 166
JUSTYNA TOMASIK Tak 151
ANNA TROJANOWSKA Tak JANUSZE JOGGINGU 161
KINGA TROSZYŃSKA BARBELL SQUAD 186
KAMILA WAWIERNIA Tak SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 154
JOLANTA WESOŁOWSKA Tak BARBELL SQUAD 191
JOANNA WIĄCEK - FAJFER Tak BARBELL SQUAD 189
ANNA WŁODARCZYK Tak 93
JOLANTA WOJCIECHOWSKA Tak 102
MAGDALENA WOJCIECHOWSKA Tak 29
SYLWIA WOJEWODA-SIWICKA
MALGORZATA ZIELINSKA Tak CROSSFIT TORUŃ 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 41 (Opłaconych: 35)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
STANISŁAW AGAŚ Tak 178
MARCIN ANTCZAK Tak 40+ 44
MICHAŁ BAGROWSKI Tak 40+ 45
ARTUR BAŁA Tak 99
ŁUKASZ BARDZIŃSKI Tak CF SOLNA \"RENEGAT\" INOWROCŁAW 43
WOJCIECH BATORSKI Tak 13
BARTOSZ BIAŁĘCKI Tak 85
KAZIMIERZ BONIECKI Tak 104
LUKASZ BORKOWSKI Tak 124
BARTOSZ BURAK Tak 125
JACEK CHROŚNIAK Tak 81
BARTOSZ CHRZĄSZCZ Tak 126
HUBERT CHUDAŃSKI
ARKADIUSZ CZAPLEWSKI Tak 84
ŁUKASZ CZAPLICKI Tak BARBELL SQUAD 182
KRZYSZTOF CZYŻNIEWSKI Tak 54
MATEUSZ DOBKOWSKI Tak UNITED PANFILS 4
ARKADIUSZ DRZEWIECKI Tak 96
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak 58
TOMASZ GALUS Tak 61
BARTŁOMIEJ GAŁASZEWSKI Tak 128
RAFAŁ GAŁĘZEWSKI Tak 83
MARCIN GIERMAZIŃSKI Tak 129
MATEUSZ GOŁUCH Tak UNITED PANFILS 3
ŁUKASZ GÓRECKI Tak WATAHA 92
DAWID GRZEGORSKI Tak BARBELL SQUAD 164
PIOTR HEIDAK Tak 122
HUBERT HERNACKI Tak UNITED PANFILS 6
HUBERT JAKUBOWSKI Tak 130
BARTŁOMIEJ JANISZEWSKI Tak BARBELL SQUAD 183
MATEUSZ JANOWSKI Tak 131
MACIEJ JARZEBSKI Tak 132
FILIP JESIOLOWSKI 64
KACPER JUSKOWIAK KW GOPŁO KRUSZWICA 63
EMIL JUSKOWIAK 62
PAWEŁ KALINOWSKI Tak CROSSFIT TORUŃ 24
MARCIN KASZAK Tak UNITED PANFILS 7
PATRYK KAŹMIERCZAK INOWROCŁAW
PIOTR KILIŃSKI Tak CROSSFIT TORUŃ 12
MARCIN KLIMASZEWSKI Tak 35
ROBERT KŁOSOWSKI Tak BBL INOWROCŁAW 9
MICHAŁ KMITTA Tak JANUSZE JOGGINGU 22
LESZEK KMITTA Tak JANUSZE JOGGINGU 20
BŁAŻEJ KOŁODZIEJSKI Tak BARBELL SQUAD 174
MICHAŁ KOPACZ JANUSZE JOGGINGU
MIKOŁAJ KOPEĆ Tak BARBELL SQUAD 188
MARIUSZ KOTLAREK Tak 48
IGOR KOWALSKI Tak 121
MICHAŁ KOZIKOWSKI Tak 55
DARIUSZ KRUSIŃSKI Tak 94
MIŁOSZ KRUSIŃSKI Tak 95
MATEUSZ KRUSZCZYŃSKI Tak 57
HUBERT KRUSZCZYŃSKI Tak 56
TOMASZ KUBIAK Tak T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 33
MICHAŁ KUBIAK Tak 134
TOMASZ KUBICA Tak 27
PAWEŁ KUDALSKI Tak 60
MACIEJ KUDALSKI XYZ COPACABANA BYDGOSZCZ
JAROSŁAW KULIGOWSKI Tak 53
KAMIL KURNIK Tak 42
ŁUKASZ KUŚMIREK Tak 135
ROBERT LEBIODA Tak BARBELL SQUAD 170
JAKUB LEWANDOWSKI Tak 123
DANIEL LEWANDOWSKI Tak 52
ALEKSANDER LEWANDOWSKI Tak 136
MATEUSZ MAJ Tak 36
PRZEMYSŁAW MAKULSKI Tak 137
SEBASTIAN MALICKI Tak 138
MAREK MARCHEWKA Tak 139
BŁAŻEJ MARCINKOWSKI Tak 140
NORBERT MAREK Tak 101
BARTOSZ MICHALCZAK Tak 141
MATEUSZ MROCZEK Tak 142
MACIEJ MURAWSKI Tak 51
MICHAŁ NADOLNY Tak 144
MIKOŁAJ NIEMCZYK
MARCIN NIZIOŁ Tak 19
KRZYSZTOF NOWACKI Tak 162
WALDEMAR OBORSKI Tak 89
PAWEŁ OPERACZ Tak UNITED PANFILS 5
MICHAŁ PACHOLSKI Tak BARBELL SQUAD 184
PAWEŁ PARUCH Tak CROSSFIT TORUŃ 16
ROBERT PASTECKI Tak 145
BARTOSZ PAWLAK STALOWE JAJA
SZYMON PAWLAK STALOWE JAJA
JACEK PIEKARSKI Tak 146
NORBERT PIETRZAK Tak 105
JAROSLAW PREDENKIEWICZ Tak 97
LUKASZ PREDENKIEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 106
MAREK PRZYBYTKOWSKI Tak 148
JÓZEF ROSIŃSKI
ZBIGNIEW ROSZAK
KAROL RUDNICKI
MICHAŁ RULEWSKI Tak 98
PIOTR RYCHLICKI
MICHAŁ RYGIELSKI KLUB SPORTOWY MOTYWACJA
JANUSZ SARBINOWSKI Tak 40+ 46
MACIEJ SIWICKI
MACIEJ SKOCZYLAS Tak 49
TOMASZ SKOCZYŃSKI Tak 172
MARCIN STANECKI Tak 168
MICHAŁ STAWICKI 177
ŁUKASZ STRAMEK Tak CROSSFIT TORUŃ 11
HENRYK SZWYDOWSKI Tak 149
WITOLD SZYDŁOWSKI Tak 32
MATEUSZ SZYMANOWSKI Tak 87
MARCIN ŚWIĄTKOWSKI 175
ZBIGNIEW TOCHA Tak AKTYWNI KOCIEWIACY 150
MATEUSZ TYMOSIAK Tak SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 152
TOMASZ UGORSKI Tak 153
KRZYSZTOF WALICHNIEWICZ Tak 28
ŁUKASZ WĄSOWSKI Tak JANUSZE JOGGINGU 37
WOJCIECH WESOŁOWSKI Tak BARBELL SQUAD 187
MACIEJ WIDUCH Tak 167
ADAM WIKTOROWICZ
PAWEŁ WILCZYŃSKI Tak NO 1 CF BYDGOSZCZ 155
ARKADIUSZ WINKLER Tak BRAK 82
WŁODZIMIERZ WIŚNIEWSKI Tak 2
ARTUR WIŚNIEWSKI Tak 40+ 47
SEBASTIAN WIŚNIEWSKI Tak CROSSFIT TORUŃ 21
MAREK WIŚNIEWSKI Tak 88
MAKSYMILIAN WIŚNIEWSKI Tak 1
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak 86
BARTOSZ WITT Tak NO 1 CF BYDGOSZCZ 171
TOMEK WOJCIECHOWSKI Tak 173
DOMINIK WOZNIAK Tak 254
PAWEŁ ZALEWSKI Tak ACTIVEXTREME 90
KRZYSZTOF ZBORALSKI Tak 103
BENIAMIN ZIÓŁKOWSKI Tak JANUSZE JOGGINGU 25
DARIUSZ ZIÓŁKOWSKI Tak JANUSZE JOGGINGU 18
GRZEGORZ ŻOŁNA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 131 (Opłaconych: 111)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 331 (Opłaconych: 282)