Toruń - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ILONA BICZEWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
MARTA KAMIŃSKA PL NEXUS TEAM
AGNIESZKA KUBIK Tak PL
BARBARA MATCZAK PL
MAŁGORZATA NOWACKA Tak PL
SABINA RAFALSKA PL NEXUS TEAM
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM
MONIKA BUCHOWIECKA Tak PL ELBLĄSKA GRUPA KOLARSKA
SYLWIA DRZEWIŃSKA PL
MALGORZATA PALUS Tak PL
ALEKSANDRA SZCZĘSNA Tak PL
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 5)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
BARTŁOMIEJ BARANOWSKI PL
MACIEK BRZOZOWSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
RAFAŁ DOMAŃSKI Tak PL TEATR PALLADIUM
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ANDRZEJ GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM
ŁUKASZ JASIŃSKI Tak PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM
RAFAŁ MARZĘCKI PL OPONEO-ACTIVEJET
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL
JERZY MIELEWCZYK PL LEW LĘBORK
SZYMON NOWACZEWSKI Tak PL
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
JAKUB SCHMIDT Tak PL
MICHAŁ SOBÓL PL TRINITY ŁÓDŹ
MACIEJ STANOWICZ Tak PL SAJ-POL TEAM
MATEUSZ TRUSZCZYŃSKI PL CT BIKE TEAM
ŁUKASZ WOLNY PL
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 21 (Opłaconych: 11)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BUJAK Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
SEBASTIAN CHOWANIEC PL INTER CARS S.A.
MACIEJ CHRENOWICZ PL BE3 CITYZEN TRIATHLON POZNAŃ
KRZYSZTOF FILIPEK Tak PL
ZBIGNIEW GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM
MACIEJ HOP Tak PL
MAREK KLUCZYŃSKI Tak PL FRIENDS OF GLASS
MAREK LANGE Tak PL GK STG
DANIEL MAJKOWSKI PL XTRAINER.PL
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA
MARIUSZ NIŻNIK Tak PL KM BIKE ELBLĄG
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
PIOTR OSIŃSKI Tak PL GK STG
BARTŁOMIEJ OSMAŃSKI PL KM BIKE ELBLĄG
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM
KAROL RUDNIK Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
RAFAŁ RYGIEL PL
WOJCIECH SAWINA Tak PL AMATORSKA GRUPA KOLARSKA WŁOCHATE GIRY
MICHAŁ SIKORA Tak PL INKANTOR.PL
JULIUSZ STOCHMAL PL
DANIEL TABISZEWSKI Tak PL KK ROZTOCZE
RADEK TECŁAW Tak PL
BŁAŻEJ TOBYS Tak PL
MATEUSZ TRZECIAKOWSKI Tak PL AUTOS
DAMIAN USZCZYK Tak PL GATTA BIKE-RS
PAWEŁ ZBIEŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 29 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
IRENEUSZ BAK PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN
KRZYSZTOF BARAN PL POGONIĆ CZESIA ANOLIKA
KRZYSZTOF BARCZEWSKI Tak PL
MICHAŁ BĄCZKOWSKI PL SISU-OWB TEAM
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM
ADAM BOROWSKI PL ACTIVEXTREME
MICHAŁ CISKOWSKI Tak PL ACEL
PRZEMYSŁAW CZUGA PL
WOJCIECH DOMAŃSKI Tak PL
MICHAŁ DOWCZYŃSKI Tak PL
MARCIN DROGORÓB Tak PL URZĄD MARSZAŁKOWSKI TORUŃ
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL TTC TORUŃ
MICHAŁ DYBEK Tak PL COTTA CYCLING TEAM
DARIUSZ ELLERT Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
BARTOSZ FERLIN Tak PL
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
ARTUR GACEK Tak PL GVT
PIOTR GAKAN Tak PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR GĘSICKI PL
BARTLOMIEJ GLAAS Tak PL NEXUS TEAM
ANDRZEJ GŁOWACKI Tak PL ELBLĄSKA GRUPA KOLARSKA
ADRIAN GOCOLIŃSKI Tak PL K2 FITNESS CLUB
JAKUB GOSPODARCZYK PL
TOMASZ GÓRZYŃSKI Tak PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ GUZENDA PL
GRZEGORZ GUZIK Tak PL
ANDRZEJ GUŻ Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
ARKADIUSZ HOFFMANN Tak PL
SEBASTIAN HOPPA Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
BARTOSZ IDCZAK Tak PL
RADOSŁAW JAGMIN Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
ŁUKASZ JAGUŚ PL 3FO GDYNIA
MICHAŁ JANISZEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM
MACIEJ JAWORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
PRZEMYSŁAW KARWASIŃSKI Tak PL
RADOSŁAW KIEJDO Tak PL USTAWKI SZOSOWE ELBLĄG
ROBERT KLUSZCZYŃSKI Tak PL
WACŁAW KNOPKIEWICZ Tak PL
ADAM KOLARSKI Tak PL NEXUS TEAM
RADOSŁAW KOSIŃSKI PL
ROBERT KRÓL PL AMATOR
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
REMIGIUSZ ŁĄCZKA PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
MICHAŁ MAJKA Tak PL
ADAM MASTALERZ Tak PL SISU-OWB TEAM
PATRYK MAZUREK PL
BARTOSZ MICHALSKI Tak PL BDC RETRO MTB TEAM
IRENEUSZ MIGOWSKI Tak PL GK STG STAROGARD GDAŃSKI
PIOTR NAPIERAŁA Tak PL FTI RACING TEAM
SEBASTIAN NIŻNIK Tak PL FIZJOTERAPIA.NIŻNIK
KONRAD NOWAK PL
MICHAŁ OKOŃ Tak PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF ORLIK Tak PL
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
RAFAŁ POSMAN PL
EMIL POTRĘĆ PL
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
ROBERT RACHOWSKI PL
ŁUKASZ RAKOCZY Tak PL LUDORA TEAM
MICHAŁ RAKOWSKI Tak PL KKS "MASTERS BRODNICA"
PIOTR ROTMAŃSKI Tak PL
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
MAREK SKRZYPCZAK Tak PL
RADOSŁAW SOBIEŚ Tak PL
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS
DANIEL SZARAFINIAK Tak PL
MIKOŁAJ SZEWCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PIOTR SZKUDLAREK PL ACTIVEXTREME
JAREK SZKUTA PL 100% WITAMINY C
MICHAŁ SZULERECKI Tak PL K2 FITNESS CLUB
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL
GRZEGORZ ŚWIECZKOWSKI Tak PL GK STG
PATRYK TEMPSKI Tak PL
KAROL TOMASZEWSKI Tak PL TEAM MUSTANG PASŁĘK
WOJCIECH TYMIŃSKI Tak PL GK STG
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
PAWEŁ WOJNAROWSKI PL MTB DĄB POTULICE TEAM
SEBASTIAN WOLINSKI Tak PL AMATOR
MIROSŁAW WÓJCIAK PL IC KATOWICE
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 92 (Opłaconych: 58)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN
ARTUR BATURO Tak PL FTI RACING TEAM
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM
DAREK BIERNACKI Tak PL
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL TEAM
PIOTR BORSZLAK Tak PL MULTISTAL POZNAŃ
LESZEK BRUNKE Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
PAWEŁ BRZĄKALSKI Tak PL
PIOTR CZYŻ PL BCT TEAM
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL
DARIUSZ FABISZEWSKI Tak PL AMATOR
ROMAN FANTINI Tak PL
ROMAN FANTINI PL
SŁAWOMIR FOREMSKI PL
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
WOJCIECH GOŁĘBIOWSKI PL USTAWKI SZOSOWE ELBLĄG
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GUTEK PL
JACEK JANKOWSKI Tak PL
MARCIN KACZMARCZYK PL
MAREK KALITA Tak PL
KRZYSZTOF KAROLAK Tak PL
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
SZYMON KOZIATEK PL
KRYSTIAN KROSTA PL
ARTUR KUBA Tak PL
MACIEJ KUTRZUBA Tak PL AMATOR
TOMASZ KWIATKOWSKI PL TTC TORUŃ
ROBERT LEWANDOWSKI Tak PL
IRENEUSZ LINDE Tak PL GK STG
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM
KRZYSZTOF MAJSZAK PL TTC TORUŃ
MICHAŁ MALAK Tak PL
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ MARYNOWSKI Tak PL SAMOSWÓJ SAMOTRZEĆ
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO
ALBERT MICNAS Tak PL BGŻ ESKA TEAM
GENNADII MIKHAILOV RU
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA
JANUSZ MUCHEWICZ PL LAPIERRE
KAROL OLSZEWSKI Tak PL K2 FITNESS CLUB
TOMASZ OSTOJICZ Tak PL DIVERSEY TEAM
ZBIGNIEW OSTRASZEWSKI PL
PAWEŁ PALUS Tak PL LUFT TRI TEAM
DARIUSZ PAMIN Tak PL FRIENDS OF GLASS
GRZEGORZ PAZDZIERSKI Tak PL
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ PIOTROWSKI Tak PL PŁOŃSK
VALERII POLEZAEV RU
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
MICHAŁ PRYŁOWSKI PL
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA
JANUSZ RESCHKE Tak PL
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL
ROBERT SCHMIDT Tak PL
KORNELIUSZ SOBIECKI Tak PL GK STG
PIOTR STRZECKI Tak PL
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
RAFAŁ TŁUSZCZAK Tak PL
GRZEGORZ TOMASIAK PL
LESZEK TRACZYK Tak PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
MARCIN WASILEWSKI PL
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE Tak PL BIKEHOLICY TINES
TOMASZ ZIELIŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 72 (Opłaconych: 48)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN BLADOWSKI Tak PL LIDER SZTUM
SERGEY FADEEV RU
JACEK GAJEWSKI PL JG SPORT
FRANCISZEK HARBACEWICZ PL
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BOGDAN KURKIEWICZ Tak PL DIVERSEY TEAM
PAWEŁ MAĆKOWIAK Tak PL FRIENDS OF GLASS
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MIROSŁAW MAZUROWSKI PL JF DUET GOLENIÓW
MAREK PANOWICZ Tak PL TTC TORUŃ
SZCZEPAN PŁUSA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
KAZIMIERZ PRZYBYLSKI Tak PL
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Tak PL DIVERSEY TEAM
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI Tak PL BDC ROAD TEAM
ARTUR SPŁAWSKI PL JF DUET GOLENIÓW
JAROSŁAW STRUMIŁŁO PL
MAREK TACIAK Tak PL KAMELEONTEAM PIŁA
JACEK WARPIŃSKI Tak PL
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
JACEK WINIARSKI Tak PL CT TEAM TORUŃ
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
ROMAN ZWIERZ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
ZBIGNIEW BIELSKI Tak PL NAFTOKOR GDAŃSK
EUGENIUSZ BOGDZIEWICZ Tak PL
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ
WIKTOR CZERWIŃSKI Tak PL
MAREK CZUK Tak PL
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ
ZDZISŁAW FLADROWSKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW
EDMUND GRABOWSKI Tak PL NAFTOKOR GDAŃSK
WŁODZIMIERZ HOFFMANN Tak PL
JAKUB HOFFMANN Tak PL TTC TORUŃ
ZBIGNIEW JUNAK Tak PL
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
KAZIMIERZ KORCALA Tak PL BIKEHOLICY TINES
KRZYSZTOF LASOTA Tak PL
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
MAREK MOLFA Tak PL LECHIA GDAŃSK
WŁODZIMIERZ OBERDA Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
JANUSZ PLESIEWICZ Tak PL
JERZY PODGÓRSKI Tak PL ŁÓDŹ
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BOGDAN SZCZĘSNY Tak PL
JAN ŚMIECHOWSKI Tak PL TTC TORUŃ
HENRYK ZAPAŚNIK PL
ZBIGNIEW ZIEMLEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 30 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 288 (Opłaconych: 184)