Ustroń - górska czasówka na Równicę: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
EWELINA BASIAK Tak PL 146
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 628
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 65
MARTA LACH Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 248
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 430
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 13
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 139
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 128
EWA WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 131
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
MATEUSZ KOZIOŁ Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 343
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 230
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK PL
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 424
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL
ARKADIUSZ BYLICA Tak PL 175
MAREK CZUDEK Tak PL 125
DANIEL DRÓŻDŻ Tak PL 185
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 252
SEBASTIAN GAZUREK Tak PL 43
WOJCIECH GRECZKA PL
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 218
KACPER JAWORSKI Tak PL 618
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 637
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 50
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 17
MACIEJ MENTEL Tak PL 267
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
PAWEŁ PĘCHERZ Tak PL
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MATEUSZ SANETRA Tak PL 374
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 100
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 140
ROBERT TROSZOK Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 120
KAMIL TUREK Tak PL 87
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 713
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ PL GK VIKTORIA RYBNIK
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 766
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
SEBASTIAN BRYGOŁA Tak PL KK ROZTOCZE 330
TOMASZ BRZYCHCZY PL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
ADAM GALMAN Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 14
VINCENT GRAZIANO Tak US 102
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 228
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 135
TOMASZ HABER PL
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 298
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
PIOTR JASIŃSKI Tak PL TANDEM LWÓW 254
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 183
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 34
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 109
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 718
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 16
MACIEJ PIEKOS Tak PL 295
JAROSŁAW POKORA Tak PL
MARCIN PRZYBYŁOWSKI Tak PL 151
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
SZYMON SIKORA PL
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 31
PAWEŁ SKLORZ Tak PL 202
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL
MICHAŁ SZAREK Tak PL 257
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
JAROSŁAW SZCZYPKA PL NIESTOWARZYSZONY
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 263
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 274
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 258
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 166
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 255
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 45 (Opłaconych: 35)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO PL 762
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
RAFAŁ BOGUS PL CYCLING JURA
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
PAWEŁ CAŁKA Tak PL 176
MAREK CIEŚLAK Tak PL 115
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 181
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 153
TOMASZ GAWROŃSKI PL ANGRYFOREX
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 224
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 360
WOJCIECH KAROLIK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 208
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 7
MAREK KOZIOŁ Tak PL CCC 437
SŁAWOMIR KWIECIEŃ Tak PL
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 278
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL SOKÓŁ TARNÓW
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 12
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
JANUSZ PILCH Tak PL 124
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 93
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 514
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 35 (Opłaconych: 26)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 70
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JACEK BRZÓZKA Tak PL 418
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
ZBIGNIEW FAL Tak PL 221
SZYMON KOGUT PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 83
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL 417
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 80
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK Tak PL 5
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 155
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 165
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
TADEUSZ RECMAN Tak PL 229
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 142
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY Tak PL 71
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PTC PRZEMYSL
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 18
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 129
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 285
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 219
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 152 (Opłaconych: 124)