Suszec - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
KAROLINA PIĄTEK 63
KAROLINA WITEK 61
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 16
JUSTYNA KOGUT Tak PENTEL 69
ANNA OSMULSKA Tak
ANNA PRZYBYLAK Tak
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 84
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 14
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 116
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ BRYŁA Tak
TOBIASZ GROMOTKA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 96
MARCIN HUDOBA Tak JAS-KÓŁKA 17
OSKAR LUCZEK Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA
DOMINIK ŁUCKI Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 95
SZYMON OPYD Tak RGK RACING TEAM 87
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 35
ŁUKASZ BIEDA Tak
KRZYSZTOF BROL Tak
MATEUSZ GAWEŁCZYK Tak CEZIS TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak 32
PATRYK GRUSZKA BIKERSHOP TEAM 128
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MATEUSZ KĄDZIELA Tak SII CYCLING TEAM
MAREK KRAUT Tak 74
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA
DAWID KUNDZIK Tak
ADRIAN KUSZ Tak SII CYCLING TEAM
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM
DAWID PATYŃSKI 34
JAROSŁAW PYDYCH Tak RGK RACING TEAM 102
ADRIAN SEKUŁA Tak RGK RACING TEAM 20
MICHAŁ SZEWCZYK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 1
WOJCIECH TYCNER Tak 100
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak
MICHAŁ ANDROSZ Tak
ADAM BIEŃKOWSKI Tak
MATEUSZ CZUBAK 45
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 59
ADAM DRZYMAŁA Tak BIKERSHOP RACING TEAM 107
JAROSŁAW DUDA Tak
TOMASZ GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 15
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 26
JAN GRZEMPA TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 55
ANDRZEJ GULBA PENTEL 48
DAWID JAKUBIAK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 50
KRZYSZTOF KACZMARCZYK 80
PAWEŁ KAWALEC Tak
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 78
MARCIN KOPYTKO Tak SII CYCLING TEAM
ARTUR KOŚCIELNY Tak
ROMAN LABOCHA Tak
PIOTR MARKOWSKI Tak 91
PAWEŁ MATYASIK Tak
NORBERT MOSIOŁ Tak TKKF ROZWÓJ PAWŁOWICE
JANUSZ MULLER Tak SCS OSOZ RACING TEAM 2
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 36
MARCIN NYCZ Tak 126
RAFAŁ OLEŚ TEAM HUROM 77
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 30
DOMINIK ROSA 29
DAMIAN RYBARCZYK Tak
SEBASTIAN SEGET EUROPEJSKA KLINIKA CUKRZYCY 121
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 51
TOMASZ SŁUPIK Tak 13
MICHAŁ SOBALA Tak NORDBIKE RYBNIK
PAWEŁ STĘCLIK Tak
MICHAŁ SZCZYRBOWSKI Tak AKADEMIAROLKARZA.PL
MARCIN SZENDERSKI Tak CYKLOOPOLE
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 60
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 106
WOJTEK WARDZIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 83
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak 19
MICHAŁ WATOŁA Tak
PAWEŁ WIKA Tak 64
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 72
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak SII CYCLING TEAM
PAWEŁ WYGRABEK Tak 89
RAFAŁ ZAPAŚNIK 101
MARCIN ŻURAWIK Tak MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 39)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 99
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 125
ARTUR BUCKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA
PIOTR CZOPEK Tak A
DARIUSZ GAWENDA Tak
MARCIN GĄSZCZAK Tak 52
MACIEJ GIEŁZAK Tak ADIOSTRY TEAM 23
ADAM GÓRNIAK Tak TAURON TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak GATTA BIKE-RS 98
KRZYSZTOF GULBA Tak 68
KRZYSZTOF MATULA Tak TWOMARK ALVA 1
MARCIN MAZUR Tak
ANDRZEJ MAZUREK Tak
ROBERT OŚLIZŁO Tak
PAWEŁ PIETRZAK Tak PRO-KAN SUSZEC 108
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 82
DOMINIK RYGAŁA Tak 18
DANIEL SADOWSKI Tak
ADAM SALOSTOWICZ Tak MMBIKE TEAM
ALEKSANDER SŁOMKA Tak
SŁAWOMIR SOCHA Tak
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak
IRENEUSZ ŚCIĘGAJ 24
PIOTR ŚLASKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 1 105
ADAM ŚLĄZAK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 1
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 26 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN
TADEUSZ DUDZIAK 124
ZYGMUNT KAPALA 88
ANDRZEJ KASPRZYK Tak TWOMARK TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI Tak CZERNICA MASTERS
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 92
MAREK SMOŁKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 46
SYLWESTER ŻEBRO Tak 129
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 7)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
STEFAN BLUSZCZ Tak LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN 115
EDWARD JURZYCA Tak 47
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 79
HENRYK ZAPAŚNIK Tak 56
MAREK ZDANOWICZ Tak KOLMARKA 122
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 122 (Opłaconych: 107)