Ustroń - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES
DARIA RADCZUK PL
KATARZYNA STEFFEK Tak PL
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-100)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK Tak PL
KATARZYNA KLIMALA PL THULE TEAM
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
SYLWIA REKOWSKA Tak PL OSIEM59
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 6)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
MAKSYM DĘBSKI PL
FILIP GIEMZA PL
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL STC NOWY SĄCZ
KACPER JAWORSKI Tak PL
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
GRZEGORZ KOZIELEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL
ANTONI KUDELSKI PL
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM
ROMAN MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA
JAKUB OPAŁA Tak PL
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
MATEUSZ PALUSZEK PL
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL
JAN PAWŁOWSKI Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
PAWEŁ PIECZKA Tak PL
MARCIN ROGOWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO
PAWEŁ SŁOWIOK Tak PL WWW.PAWELSLOWIOK.BLOGSPOT.COM
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
JAKUB STRUCH Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA
JAKUB ŚLIWA PL
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS
SZYMON WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 32 (Opłaconych: 21)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL
MACIEJ BRUECK PL
MAREK BUJOK PL
KRZYSZTOF CELARY PL
SEBASTIAN CHŁANDA Tak PL GRUPETTO GORLICE
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI
MAREK CZUDEK Tak PL
KAMIL DUDEK PL
JAKUB DUDZIAK Tak PL ŻELAZNE ŁYDY
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
MAREK FIKUS Tak PL ALVA 1 TYTAN
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL SYMULA TEAM
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED
GRZEGORZ JAKSENDER PL
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIK KAPUSTA PL
SZYMON KORNAK Tak PL
JAN KOZDĘBA Tak PL
DAWID KUNDZIK Tak PL
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK
TOMASZ ŁACIAK Tak PL
JAROSŁAW ŁAZARUK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
BARTOSZ MOL Tak PL
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ NIKIEL PL
BARTOSZ NUCIAK PL
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MATEUSZ PIĘTAK PL
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
KAROL RYSZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO
DAREK SEREMET Tak PL
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT SŁOWIOCZEK Tak PL
PIOTR SPYTKOWSKI Tak PL
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW
GRZEGORZ WARCHOŁ PL SOKÓŁ TARNÓW
WOJCIECH WOJTAS PL
ADRIAN WOŹNICA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 48 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AZS AWF SILESIA RACING
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM
JAN BOCHNIAK Tak PL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
BARTOSZ BOLEWSKI PL FTI RACING TEAM
SEBASTIAN BRYGOŁA PL KK ROZTOCZE
TOMASZ BURNUS Tak PL BIKEHOLICY TINES
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ARTUR CHEŁMINIAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO
CEZARY CHOWANIEC Tak PL
DARIUSZ CIELUCH PL
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY
ŁUKASZ CISZEK Tak PL CZARUSBLITZ
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL
TOMASZ DUDZIAK PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD
MARCIN DZIARSKI Tak PL
KRZYSZTOF EBERLE Tak PL
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
GRZEGORZ FUS Tak PL
ADAM GALMAN Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTŁOMIEJ GIZA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG
MATEUSZ GLISTA Tak PL GRUPETTO GORLICE
TOMASZ GORAUS Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
TOMASZ GRAJEK Tak PL
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
JAROSŁAW HAŁAS PL DIAGNOSTIX
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
PRZEMEK HRABIA PL ERG BIERUŃ FOLIE
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
MICHAŁ JANISZEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM
MARCIN JEKEL Tak PL ALVA 1 TYTAN
JULIAN KAPŁON Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
MARIUSZ KASTELIK Tak PL
DAMIAN KAUF Tak PL
ARKADIUSZ KIEŁBASA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL PSZCZYNA
MAREK KŁAPTOCZ PL
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL
TOMASZ KNAPIK Tak PL
PIOTR KOPAŃCZUK PL OŚKA WARSZAWA
MARCIN KOPYTKO PL
KORNEL KOŹLICKI PL
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KRZYSZTOF KRÓL PL
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL TINES - BIKEHOLICY
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
SZYMON LEW PL ALVA 1 TYTAN
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY
DARIUSZ ŁOŁKA PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
ADAM MAŁEK Tak PL NETAPP ARROW ONE TEAM
PATRYK MAZUREK PL
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA
ADAM MIJAKOWSKI PL CAROLINA MEDICAL CENTER
PIOTR MŁYNARSKI PL
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM
BARTOSZ MYCH Tak PL
MICHAŁ NOWOK Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
WOJCIECH ODSTERCZYL Tak PL
RAFAŁ OLEŚ Tak PL OTR INTERKOL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ADAM ORZEŁ PL OUTOFCTRL.PL
MATEUSZ PAJĄK PL
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
MICHAŁ PIĄTEK PL
MARCIN PIEKIEŁEK PL HELLMOST RZESZÓW
MAREK PIERÓG Tak PL
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
KRYSTIAN PIRÓG PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA
ŁUKASZ PISIEWICZ Tak PL AKTYWNE ZABRZE
JAROSŁAW POKORA Tak PL
DARIUSZ POL PL
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN
ŁUKASZ PUCZ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
TOMASZ RUSZKOWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA
WITOLD RYGAŁŁO PL
RAFAŁ SEKTA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
LESŁAW STEFFEK Tak PL
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS
ALEKSANDER STRZELCZYK PL TKKF CHEMIK PUŁAWY
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK
MICHAŁ SZAREK Tak PL
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT
PAWEŁ SZCZEPANIAK Tak PL FENIX TYCHY
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
ANDRZEJ WASILEWSKI Tak PL
DANIEL WOJTYNA PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
MARCIN ŻYWOT Tak PL AZS AWF SILESIA RACING
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 127 (Opłaconych: 81)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
KAROL ANDERKO Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL
ARTUR BORATYN Tak PL GEDORE SKAJ TEAM
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY
MAREK CIEŚLAK PL
JAKUB CUSZLAG Tak PL WTT WARSZAWA
PIOTR CZECH PL
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
JAROSŁAW DRELUCH PL
MAREK DRÓŻDŻ PL
DARIUSZ DUDA Tak PL
JACEK DUTKA Tak PL
MAREK DZIWOKI PL
ROMAN FANTINI PL
JAROSŁAW FILUS Tak PL
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL SBM
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
JACEK JANKOWSKI Tak PL
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 258
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
REMIGIUSZ KOT Tak PL
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL
PIOTR KOTIK PL
SZYMON KOZIATEK Tak PL
MAREK KUBUSZOK PL
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA
JERZY KUŚNIERCZYK PL
SŁAWOMIR KWIECIEŃ PL
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT
ROMAN MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
TOMASZ MATUSIK Tak PL
MAREK MAZUR PL AZS AWF SILESIA RACING
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA
ROMAN MROZEK Tak PL
MACIEJ NOSEK PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
MARIUSZ PIASECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA
KRZYSZTOF PIECHACZEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF PODOLSKI PL RMF FM ADRENALINE MOUNTAIN DEW MTB TEAM
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
TADEUSZ RECMAN Tak PL
DAREK ROMANSKI PL
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES
JAROSŁAW STAWIARZ PL
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL
LESZEK TRACZYK Tak PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
WIESŁAW WOLNY PL
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL TKKF CHEMIK PUŁAWY
WOJCIECH WRONA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
ROBERT WRÓBLEWSKI PL ROADRACINGTEAM.COM
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL MILLENNIUM LEASING BIKERS
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 87 (Opłaconych: 54)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO
HENRYK BIERNAT PL
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY
MAREK CIASTOŃ Tak PL
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL
PAWEŁ JANUKANIS Tak PL
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL
ZYGMUNT KAPALA PL
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN
SZYMON KOGUT Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
ZBIGNIEW LEGLER Tak PL
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM
LESZEK PIJANOWSKI PL
SZCZEPAN PŁUSA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
ZDZISŁAW REJZA PL KLTC KONIN
JÓZEF ROKOSZ Tak PL
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL
WOJCIECH SŁUP PL UKS SOKÓŁ KĘTY
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES
JACEK SZARY Tak PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK
ANDRZEJ SZWEDA PL
JERZY ŚWIDA Tak PL
RYSZARD TALAGA Tak PL FENIX TYCHY
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK
GRZEGORZ WAWOK PL
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM
MAREK ZDANOWICZ Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 49 (Opłaconych: 30)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-100)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK
ALEKSANDER DEHMEL Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA
JAN KAPUŚCIK PL
TADEUSZ KASTELIK Tak PL
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY
EDWARD SIUDUT PL
HENRYK STRASZAK PL POLIMER - MYSZKÓW
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JERZY WIŚNIEWSKI PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM
HENRYK ZAPAŚNIK PL
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 22 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 385 (Opłaconych: 244)