Świerklany MTB Maraton - MINI/HOBBY: Lista zgłoszeń

MINI:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 16-18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
OLAF BRODA 168
REMIGIUSZ CHOMIUK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 156
PAWEŁ CIERESZKO 112
KAROL FOJCIK 154
PAWEŁ GÓRECKI Tak 105
TOBIASZ GROMOTKA 117
SZYMON KRAWCZYK 116
TOMASZ MICHALSKI 193
BARTŁOMIEJ SMYCZYK 279
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK 272
MATEUSZ SZEWCZYK SENGAM SPORT RACING TEAM 151
MACIEJ ŚCIERSKI 195
MICHAŁ ZACHARIASZ MTB PRESSING TEAM 166
PATRYK ZAWADOWSKI 163
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 14 (Opłaconych: 1)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
DAMIAN BACHNIAK Tak 128
ARTUR BAŃCZYK SK BOHUMIN SAFRATA 159
SZYMON BORUTA 145
ADRIAN BORUTA TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 144
ARKADIUSZ BRYCHCY 125
PATRYK CHOMIUK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
PIOTR CYROŃ Tak MTB JASTRZĘBIE ZDROJ 169
ADAM GEMBALCZYK
MARCIN HELLER 136
MARIUSZ JURASZEK 198
MATEUSZ JURASZEK 199
KAMIL KALAMARZ 274
TOMASZ KASPRUS Tak 197
ŁUKASZ KOPISZKA 131
ŁUKASZ KOZUBEK 147
ŁUKASZ KUPCZAK 140
ADAM KUŚKA 187
SŁAWOMIR KUTKA KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 119
KAMIL LORENC MTB MOSIR DUKLA 153
RAFAŁ ŁACHAJCZYK 275
MARCIN MICHALEWICZ Tak IT-TECHNOLOGIES.PL 139
PIOTR MŁOCEK 146
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak 190
MARCIN PAJĄK 281
DAMIAN PIESZKO MTB PRESSING TEAM 130
PIOTR RUSEK 126
SYLWESTER SZAŁAŃSKI ELPLAST TEAM 170
PRZEMYSŁAW SZENDRA Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 270
KRZYSZTOF ŚWIĘCKI Tak 171
WIOLETA TOKARCZYK 173
SEBASTIAN TOSTA Tak 172
DAWID WITA 282
ADRIAN WOŹNICA MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 33 (Opłaconych: 8)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
PATRYK BIESZCZAD Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 271
MARCIN BLUSZCZ MIKESZ TEAM 135
TOMASZ BRYCKI Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 174
SZYMON CEBULA 184
PRZEMYSŁAW CICHOŃ 278
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ MTB PRESSING TEAM 165
MAREK GALOWY Tak 276
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak 155
GRZEGORZ GŁODEK 122
DARIUSZ GORZELAK
TOMASZ KAMECKI OPONY-SERAFINOWSKI 157
ZBIGNIEW KISZKA Tak MTB PRESSING TEAM 148
RADOSŁAW KONECKI BIKESPORT S 196
WOJCIECH KOWALEWSKI TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 121
KRZYSZTOF KRAŚNICKI 133
MAREK KUCZERA 167
TOMASZ KULA Tak 103
PAWEŁ KUŚKA 186
ANDRZEJ LEGIERSKI 124
KRZYSZTOF LISZKA 277
LESZEK MAŁYJUREK 283
SŁAWOMIR MAŁYSZ MIKESZ TEAM 138
ADAM MAROSZEK 102
MARCIN MAZUR 134
WOJCIECH MUŚ 158
WOJCIECH NAGIETOWICZ 185
MARCIN NIEWIADOMSKI 152
ANDRZEJ PIOTROWSKI GOMOLA TRANS AIRCO 178
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak 162
TOMASZ PYKA BIKE ATELIER TEAM 181
ŁUKASZ RYCOMBEL 109
PIOTR RYGLEWSKI PM BIKE
RADOSŁAW SKORUPA 160
GRZEGORZ SOBIECKI Tak 161
ADAM STERNAL Tak 106
PAWEŁ SZPROCH Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 142
WOJCIECH TOMERA Tak ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ 149
KRZYSZTOF URBANEK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 115
MARCIN WĄTROBA Tak 191
PIOTR WOJCIECH 100
MARCIN WOJTCZAK Tak 113
ŁUKASZ WOJTYSIAK Tak 194
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak 132
DARIUSZ WÓJCIK Tak ŻORY 118
ZBIGNIEW WYCISK SPORT PROFIT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 45 (Opłaconych: 17)
M3 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-99)
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 107
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
GRZEGORZ KONIECZNY 189
PIOTR KUSKA 188
WIKTOR OELSZLAEGER Tak 111
RYSZARD WYSTEMP 127
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 6 (Opłaconych: 2)
K0 - Kobiety 16-18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 0 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 19-35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
KATARZYNA BACHNIAK Tak WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 129
BARBARA CHOWANIEC KOŁO W DROGĘ
MONIKA FRYSTACKA Tak 101
MAGDALENA STUŻYŃSKA 176
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36-49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
JOANNA BOREK Tak BORTEAM 137
ILONA CIERPIAŁ Tak 108
MONIKA DAWIDOWICZ 164
SŁAWOMIRA GAJDZIK KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 182
GABRIELA JĄCZYK 180
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA 192
SYLWIA STROKOSZ Tak 179
LIDIA WYCISK SPORT PROFIT TEAM 280
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
KH-C2 - Chłopcy 8-11 lat (mężczyźni, wiek: 5-11)
SEBASTIAN TOKARCZYK 175
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C2: 1 (Opłaconych: 0)
KH-C3 - Chłopcy 12-15 lat (mężczyźni, wiek: 12-15)
DAWID BLUSZCZ MIKESZ TEAM 143
PIOTR KOCZY Tak 66
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak MMBIKE TEAM 25
PAWEŁ OELSZLAEGER Tak 110
IGOR WÓJCIK Tak ŻORY 120
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C3: 5 (Opłaconych: 4)
KH-D2 - Dziewczynki 8-11 lat (kobiety, wiek: 5-11)
ZOFIA GRYCMAN 39
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D2: 1 (Opłaconych: 0)
KH-D3 - Dziewczynki 12-15 lat (kobiety, wiek: 12-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D3: 0 (Opłaconych: 0)

HOBBY:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 16-18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
GRZEGORZ DYSZY Tak 1
MARIUSZ GÓRA Tak 65
ARTUR SZWEDA 73
ŁUKASZ ZNISZCZOŁ
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 4 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
GRZEGORZ BRACHMAN
MARCIN KAMIŃSKI MTB PRESSING TEAM
ADAM KOŃCZAL 141
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 3 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-99)
TADEUSZ BONK Tak BEER TEAM 48
JACEK TOMCZYK AGR VICTORIA 35
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 2 (Opłaconych: 1)
K0 - Kobiety 16-18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
MARTYNA ROZMIAREK 16
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 1 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 19-35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
MONIKA RYBARZ MIKESZ TEAM 18
MONIKA SZOLC Tak NUDEL TEAM 21
ANNA SZWED-NAKONECZNY 38
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36-49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 55
RENATA OPIEKUŃSKA 34
IZABELA SKORUPA 33
EWA WOLDAŃSKA Tak SLAWEK@SPEED-TRANSPORT.PL 9
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-99)
KRYSTYNA MICHALIK-KUSKA 54
ANNA POŁNIAK
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 0)
KH-C2 - Chłopcy 8-11 lat (mężczyźni, wiek: 5-11)
DOMINIK BARTOSIEWICZ FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 51
JAKUB BIESZCZAD Tak LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
TADEUSZ BLUSZCZ 31
SZYMON BRUDNY KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 57
MAKSYMILIAN CISAK KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 183
PATRYK GÓRNY
HANNA KAMECKA 29
DOMINIK KRAKOWCZYK 2
ALEKSANDER KROS Tak 26
KAMIL KWIATKOWSKI Tak 30
MIKOŁAJ LIPIANIN 46
JAKUB MUSIOLIK 47
GRZEGORZ NAKONECZNY 40
BARTOSZ NOWAK 60
KRZYSZTOF NOWAK 63
ADELA PLUCNAROVA 56
JAKUB SKIPIOŁ 68
JEREMIASZ SYREK KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 52
JAKUB SZPROCH Tak 17
NIKODEM WĘGRZYN KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 61
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C2: 20 (Opłaconych: 4)
KH-C3 - Chłopcy 12-15 lat (mężczyźni, wiek: 12-15)
MARCEL BREJCHA 10
IGNACY CHMIELEWSKI 72
MATEUSZ DRABIK Tak 12
PIOTR DUDEK 4
MATEUSZ DUDZIC 59
JAKUB GRYCMAN GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 41
JAKUB HEROK 50
OLIWIER JURASZKO 13
JAKUB KISZEL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 19
KRZYSZTOF KLIMEK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 44
DOMINIK ŁUCKI Tak 14
OLIWIER MACHURA Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 36
PAWEŁ PIEKORZ KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 6
MIKOŁAJ PRICOP KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 58
JAKUB PYSZNY GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 28
BARTŁOMIMEJ SALAMON 67
SZYMON SMOŁKA KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 8
SZYMON STUDNIK 64
TOMASZ TOMERA Tak 23
BARTOSZ TROSZOK 37
FILIP WIECZOREK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 42
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C3: 21 (Opłaconych: 6)
KH-D2 - Dziewczynki 8-11 lat (kobiety, wiek: 5-11)
JULIA BISKUP Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 45
ZOFIA BLUSZCZ 32
INEZ DURLAK GOODMAN MTB TEAM 5
ANTONINA LISZKA 69
DARIA MADEJ Tak 7
MAI NAKONECZNY 43
MAJA SKIPIOŁ 70
JULIA SYRNICKA 71
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D2: 8 (Opłaconych: 2)
KH-D3 - Dziewczynki 12-15 lat (kobiety, wiek: 12-15)
JULIA GAJDZIK KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 53
MAJA GROMOTKA 3
WIKTORIA RYSZKA KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 11
ZUZANNA STROKOSZ 49
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D3: 4 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 189 (Opłaconych: 54)