Tour de Cracovia Amatorów - WYŚCIG: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 15-99)
MAŁGORZATA ADAMCZYK
ANGELIKA BIEDA
KAMILA BIERNAT IN MOGILANY CYCLING TEAM
GRZESIEK BODZENTA
JOANNA BOROWIEC 9
MARIA BUBLIK
ANNA BZIK 192
MAŁGORZATA CZEKAJ OMEGA MIECHÓW
SANDRA CZMYR 146
ALEKSANDRA CZMYR 291
MAGDALENA CZUSZ AZS AWF KATOWICE/ ZICO RACING TEAM/ MARTOMBIKE
AGNIESZKA DRONSZCZYK APPLY CAPNOR
MAGDALENA DROŻDŻ 88
DOMINIKA DUBAS-SZLACHTA
MAŁGORZATA FIJOŁEK 48
URSZULA FRANKOWSKA
HANNA GANCARZ
JUSTYNA GŁĄB 101
EDYTA GROCHOT 44
AGNIESZKA GURBIEL 144
MAGDALENA JAMROZIK
BEATA KALEMBA 100
MAŁGORZATA KASZUBA
MONIKA KOŚCIELECKA
JOANNA KOZIOŁ
MAŁGORZATA KURKOWSKA 185
AGATA KURZAK
EMILIA LADORUDZKA
BOŻENA LATAŁA
ALEKSANDRA LIS
SYLWIA ŁĄKAS 84
EWA MAREK NIESAMOWICI SPORTOWCY
PATRYCJA MEKSA BIKETIME TEAM 128
AGATA MIĘKINIA SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN
MONIKA OSIADAŁA 83
RENATA PIECHÓWKA
KATARZYNA POLAKOWSKA RYSTOR PENTEL
MAGDALENA PTAK DOTR KRAKÓW
ELŻBIETA REJ
BARBARA RZĄSA
IZABELA SIKORA HIGH5 POLSKA
MAŁGORZATA SUCHA FENIX TYCHY
MONIKA SUDER
JOANNA SYROWIECKA DOTSPORT
SYLWIA SZAFRANIEC TREK - VELONEWS.PL 43
RENATA SZCZEPANIK PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
KATARZYNA SZEWCZYK
ANNA ULMANIEC
EWA WIERZBICKA 30
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 50 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 15-30 lat (mężczyźni, wiek: 15-30)
DAMIAN ADAMCZYK OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
MAKSYMILIAN ANDRUSIEWICZ
KRZYSZTOF BADURA SII CYCLING TEAM
ADAM BALDY GRUPETTO KLUCZBORK
KAMIL BARANEK
MICHAŁ BAREŁA JURA BIKE CZESTOCHOWA
MATEUSZ BIALIK 115
KRZYSZTOF BIELEC
MICHAŁ BIELSKI ZAWSZE TAM GDZIE TY CYCLING TEAM 170
MIŁOSZ BIK
MATEUSZ BŁAŻ KTC KROSNO
MICHAŁ BOCHENEK
RAFAŁ BOGUSZ
LEON BUGAJ
PRZEMYSŁAW BULIŃSKI
ADRIAN BURMER
ANDRZEJ CHOWANIAK WERTYKAL
MACIEJ CHRZANOWSKI
MICHAŁ CHRZANOWSKI
KAMIL CHWALISZEWSKI BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA
TOMASZ CICHOREK OTR KRAKÓW 175
JACEK DONIEC #ROWEROWYKRAKOW 143
MICHAŁ DUDEK K2K.CYCLING 199
JAKUB GAJEWSKI
KRZYSZTOF GAJKOWSKI-WÓJCIK
ŁUKASZ GARBAT
WOJCIECH GIERCZAK
PAWEŁ GŁADYŚ STC SKARŻYSKO
MARCIN GRABARZ
DARIUSZ GRABOWSKI
KRYSTIAN GWIZDAŁA PELUCZA 72
SEBASTIAN INGLOT 68
PIOTR IWAN
MICHAŁ JABŁOŃSKI MTB3184
MICHAŁ JASIŃSKI
PAWEŁ JASTRZĘBSKI
MICHAŁ JELONEK OTR KRAKÓW
MATEUSZ KARKULA HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 187
PATRYK KASJANIUK
MATEUSZ KĄDZIELA SII CYCLING TEAM
MATEUSZ KIEŁPIŃSKI 189
FILIP KIEŁTYKA
DOMINIK KŁÓŚ NPK REKREACJA!
PIOTR KNAPIK OMEGA MIECHÓW 52
ŁUKASZ KOGUTOWICZ BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 38
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KONRAD KOŁODZIEJSKI
CEZARY KOŁODZIEJSKI KOTOMIERZ CYCLING KUMIĘGA TEAM
MICHAŁ KOPACZ 46
MIKOŁAJ KOWALCZE IN MOGILANY CYCLING TEAM 196
PRZEMYSŁAW KOZIARZ 64
GRZEGORZ KOZIELEC P2000.COM.PL 195
ADRIAN KRAWCZYK BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 180
ADAM KRĄŻYŃSKI
BARTŁOMIEJ KRUPA NPK REKREACJA!
TOMASZ KUBUSZEK 163
PIOTR KUCZMAŃSKI ESN AGH
ANTONI KUDELSKI
ADRIAN KUSZ SII CYCLING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI DAR-BUD TEAM 198
MATEUSZ LASZCZYK 151
JAKUB MAKS 66
BŁAŻEJ MARKOWSKI
TOMASZ MATOGA TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ALAN MICHALSKI JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
BARTOSZ MICHALSKI JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
DAWID MIELKE
MATEUSZ MOTYKA K2K.CYCLING 67
KAROL MULARCZYK KTC KROSNO 148
KAMIL MUSIOLIK 95
BARTŁOMIEJ NOWAK
GRZEGORZ NOWORYTA DON\'T GIVE UP 99
SZYMON OPYD RGK RACING TEAM
ŁUKASZ PARZYBUT
ŁUKASZ PASZKO
KRYSTIAN PAWLICKI
MACIEJ PODOŁOWSKI SKYBROTHERS
MATEUSZ PRUSAK
TOMASZ PUT
JAROSŁAW PYDYCH RGK RACING TEAM
DOMINIK RACZKOWSKI K2K.CYCLING 280
MICHAŁ RADLIŃSKI
PAWEŁ RAJTAR DOTSPORT
WOJCIECH REJDAK
OLAF ROZWADOWSKI KUKUCZSPORT.PL
JAKUB RUSIN JGS TEAM 36
RAFAŁ RYBKA 35
MATEUSZ RYBKA
MICHAŁ RYCZEK
ANTONI RZĄSA
PRZEMYSŁAW SABADY BLOKBLACH RADOMSKO 5
KAMIL SAJAK
MICHAŁ SAMEK OTR KRAKÓW
ADRIAN SEKUŁA RGK RACING TEAM
KONRAD SIKORSKI 34
MATEUSZ SKARŻYŃSKI 39
MAXIMILIAN SOBOL
KAMIL SOLARCZYK
ARTUR SOSNAL 193
ALBERT SOSNAL 122
FILIP SOWA
TOMASZ STACHNIK
MACIEJ STAŚKIEWICZ 111
TOMASZ STENCEL 186
GRZEGORZ STUDZIŃSKI #ROWEROWYKRAKOW
MACIEJ SZNERCH
PIOTR SZWARC AZS PK KRAKÓW
PAWEŁ ŚLĘCZKA
KRYSTIAN TOCZEK
ŁUKASZ TRĄBSKI
AMADEUSZ WEBERBAUER SPOKOJNIE SPOKOJNIE 106
BARTŁOMIEJ WIDZYK DUOPROFIL 129
GRZEGORZ WITOŃ
MACIEJ WOJTAL
ŁUKASZ WOLNY TWOMARK ALVA 1
PIOTR WOSIK
MATEUSZ WÓJCIK
BARTEK WÓJCIK
ARKADIUSZ WYZGAŁ 93
MARCIN ZDEBSKI
MICHAŁ ŹRÓBEK
TOMASZ ŻURAWIK OKR PASSIONBIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 122 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat (mężczyźni, wiek: 31-44)
MAREK ADAMCZYK
MIROSŁAW BĄK TOP-SERVIS CHORZELÓW 107
MARCIN BŁASZCZYK TRIATHLON YMCA KRAKÓW
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI 37
ARTUR BORATYN BIKE ATELIER TEAM
ŁUKASZ BOROŃSKI
ŁUKASZ BUNSCH
JANEK CHLIPAŁA
ARTUR CHMIELOWIEC
TOMASZ CHOWANIEC
ŁUKASZ CIELEŃ 12
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MICHAŁ CWYNAR IN MOGILANY CYCLING TEAM
ADAM CZEKAJ OMEGA MIECHÓW
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI
PIOTR CZMYR 55
ŁUKASZ CZYŻ
RAFAŁ CZYŻ SWR SOS BIKE SANOK 254
BARTOSZ DEMBIŃSKI
ADAM DOLEŻEK
MARCIN DOMIN NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ DROBOT DR.OBOT.TEAM
PIOTR DRONSZCZYK APPLY CAPNOR
ARTUR DUDA
MARCIN DURMAN
MATEUSZ DYBEK
MIROSŁAW DŻUŁA 22
MICHAŁ FRANCZYK AZS AWF KRAKÓW MASTERS
WOJCIECH FRAŚ
ADAM GACKIEWICZ 98
ARTUR GARBOWICZ
WOJCIECH GERTZ OTR KRAKÓW
SŁAWOMIR GĘDOŚ 77
JACEK GIL
JANUSZ GÓRA SMARTDECOR TEAM
MICHAŁ GÓRNIAK 116
PIOTR GÓRNISIEWICZ
TOMASZ GRUBKA PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
KRZYSZTOF GRUDNIK 18
MICHAL GRUDZIEN
MIROSŁAW GRUSZECKI
GRZEGORZ GUZIK
JAROSŁAW GUZIK 56
MACIEJ HABRAT 72D WINDSPORT TEAM 21
KAMIL HAJDA SII CYCLING TEAM
MATEUSZ HAJTO
WOJCIECH HOFFMANN KORONA MASTERS KRAKÓW
MARCIN IDZIK
ROBERT JANECZEK 54
RADOSŁAW JANKIELEWICZ NOWY STYL GROUP CYCLING TEAM 114
MARIUSZ JANKOWICZ 127
PAWEŁ JAŹWA TEAM SATEL
WALDEMAR JERECZEK
PIOTR JURCZYK
PAWEŁ JURCZYK
PAWEL JURKIEWICZ NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 108
ROMAN KACZMARCZYK
MICHAŁ KACZMARSKI SUPREME STYLE MATES
MICHAL KACZURA 20
ANDRZEJ KALEMBA 63
BOLESŁAW KASPEREK TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 125
BOGDAN KAWALER
KRZYSZTOF KĘPA NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 118
MARCIN KIEŁBANIA SPOKOJNIE SPOKOJNIE 7
MARIUSZ KLIMAS RUN-G 171
ANDRZEJ KLIMCZYK IN MOGILANY CYCLING TEAM
MAREK KŁAPTOCZ
MARCIN KNAPCZYK 90
GRZEGORZ KOCIK
JAROSŁAW KOŁODZIEJCZYK
PIOTR KONIECZNY 53
WOJCIECH KOPKOWICZ
MARCIN KOPYTKO SII CYCLING TEAM
ANDRZEJ KORNAŚ KUKUCZSPORT.PL
ANDRZEJ KORNAŚ KUKUCZSPORT.PL
KONRAD KORSZLA
MARCIN KORZENIOWSKI MAX-FLIZ KRAKÓW
TOMASZ KOSZAREK NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 110
PIOTR KOTIK TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 17
BARTOSZ KOTULIŃSKI LEGIA CYCLING CLUB 166
PAWEŁ KOWALCZYK 79
DANIEL KOZIOŁ
ROBERT KOZŁOWSKI
ANDRZEJ KRAWCZYK BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 142
KAROL KRAWIEC KM PSP KRAKÓW
KRZYSZTOF KROMKA OGRODNICY
GRZEGORZ KRUPA BIKEHOLICY TINES 91
TOMASZ KRUSZEC
ROMAN KRYSA #ROWEROWYKRAKOW
JAKUB KUBUSZEK 161
MICHAŁ KUKUCZ-LEGIEŃ KUKUCZSPORT.PL
MACIEJ KULARZ SPRINT GORZYCE 45
MAREK KURLETO DAMECH KURLETO 94
DANIEL KURPIELA JLL
MARCIN KURUC 113
MARCIN LASZCZAK OMEGA MIECHÓW 188
ŁUKASZ LECHOWICZ LECH-POL 4X4 TEAM
WIESŁAW LEGIERSKI ROAD MARATON TEAM
PAWEŁ LEMPART TEAM SPORT 78
MARIUSZ LESZCZYNSKI SII CYCLING TEAM
IRENEUSZ LUCZAK EC-ENGINEERING
KAROL MALEC
FILIP MENDYK TEAM SPORT
WOJCIECH MIĘKINIA SPOKOJNIE SPOKOJNIE 167
MICHAŁ MIGDAŁ
SEWERYN MISA REWES 182
RAFAŁ NĘCEK KÄRCHER TEAM
TOMASZ NIEDOJADŁO TALENTHOUSE.PL 145
ROBERT NIEMIEC
TOMASZ NIEWIADOWSKI 4
PAWEL NOWICKI 25
KORNEL OLSZEWSKI DAR-BUD TEAM
JOLT OOSTRA
ŁUKASZ OSTROWIECKI 96
KAMIL OZIMKOWSKI 173
TOMASZ PAJAK
GRZEGORZ PASTERSKI
MICHAŁ PAWŁOWSKI
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR PIECHNIK
ROBERT PIEGZA
MICHAŁ PIELAK NOWA HUTA CYCLING TEAM 80
ŁUKASZ PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
SZCZEPAN PIETRUSZKA
MARIUSZ PIETRZYK
JERZY PIETYRA ROAD MARATON TEAM
PAWEŁ PILCH 41
MACIEJ PINIARSKI
PIOTR PIONTEK 16
ADAM PIONTEK 135
MARCIN PITAS
ADRIAN PIWKO 139
DANIEL PŁOCIENNCZAK 121
MARCIN PŁOSZAJ 159
MARCIN POGODA
DARIUSZ POL
MARIUSZ POLOK 134
PAWEŁ POREBSKI
BOGUSŁAW PORZUCZEK PELETON WADOWICE
MAREK POSIADAŁA
YAREMA PRYKARPATSKYY
TOMASZ PRZYBYŁO
MARCIN RACZYŃSKI 174
KRZYSZTOF RAJTAR UNLIMITED SPORT&LIFESTYLE
TOMASZ RAŚ 74
MARCIN RAŹNIAK
GRZEGORZ ROCZNIAK
BARTŁOMIEJ ROSIEK KM PSP KRAKÓW 136
MARCIN ROSIEK
GRZEGORZ RUSIN JGS TEAM 183
JAKUB RYCĄBEL 152
DANIEL SADOWSKI AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 177
MATEUSZ SARAPATA
BARTOSZ SIKORA
PAWEŁ SITKO SCS OSOZ RACING TEAM
RYSZARD SIWAK 29
ŁUKASZ SIWKO SPARTAN KRAKÓW
TOMASZ SŁUPIK 155
MARIUSZ SŁUPIK
ALEKSANDER SOBOŃ
KONRAD SOŁTYS
MIROSŁAW SÓLNICA GATTA BIKE-RS 138
JACEK STOKŁOSA STOKLOSATEAM
PAWEŁ STOLARZ PC RACING TEAM
PAWEŁ STRĘKOWSKI PIZZA WINCHESTER TEAM 486
BOGDAN SUSUŁ
KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ
MATEUSZ SUTOR
JACEK SZALEWSKI BIKEBOARD
KRZYSZTOF SZARY BIKE ATELIER TEAM 154
GRZEGORZ SZCZEPANIK WILDEER
TOMASZ SZLACHTA SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MARCIN SZLACHTA KP PSP PROSZOWICE 15
ŁUKASZ SZŁAPA 72D WINDSPORT TEAM 169
SŁAWOMIR SZWARC 190
ADRIAN SZYBIST 60
MARCIN SZYMACHA
PAWEŁ SZYMCZYK
KAMIL ŚWIECH TRIATHLON YMCA KRAKÓW
PIOTR TOMANA WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 137
ARKADIUSZ TRACIAK 3
MAREK TYLEK 72D WINDSPORT TEAM
PIOTR UJMA BAŁTYK KRAKÓW
PAWEL ULMANIEC
ZBIGNIEW ULMANIEC 141
GRZEGORZ URBANIAK ZORZA TARNOBRZEG
PRZEMYSŁAW WAŁĘGA STRUKTURA KUBATURA TEAM
WOJCIECH WARZYŃSKI
MARCIN WAWRZYNIUK
KRZYSZTOF WEBERBAUER SUPREME STYLE MATES 14
BARTOSZ WIĄCEK
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI
MICHAŁ WLAZŁO SPOKOJNIE SPOKOJNIE
TOMASZ WOŹNIAK
MICHAŁ WOŹNIAK
MIROSŁAW WÓJCIAK JAFI SPORT BIKE TEAM
MARCEL ZASĘPA
TOMASZ ZAWADA WAY2CHAMP
GRZEGORZ ZIEBRO BIKEHEAD
DOMINIK ZIMNOCH
ŁUKASZ ZUGAJ BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 47
KRZYSZTOF ŻEBRO
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 202 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 45 lat + (mężczyźni, wiek: 45-99)
MARIUSZ ALBERTUSIAK NECTOR FAN SPORT
MARCIN APOSTOŁ AKTYWNA STRONA ŻYCIA
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 120
ROBERT BAŚCIK
STEFAN BLUSZCZ LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN
JAN BOGACZ
GRZEGORZ BORSUK
BARTŁOMIEJ BRYŁA
ARTUR BUCKI ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM BUJAK 130
ROMAN CHODŹBA
ROBERT CHRZĄSTEK
JERZY CZUBAJ 119
GRZEGORZ DZIURSKI
LESZEK FRĄCZEK MAX-FLIZ KRAKÓW
PAWEŁ GADZAŁA 49
LUCJAN GAWĘDA
TADEUSZ GÓRSKI
PIOTR HREHOROWICZ
SŁAWOMIR JUSZCZYNKA NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
JAN KACZMAARCZYK
KORDIAN KALTBACH 32
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
ALEKSANDER KEMPKA LKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN 51
ADRIAN KLESYK 72D WINDSPORT TEAM
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI
ANDRZEJ KORBA
ARTUR KOŚCIELNY 140
JACEK KOZIOŁ MAJJACK 131
LESZEK KOZIOŁ 24
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
MARIAN KRATOCHWIL AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ
ROBERT KUCZMAŃSKI
ROBERT KUZIANIK GORIDE RACING TEAM
JACEK KWARCIAK
JAROSŁAW LATAŁA
DARIUSZ LECHOWICZ LECH-POL 4X4 TEAM
ARKADIUSZ ŁĘŻNIAK 33
DARIUSZ MACINA 11
TOMASZ MAJCHER HPE SPORTS
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
LESZEK MARDOSZ 194
JANUSZ MASŁOWSKI
ARTUR MICHAŁEK
RAPHAEL MIELKE
GRZEGORZ MIKUŁA 72D WINDSPORT TEAM
ZBIGNIEW MILER 124
JERZY MISZTAL
ROBERT OGRODNIK
GRZEGORZ OLENDER BRAK 105
MARIAN OPYRCHAŁ 109
ROBERT PAJDO 87
ZBIGNIEW PALUCH 102
ADAM PAMUŁA ADIMET 179
ROBERT PAZDRO
JERZY PIĄTKOWSKI
KAZIMIERZ PIECHÓWKA
JERZY PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
JAN PILCH TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 69
KRZYSZTOF PILCH
PAWEŁ PRZĘCZEK
HENRYK PUCHALA
WALDEMAR PYTLIK
STANISŁAW RADZIK 19
IRENEUSZ RAŚ 13
JERZY ROSA 197
PAWEŁ RZĄSA
ARTUR SADZIK 176
TOMASZ SALACHNA 65
ROBERT SKALNY
PIOTR SKRZYNIARZ 168
ALEKSANDER SŁOMKA DBN
PIOTR SOBULA
SŁAWOMIR SOCHA
ROBERT STELMACH 92
JACEK STERNAL TRZNADEL- GRUPA POD WEZWANIEM:)
KAZIMIERZ SUDER 86
PIOTR SZAFRANIEC TREK - VELONEWS.PL 61
MAREK SZCZUPAŁ 492
IRENEUSZ SZYMOCHA KLUB ROWEROWY GRYFLAND 482
KRZYSZTOF ŚMIETANA 126
RYSZARD TOMASZEWSKI
MIROSŁAW TYRPA DZIECI SĄ WAŻNE
ROBERT WAJDA
ANDRZEJ WAŻNY 147
ADAM WOLAŃSKI 8
MARCIN WOŁEK ISPORT.PL TEAM 82
ROBERT WRÓBLEWSKI
MAREK WRZECIONEK 26
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 92 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 466 (Opłaconych: 0)