Ustroń - wyścig o Puchar Równicy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL SUPREME STYLE MATES 48
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 628
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL 176
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 65
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL 430
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 13
KATARZYNA STEFFEK Tak PL 223
AGATA ZAJĄC-SIEKAN Tak PL 25
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
IVANA JAKLOVA Tak CZ 297
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 139
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
SZYMON HAŁADUS Tak PL CPV KRNOV 417
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 209
MICHAŁ BARTOS Tak PL 168
MIŁOSZ BIK PL
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 424
KRZYSZTOF BROL Tak PL 141
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 2
ARKADIUSZ BYLICA Tak PL 175
SZYMON CAPUTA Tak PL 1
MAREK CZUDEK Tak PL 125
DANIEL DRÓŻDŻ PL
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 252
ONDŘEJ FIERLA CZ
WOJCIECH GRECZKA Tak PL 249
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 218
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 439
KACPER JAWORSKI Tak PL 618
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 638
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 39
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 637
PIOTR KUBICA Tak PL 375
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 198
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 50
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 17
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
BARTOSZ MOL Tak PL 15
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 525
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 649
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 721
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 268
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
MATEUSZ PIERZCHAŁA Tak PL 104
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 157
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 294
GRZEGORZ ROBOK Tak PL NETGO 27
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 196
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM
PIOTR ROMAŃSKI PL
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 419
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 100
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 140
ROBERT TROSZOK Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 120
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 713
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 46 (Opłaconych: 40)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL 468
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 766
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
RAFAŁ CHMIELOWIEC PL
PAWEŁ CIAŁOWICZ Tak PL 186
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 259
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 87
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
MARCIN DZIARSKI Tak PL 177
ADAM GALMAN Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 14
VINCENT GRAZIANO Tak US 102
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 228
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 135
MACIEJ HABRAT Tak PL 538
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 298
KONRAD HERBA PL SUPREME STYLE MATES
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
DAMIAN JANCZAK Tak PL 545
PIOTR JARZĄBEK Tak PL 121
PIOTR JASIŃSKI Tak PL TANDEM LWÓW 254
PIOTR KANIK Tak PL 438
JULIAN KAPŁON Tak PL 185
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 56
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 183
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
PIOTR KOPAŃCZUK Tak PL 193
MARCIN KOPYTKO PL
SZYMON KORNAK Tak PL 513
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 34
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 109
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 98
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 178
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 718
ADAM MALINOWSKI Tak PL 154
PIOTR MARSZAŁEK Tak PL 520
JAN MATUSZNY Tak PL 116
PATRYK MAZUREK Tak PL 230
PETR MITRENGA CZ TJ TŽ TŘINEC
BARTOSZ MYCH Tak PL 292
PIOTR NOWACKI Tak PL 111
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 16
JAROSŁAW POKORA Tak PL 162
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 282
MACIEJ PUSTÓŁ Tak PL 510
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 31
PAWEŁ SKLORZ Tak PL 202
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 145
NORBERT STANEK Tak PL 46
LESŁAW STEFFEK PL
PIOTR SWACZYNA Tak PL CK FESO PETRVALD 159
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 279
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL
MICHAŁ SZAREK Tak PL 257
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
JAROSŁAW SZCZYPKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 136
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 263
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 274
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 258
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 166
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 59
MARCIN TOMECKI PL
WOJTEK WARDZIAK Tak PL 764
GRZEGORZ WITKOWSKI PL
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 255
MARCIN WÓJTOWICZ PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 528
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 79 (Opłaconych: 66)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak PL 762
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
DARIUSZ BEDNARCZYK PL BIKE ATELIER TEAM
ROBERT BOBKA PL NKK - IGLOO - JMP.RACE
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 626
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
ARKADIUSZ BROJ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 280
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak PL 115
PIOTR CZECH PL POLART NUTRAXX TEAM
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 181
DARIUSZ DUDA Tak PL 205
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 151
JAROSŁAW FILUS Tak PL 123
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 62
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL 277
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 153
TOMASZ GAWROŃSKI PL ANGRYFOREX
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 614
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 224
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
GRZEGORZ GRELAK PL BIKE ATELIER TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 38
MICHAŁ GRZYBCZYK PL
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
JACEK JANKOWSKI Tak PL 231
WOJCIECH KAROLIK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 208
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 7
REMIGIUSZ KOT PL
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL 289
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 184
SŁAWOMIR KWIECIEŃ Tak PL 509
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 602
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 278
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 12
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 600
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 720
JANUSZ PILCH Tak PL 124
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 197
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 621
PRZEMYSŁAW RODECKI Tak PL 30
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
MARTIN SCHNERCH Tak CZ 97
JACEK SEWERYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 10
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 93
PATRYK SWACZYNA Tak PL CK FESO PETRVALD 20
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 616
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 418
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 514
DAMIAN TWARDZIK Tak PL GRUPA MARAT 603
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 199
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 650
ANDRZEJ WĄSALA Tak PL 155
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 235
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL
ROBERT WRÓBLEWSKI PL
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 70 (Opłaconych: 56)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 70
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 238
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW CZACHURA PL
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 531
ZBIGNIEW FAL Tak PL 221
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 290
JIRI JAKL Tak CZ TRIATLON KLUB OSTRAVA 160
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 201
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 83
HENRYK LESIK Tak PL 243
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC PL
ROBERT MISZTAL Tak PL 237
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 80
ZBIGNIEW ORŁOWSKI PL
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK Tak PL 5
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 165
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 142
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 86
ROBERT SKŘEČEK Tak CZ CYCLING BRNO BAGBIKE 190
JACEK SZARY Tak PL 71
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 631
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
WIESŁAW WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 179
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 32 (Opłaconych: 27)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 18
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 129
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 55
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
HIERONIM JĘDRZEJCZYK Tak PL FENIX TYCHY 615
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 207
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO
ZDENEK MRAKVIA Tak CZ SK 232
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 617
JOSEF SKOTNICA Tak PL 37
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 240
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 219
PETR VESELÝ Tak CZ 134
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL 171
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 210
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 259 (Opłaconych: 221)