V HWKSM 2018: Lista zgłoszeń

30km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 15-99)
PATRYCJA BORKOWSKA PL LEGION-SERWIS ACTIVE JET MERIDA TEAM 197
WIESŁAWA BUCZAK PL 209
TERESA GRYCIAK PL 167
DANUTA HOJDA PL 126
NATALIIA KOSHELIEVA UA 161
MARTA KRASUSKA PL ORION TEAM 149
JUSTYNA KRAWCZYK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 217
ELŻBIETA MRÓZ PL 24 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY CHEŁM 109
EWELINA PĘDRAK PL - 170
MAŁGORZATA STRACHOTA PL 227
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 10 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni Open (mężczyźni, wiek: 12-99)
PIOTR ADAMCZUK PL 105
WITOLD BEDNARZ PL 193
MATEUSZ BODIO PL NOSG PSG LUBLIN
JÓZEF CHOMIUK PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 138
MIECZYSŁAW DĄBROWSKI PL 153
GRZEGORZ DUŁAWSKI PL LODY NAD KUCZWĄ 104
ADAM GRONKIEWICZ PL KPP HRUBIESZÓW 134
PIOTR GRYCIAK PL 102
LUCJAN HOJDA PL 111
ROBERT JURKIEWICZ PL 128
KAROL KAWALA PL 180
GRZEGORZ KŁOS PL 118
ALEX KOSHELIEV UA XTREME RIDE CLUB 207
SERHIY KOSHELYEV PL 163
ADAM KOWALCZYK PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 148
ARTUR MAREK LANDMAN PL 182
ANDRIY LAZORYK UA 229
SYLWESTER MAŁECKI PL 202
LIUBOMYR MUDRYI UA 152
MARCIN MYSTKOWSKI PL LEGION SERWIS ACTIVE JET 235
TOMASZ OSUCH PL
SZYMON PALONKA PL PSG HRUBIESZÓW 101
JAN ROGOWSKI PL 110
WOJCIECH STEFANIAK PL
YURIY SUSOL PL 179
JAN SZCZYPEK PL 114
BARTŁOMIEJ TEMPOROWICZ PL 144
KRZYSZTOF TKACZUK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 129
DARIUSZ TUZ PL 159
MAREK WATRAS Tak PL OSP HRUBIESZÓW 141
MIROSLAW WLODARCZYK PL 119
TOMASZ ZAJĄC Tak PL OSP HRUBIESZÓW 127
JAN ZDERKIEWICZ PL 106
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 33 (Opłaconych: 2)
SM20 - Służby Mundurowe 20 (mężczyźni, wiek: 18-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii SM20: 0 (Opłaconych: 0)
SM30 - Służby Mundurowe 30 (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR ADAMCZUK PL 105
MATEUSZ BODIO PL NOSG PSG LUBLIN
ALEX KOSHELIEV UA XTREME RIDE CLUB 207
MARCIN MYSTKOWSKI PL LEGION SERWIS ACTIVE JET 235
TOMASZ OSUCH PL
SZYMON PALONKA PL PSG HRUBIESZÓW 101
Ilość zgłoszeń w kategorii SM30: 6 (Opłaconych: 0)
SM40 - Służby Mundurowe 40 (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROBERT JURKIEWICZ PL 128
ADAM KOWALCZYK PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 148
ANDRIY LAZORYK UA 229
WOJCIECH STEFANIAK PL
DARIUSZ TUZ PL 159
TOMASZ ZAJĄC Tak PL OSP HRUBIESZÓW 127
Ilość zgłoszeń w kategorii SM40: 6 (Opłaconych: 1)
SM50 - Służby Mundurowe 50 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ADAM GRONKIEWICZ PL KPP HRUBIESZÓW 134
SERHIY KOSHELYEV PL 163
ARTUR MAREK LANDMAN PL 182
SYLWESTER MAŁECKI PL 202
LIUBOMYR MUDRYI UA 152
SŁAWOMIR NIEMIEC PL OSP UBRODOWICE 195
BARTŁOMIEJ TEMPOROWICZ PL 144
KRZYSZTOF TKACZUK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 129
Ilość zgłoszeń w kategorii SM50: 8 (Opłaconych: 0)
SM60 - Służby Mundurowe 60 (mężczyźni, wiek: 60-99)
JÓZEF CHOMIUK PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 138
MIECZYSŁAW DĄBROWSKI PL 153
GRZEGORZ DUŁAWSKI PL LODY NAD KUCZWĄ 104
PIOTR GRYCIAK PL 102
LUCJAN HOJDA PL 111
GRZEGORZ KŁOS PL 118
JAN ROGOWSKI PL 110
YURIY SUSOL PL 179
JAN SZCZYPEK PL 114
MAREK WATRAS Tak PL OSP HRUBIESZÓW 141
MIROSLAW WLODARCZYK PL 119
JAN ZDERKIEWICZ PL 106
Ilość zgłoszeń w kategorii SM60: 12 (Opłaconych: 1)

67km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 15-99)
AGATA LICHOCKA PL
IWONA PANAS PL KMP CHEŁM 177
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni Open (mężczyźni, wiek: 12-99)
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 178
KRZYSZTOF BIJOŚ PL 107
TOMASZ BŁĄDEK PL PUŁAVELO 196
JAN BRZOZOL PL
PIOTR CIESIELSKI PL PUŁAVELO 234
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
JERZY DĄBROWSKI PL 113
MACIEJ DURKALEC PL PUŁAVELO 224
PIOTR DYMOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 155
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN
KAROL FURTAK PL 191
SEBASTIAN GRELA PL 233
EMIL JOŃSKI PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 173
JERZY JURECKI PL 176
JANUSZ KĘDZIERSKI PL BARAN CYCLING TEAM 168
STANISŁAW KIESZKO PL WYDOLNOSC.PL 120
BŁAŻEJ KOPUT PL WYDOLNOSC.PL 123
PATRYK KORKOSZ PL KK ROZTOCZE 150
ŁUKASZ KOWALCZUK PL KK ROZTOCZE
ARKADIUSZ KRASKA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 199
JANUSZ KRASUSKI PL ORION TEAM 131
GRZEGORZ KRZYWICKI PL 206
ARTUR KUBA PL 194
MARIUSZ KURYŁOWICZ PL KK ROZTOCZE 115
RADOSŁAW LASKOWSKI PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 162
MIROSLAW LEWANDOWSKI PL KK ROZTOCZE 130
WOJCIECH MRÓZ PL KMP CHEŁM 100
LEONID MUZYCHUK UA ODISEY 151
KAROL PISKORSKI PL SŁUŻBA CELNA 122
KRZYSZTOF POLAK PL POLICJA EMERYT 221
RAFAŁ PÓŁKOŚNIK PL 208
MARIUSZ RACZKIEWICZ PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 226
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD 187
KRZYSZTOF ROZBORSKI PL 108
PAWEŁ RUDY PL KK ROZTOCZE 124
KORNEL SKÓRKA PL 228
PAWEŁ SOWA PL 222
WOJCIECH STĘPKOWSKI PL
SEBASTIAN SZTAL PL BIKE ROOM TEAM 198
RYSZARD ŚCIERKA PL TEAM HUROM 133
DANIEL TABISZEWSKI PL 201
KAMIL TANIKOWSKI PL 125
CEZARY TKACZUK PL 103
ROBERT TORENC PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 184
YURII TYMTSO UA ODISEY 145
MACIEJ WILK PL ERKADO RT KRAŚNIK
ANDRZEJ ŻYTOWIECKI PL 140
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 47 (Opłaconych: 0)
SM20 - Służby Mundurowe 20 (mężczyźni, wiek: 18-29)
PIOTR DYMOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 155
STANISŁAW KIESZKO PL WYDOLNOSC.PL 120
PATRYK KORKOSZ PL KK ROZTOCZE 150
CEZARY TKACZUK PL 103
ROBERT TORENC PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 184
MACIEJ WILK PL ERKADO RT KRAŚNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii SM20: 6 (Opłaconych: 0)
SM30 - Służby Mundurowe 30 (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 178
KRZYSZTOF BIJOŚ PL 107
TOMASZ BŁĄDEK PL PUŁAVELO 196
PIOTR CIESIELSKI PL PUŁAVELO 234
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
MACIEJ DURKALEC PL PUŁAVELO 224
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN
EMIL JOŃSKI PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 173
GRZEGORZ KRZYWICKI PL 206
LEONID MUZYCHUK UA ODISEY 151
RAFAŁ PÓŁKOŚNIK PL 208
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD 187
KRZYSZTOF ROZBORSKI PL 108
DANIEL TABISZEWSKI PL 201
PAWEŁ TETER PL KM PSP LUBLIN 188
Ilość zgłoszeń w kategorii SM30: 15 (Opłaconych: 0)
SM40 - Służby Mundurowe 40 (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ KĘDZIERSKI PL BARAN CYCLING TEAM 168
ARKADIUSZ KRASKA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 199
JANUSZ KRASUSKI PL ORION TEAM 131
MARIUSZ KURYŁOWICZ PL KK ROZTOCZE 115
RADOSŁAW LASKOWSKI PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 162
WOJCIECH MRÓZ PL KMP CHEŁM 100
MARIUSZ RACZKIEWICZ PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 226
WOJCIECH STĘPKOWSKI PL
SEBASTIAN SZTAL PL BIKE ROOM TEAM 198
Ilość zgłoszeń w kategorii SM40: 9 (Opłaconych: 0)
SM50 - Służby Mundurowe 50 (mężczyźni, wiek: 50-59)
MIROSLAW LEWANDOWSKI PL KK ROZTOCZE 130
YURII TYMTSO UA ODISEY 145
Ilość zgłoszeń w kategorii SM50: 2 (Opłaconych: 0)
SM60 - Służby Mundurowe 60 (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN BRZOZOL PL
JERZY DĄBROWSKI PL 113
JERZY JURECKI PL 176
KAROL PISKORSKI PL SŁUŻBA CELNA 122
KRZYSZTOF POLAK PL POLICJA EMERYT 221
RYSZARD ŚCIERKA PL TEAM HUROM 133
Ilość zgłoszeń w kategorii SM60: 6 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 162 (Opłaconych: 4)