V Daleszycki Cross o Puchar Nadleśniczego: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
JOANNA ADAMCZYK PL 57
DANUTA ADAMCZYK PL 61
ANNA ANDRZEJCZAK-WILK PL
KAROLINA BANASIK PL WKURW_TEAM 107
JOANNA BEDNARSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 48
IWONA BOREK PL 8
BEATA CEDRO-ŁOSAK PL FITNESS ACTIVE 81
ANETA CICHOŃ PL 47
BARBARA CISOWSKA PL 53
IWONA DUTKIEWICZ PL 95
KAROLINA FRONCZYK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 115
EWA GARSTKA PL 79
MARTA GOŁĘBIOWSKA PL 21
MONIKA GRUSZCZYŃSKA PL
EWA GUMULA PL KAMRAT TEAM 86
ANNA HERBUŚ PL LZS MAKOSZYN 87
ANNA JECZMINSKA PL
AGNIESZKA JEDLINSKA PL EKSTREMALNI DECARUN 56
ANETA JUNGIEWICZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 98
ANNA KALETA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 96
ADRIANNA KĘCKA PL WKURW_TEAM 90
WIOLETTA KLAMKA PL 55
EDYTA KLUSKA PL
KINGA KNAP PL 40
ANNA KOBIERSKA PL EKSTREMALNI DECARUN 62
MONIKA KRZYSZTOSZEK PL BIEGAM DLA NADISI I LEOSIA :-)
ZOJA KRZYŻANOWSKA PL 67
ANNA LATKOWSKA PL ZAGNAŃSK BIEGA 58
URSZULA LEJAWKA PL FITNESS ACTIVE
ANNA LIS PL 92
MARTA MAJCHRZYK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 35
ANNA MINNER PL
ANETA OLESZEK PL PODOPHARM
JULITA PĘKALA PL STARIS STASZÓW 31
ADRIANNA PRASAŁ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 1
IWONA PRZEPIÓRA PL
KAROLINA RADOMSKA-NISHII PL ---- 114
MAGDALENA RAMZA PL 7
AGNIESZKA SICIARZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA
MAŁGORZATA SIDŁO -GAŁKOWSKA PL
MANUELA SIKORA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARTA SOŁKIEWICZ PL WOŹNIAK RUNNING TEAM 46
LUIZA STĘPIEŃ-WALAS PL STARIS STASZÓW 30
ANETA SZNAJDER PL 51
KATARZYNA SZOSTAK PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 70
KATARZYNA TOBIASZ PL ZAGNAŃSK BIEGA 109
MAŁGORZATA TYMBOROWSKA -WIEDRO PL WKURW_TEAM 94
ANNA TYSZEWICZ-OBARA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 77
KINGA WIATROWSKA PL STARIS STASZÓW 24
EWA WZOREK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MALWINA ŻUBROWSKA PL 72
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 51 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
MARIUSZ ADAMCZYK PL 60
TOMASZ ANDZELA PL NADLEŚNICTWO ŁAGÓW 4
DARIUSZ BARAŃSKI PL SSC SUCHEDNIÓW 65
MICHAŁ BĄK PL #ZLOTYNAKILOMETR/WKURW_TEAM 91
ADAM BĄK PL 34
MICHAŁ BĘDKOWSKI PL 66
MACIEJ BIELACHA PL MECHANIK KIELCE
JANUSZ BOCHENEK PL WKURW_TEAM 33
ARTUR BORCUCH PL 83
JAROSŁAW BOTKIEWICZ PL 42
MICHAŁ BURAS PL 2
MICHAŁ BURAS PL SALCLAN-TEAM 112
PIOTR CHWAŁEK PL 99
DANIEL FRONCZYK PL 116
BARTEK GAŁKA PL
ARTUR GAŁKOWSKI PL 10
MARCIN GRUSZCZYŃSKI PL 18
TOMASZ GURSIEL PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 54
KRZYSZTOF HARNIK PL 5
MACIEJ HEJMAN PL WKURW_TEAM 104
MATEUSZ HERBUŚ PL LZS MAKOSZYN 89
CZESŁAW IWAN PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 20
ZBIGNIEW JACKOWSKI PL 59
PIOTR JAROS PL 69
DANIEL JARZĄBEK PL - 38
ADAM JĘCZMIŃSKI PL 11
MARIUSZ JURKOWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA
ŁUKASZ KALETA PL
MARIUSZ KARCZ PL 13
MATEUSZ KARWACKI PL
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
NORBERT KLAK PL
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL FITNESS ACTIVE 64
MICHAŁ KOŁOMAŃSKI PL MECHANIK I PRZYJACIELE 28
MARCIN KONIK PL 103
PIOTR KOTWICA PL 63
MICHAŁ KOZIEL PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ADRIAN KOZUB PL FITNESS ACTIVE 68
MAREK KOZYRA PL 26
MICHAŁ KOZYRA PL BBM / BBL KIELCE 25
JAKUB KRZYSZTOSZEK PL BIEGAM DLA NADISI I LEOSIA :-) 97
ARTUR KUMAŃSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 78
TOMASZ KURASZ PL FITNESS ACTIVE 37
MARIUSZ KWARCIAK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 74
GRZEGORZ LEJAWKA PL FITNESS ACTIVE 71
MATEUSZ LEWITA PL
KRZYSZTOF ŁODEJ PL LZS MAKOSZYN 16
ADRIAN ŁOSAK PL 82
MARCIN MACIEJEWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 17
JĘDRZEJ MAĆKOWSKI PL 93
ADAM MARASEK PL 12
MARIUSZ MAZURKIEWICZ PL KAMRAT TEAM 84
MATEUSZ MAZURKIEWICZ PL KAMRAT TEAM 85
ŁUKASZ MIERNIK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ARTUR MORAWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 36
JAKUB NOWACKI PL
MICHAŁ OBARA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 76
WOJCIECH OLESZEK PL
MATEUSZ PACIERZ PL 73
MACIEJ PAWELEC PL 75
PAWEŁ PĘKALA PL STARIS STASZÓW 32
PIOTR PIETRUS PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 6
ADAM POCHEĆ PL 80
TOMASZ POTRZESZCZ PL 14
BARTOSZ POTRZESZCZ PL LKB RUDNIK 15
ROBERT PROKOPIUK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PATRYK PTAK PL 113
RADOSŁAW PTAK PL WSZYSCY RAZEM 102
BARTŁOMIEJ RAMZA PL 9
WOJCIECH RÓŻAŃSKI PL
KRZYSZTOF SALWA PL SALCLAN-TEAM 111
MARCIN SICIARSKI PL 22
TOMASZ SITARZ PL 49
JACEK STACHURSKI PL 27
PIOTR STANIEC PL
KAMIL SULEJ PL 41
MICHAŁ SZERCER PL
DARIUSZ SZNAJDER PL
MARCIN SZPLIT PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 39
MACIEJ ŚCIGA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 108
PRZEMYSŁAW ŚLIWA PL BBL STRAWCZYN 106
HUBERT TARŁOWSKI PL 29
RAFAŁ TELIGA PL LZS MAKOSZYN 50
PAWEŁ TELKA PL MECHANIK I PRZYJACIELE 19
KAMIL TOBIASZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 110
GRZEGORZ TOMASZEK PL 105
PAWEŁ WOJTAS PL 43
PAWEŁ WOJTYNA PL 44
ROBERT WOŹNICZKO PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 45
PAWEŁ WÓJCICKI PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
MICHAŁ WRÓBEL PL 3
MARCELI ZABOREK PL WKURW_TEAM
LESZEK ZAJĘCKI PL BBL STRAWCZYN 100
MICHAŁ ZDZYMIRA PL KLUB BIEGAJĄCYCH LESNIKÓW 101
SYLWESTER ZEMSTA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 95 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 146 (Opłaconych: 0)