Toruń - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ILONA BICZEWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE
BARBARA MATCZAK PL
JOANNA SKUTKIEWICZ Tak PL
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM
ANNA BIERNACKA Tak PL
MONIKA BUCHOWIECKA Tak PL ELBLĄSKA GRUPA KOLARSKA
SYLWIA DRZEWIŃSKA PL
MIRKA ŁĄTKOWSKA Tak PL
MALGORZATA PALUS Tak PL
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 7)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL
PIOTR MILIŃSKI Tak PL SGH
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MICHAŁ SOBÓL PL TRINITY ŁÓDŹ
ŁUKASZ WOLNY PL
PIOTR ZIÓŁKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 12 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BUJAK Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MACIEJ HOP PL
DOMINIK KAPUSTA Tak PL
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN
ŁUKASZ MICHALSKI PL AUTOSERWIS RATAJCZYK KALISZ
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA
PIOTR OSIŃSKI Tak PL GK STG
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM
MICHAŁ SIKORA Tak PL INKANTOR.PL
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT
JULIUSZ STOCHMAL Tak PL
DANIEL TABISZEWSKI Tak PL KK ROZTOCZE
RADEK TECŁAW Tak PL WWW.ROWERTOUR.COM - SKLEP ROWEROWY
BŁAŻEJ TOBYS Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 16 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
IRENEUSZ BAK PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN
KRZYSZTOF BARCZEWSKI Tak PL
TOMASZ BIESIADA Tak PL 4RUN TEAM BYDGOSZCZ
MARCIN BOBRUK Tak PL BOBRUK IRON TEAM
MARCIN CHOLEWIŃSKI PL LEWA WOLNA
ROBERT CIEPŁOWSKI PL IPA BYDGOSZCZ
PRZEMYSŁAW CZUGA PL
RAFAŁ DZIEKOŃSKI PL
DARIUSZ ELLERT Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
ARTUR GACEK Tak PL GVT
PIOTR GAKAN Tak PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR GĘSICKI PL
ANDRZEJ GŁOWACKI Tak PL ELBLĄSKA GRUPA KOLARSKA
JAKUB GOSPODARCZYK PL
TOMASZ GÓRZYŃSKI Tak PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
ARKADIUSZ HOFFMANN Tak PL
ŁUKASZ JAGUŚ PL 3FO GDYNIA
MICHAŁ JANISZEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM
ROBERT KLAWITTER Tak PL
MIRON KLOMFAS PL 4RUN TEAM BYDGOSZCZ
WACŁAW KNOPKIEWICZ Tak PL
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
REMIGIUSZ ŁĄCZKA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
SŁAWEK ŁĄTKOWSKI Tak PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK PL
BARTOSZ MICHALSKI Tak PL BDC RETRO MTB TEAM
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
EMIL POTRĘĆ Tak PL MAGAZYN BIKE
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
ROBERT RACHOWSKI PL ACTIVEXTREME
ŁUKASZ RAKOCZY Tak PL LUDORA TEAM
SEBASTIAN RUBIN Tak PL ŁÓDŹ
JAKUB RUCIŃSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
MATEUSZ SYGUŁA Tak PL
MICHAL SZLEZAK Tak PL ŻOLIBER
PAWEŁ SZXADURO PL
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
MIROSŁAW WÓJCIAK PL IC KATOWICE
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 53 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN
ARTUR BATURO PL FTI RACING TEAM
DAREK BIERNACKI Tak PL
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL
ROMAN FANTINI Tak PL
ROMAN FANTINI PL
SŁAWOMIR FOREMSKI PL TTC TORUŃ
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GUTEK Tak PL
WOJCIECH JABŁOŃSKI PL
ANDRZEJ JADANOWSKI PL BDC RETRO MTB TEAM
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
CEZARY KARASEK Tak PL
KRZYSZTOF KAROLAK Tak PL
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
JAROSŁAW KOŁOMAŃSKI Tak PL
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
ARTUR KUBA Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
ALBERT MICNAS Tak PL BGŻ ESKA TEAM
ROBERT MIŁOGRODZKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA
BOGUMIŁ MOROSZCZAK PL 4RUN TEAM BYDGOSZCZ
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN
PAWEŁ PALUS Tak PL LUFT TRI TEAM
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK PIEKARSKI PL
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
MICHAŁ PRYŁOWSKI Tak PL AMATOR
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ REGULSKI Tak PL
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
HENRYK RUBIŚ PL ISPORT.PL TEAM
WOJCIECH SIERAKOWSKI Tak PL
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR TAŁAJCZYK Tak PL BGŻ ESKA TEAM
GRZEGORZ TOMASIAK PL
LESZEK TRACZYK Tak PL
DARIUSZ TUMANIEC PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
ROBERT WENGERSKI Tak PL
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE Tak PL BIKEHOLICY TINES
TOMASZ ZIELIŃSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 52 (Opłaconych: 33)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
KRZYSZTOF BEJNER PL PLV-TEAM.PL
ROMAN BLADOWSKI Tak PL LIDER SZTUM
WOJCIECH CHECHELSKI Tak PL
LECH ERGANG PL MERX TEAM WĄGROWIEC
MAREK GORZYCKI Tak PL TTC TORUŃ
FRANCISZEK HARBACEWICZ PL JF DUET GOLENIÓW
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT
DAMIAN MAKOWSKI Tak PL
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MIROSŁAW MAZUROWSKI PL JF DUET GOLENIÓW
MAREK PANOWICZ Tak PL TTC TORUŃ
SZCZEPAN PŁUSA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI Tak PL BDC ROAD TEAM
PIOTR STALMIERSKI PL TREK-KRYSPORT-BYDGOSZCZ
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WELKE PL
JACEK WINIARSKI Tak PL CT TEAM TORUŃ
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 23 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
ZBIGNIEW BIELSKI Tak PL NAFTOKOR GDAŃSK
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL TTC TORUŃ
WIKTOR CZERWIŃSKI Tak PL
MAREK CZUK Tak PL
ZDZISŁAW FLADROWSKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW
EDMUND GRABOWSKI Tak PL NAFTOKOR GDAŃSK
LEON HOLZ Tak PL
ZBIGNIEW JUNAK Tak PL JF DUET GOLENIÓW
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW
KAZIMIERZ KORCALA Tak PL BIKEHOLICY TINES
FRANCISZEK KWIATKOWSKI PL
KRZYSZTOF LASOTA Tak PL
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO
CZESŁAW MĄCZYŃSKI PL MC BIKE
MAREK MOLFA Tak PL LECHIA GDAŃSK
WŁODZIMIERZ OBERDA Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
JANUSZ PLESIEWICZ Tak PL
JERZY PODGÓRSKI Tak PL ŁÓDŹ
WIESŁAW RYCHTER PL
LESZEK SADOWSKI Tak PL KAMELEONTEAM PIŁA
MICHAŁ SIKORSKI Tak PL
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JAN ŚMIECHOWSKI PL TTC TORUŃ
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA
HENRYK ZAPAŚNIK PL
ZBIGNIEW ZIEMLEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 32 (Opłaconych: 20)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 204 (Opłaconych: 120)