VII Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 (kobiety, wiek: 16-19)
AGATA MOTYL Tak PL
EMILIA PIASKOWSKA PL
KORNELIA SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 20-29 (kobiety, wiek: 20-29)
KAROLINA BODYLSKA Tak PL
ANIA HAZUBSKA PL AKTYWNY OSTRZESZÓW
KATARZYNA OKOŃ PL
KAROLINA SOBCZAK Tak PL
KATARZYNA WERNER Tak PL KKB FINISZ KALISZ
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
MAGDALENA BORKOWSKA Tak PL SUPERMARATON KALISZ
MARTA GAJEWSKA-CZUL Tak PL KUKIZ\'15
MAGDALENA GIESZCZYŃSKA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
ANNA GÓRSKA Tak PL
ANIELA GRUŻEWSKA Tak PL
KATARZYNA KOMINEK Tak PL
ANNA KRAWCZYK Tak PL NIGHT RUNNERS
AGNIESZKA KRZYŻOSIAK Tak PL RUNNING TEAM MILICZ
EDYTA MARCINIAK PL SUPERMARATON KALISZ
AGNIESZKA MICHALSKA Tak PL
ANNA MISSALLA Tak PL
DARIA OSTACH Tak PL KS ICE-MAT TEAM
WIOLETTA PRZYBYLSKA Tak PL DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGO
KATARZYNA STEMPNIAK Tak PL
KAMILA ŚNIEGOSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 15 (Opłaconych: 14)
K4 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAGDALENA GIEŁDA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
BERNADETA KOWALCZYK-KRÓL Tak PL
LIDIA ŁUCZAK Tak PL
AGNIESZKA POŁOMSKA Tak PL AKTYWNY OSTRZESZÓW
BEATA PRUSIEWICZ Tak PL KS ICE-MAT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 4)
K5 - Kobiety 50-59 (kobiety, wiek: 50-59)
HALINA JARUS Tak PL
DONATA NENTWICH Tak PL ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEROSZEWICACH
RENATA PŁÓCIENNIK Tak PL KS ICE-MAT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 3 (Opłaconych: 3)
K6 - Kobiety 60+ (kobiety, wiek: 60-75)
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0
M1 - Mężczyźni 16-19 (mężczyźni, wiek: 16-19)
PIOTR MIKOŁAJCZAK PL NADODRZE POWODOWO
BARTOSZ SROKA PL
GRACJAN URBAN Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KRZYSZTOF WIKA Tak PL
MIŁOSZ ZIEMIAŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 20-29 (mężczyźni, wiek: 20-29)
DAWID BUNK PL
ŁUKASZ DOMAGAŁA Tak PL
JAKUB DZIAŁOCHA Tak PL
PATRYK FRĄSZCZAK Tak PL AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
PIOTR FRYDRYCHOWSKI PL KS TEAM RUN GDAŃSK
SEBASTIAN GAJDA Tak PL NIGHT RUNNERS
ADRIAN GRAD Tak PL
MATEUSZ GRAJEK Tak PL AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
MARCIN GRZESZCZYK Tak PL
MICHAŁ HOŁYSZ Tak PL
MICHAŁ JASIŃSKI PL NIGHT RUNNERS
BŁAŻEJ KANIEWSKI Tak PL KS ICE-MAT TEAM
MACIEJ KARDAS Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
MARCIN KARKOSZKA Tak PL
PIOTR KAZIMIERCZAK Tak PL
DAMIAN KLUCZYK Tak PL AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
SZYMON KOZŁOWSKI Tak PL
MATEUSZ KRAWCZYK Tak PL
BARTOSZ KUBICA PL
TOMASZ KUZIEMSKI Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP,
TOMASZ MATUSZAK Tak PL
MATEUSZ MĄDRY Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
ROBERT PAWLAK PL OKNOPLAST KRAKÓW
KRZYSZTOF PERZ Tak PL
GRZEGORZ PERZ Tak PL
MICHAŁ PRZERWA Tak PL KS ICE-MAT TEAM
GRZEGORZ ROGALA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
PATRYK SIWIŃSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
MACIEJ STASZAK Tak PL
RAFAŁ SUDOLSKI Tak PL NIGHT RUNNERS
ADAM SZURMIŃSKI Tak PL
DAWID SZYCH Tak PL
JAKUB WALCZAK PL
PIOTR WERNER Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 34 (Opłaconych: 26)
M3 - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
GRZEGORZ BARANEK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
BARTOSZ BIELICKI Tak PL RUNNING TEAM MILICZ
PRZEMYSŁAW CEGLAREK Tak PL KS ICE-MAT TEAM
TOMASZ CZUL Tak PL KUKIZ\'15
TOMASZ DERESIŃSKI Tak PL RUNNING TEAM TOPOLA
MARIUSZ DORUCH Tak PL
WITOLD FIGASZEWSKI Tak PL AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
PAWEŁ GERTIG Tak PL ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA
SEBASTIAN HERMANN Tak PL KS ICE-MAT TEAM
BARTOSZ KARKOSZKA Tak PL AKTYWNY OSTRZESZÓW
ADAM KOŁODZIEJ PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
KAROL KOMOROWSKI PL KB SUKCES ŻMIGRÓD
JANUSZ KORCZAK Tak PL
TOMEK KUPCZYK Tak PL SUPERMARATON KALISZ
PIOTR MAJEWSKI Tak PL
KRZYSZTOF MARCINIAK Tak PL
IRENEUSZ MARCINIAK Tak PL DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGO
SEBASTIAN MARKOWSKI Tak PL RUNNING TEAM MILICZ
MACIEJ MIAZGA Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP,
MAREK MICHALSKI Tak PL
LESZEK PEŁCZYŃSKI PL LZS RACZYCE 1996
MARIUSZ PEŁCZYŃSKI PL LZS RACZYCE 1996
BARTOSZ PIETRZYŃSKI Tak PL
RAFAŁ POKORA Tak PL SUPERMARATON KALISZ
PAWEŁ PRZYBYLSKI Tak PL DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGO
TOMASZ PRZYBYŁ PL NIGHT RUNNERS
JAROSLAW SITEK Tak PL
TOMASZ SMEREKA Tak PL RUNNING TEAM MILICZ
ARKADIUSZ SMOLIS Tak PL
DANIEL STEMPNIAK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
LESZEK SZUBERT Tak PL OKNOPLAST KRAKÓW
ARTUR WIDZIŃSKI Tak PL KS STAL OSTRÓW WLKP.
ADAM WIERZCHOWSKI PL SUPERMARATON KALISZ / COSSW KALISZ
EMIL WIŚNIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS
DAWID ZIELIŃSKI Tak PL KTK CYKLISTA KALISZ
KRZYSZTOF ZYŚK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 36 (Opłaconych: 30)
M4 - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
SEBASTIAN ANTKOWIAK Tak PL
ANDRZEJ BARAN PL KALISZ
MARIUSZ BIELECKI Tak PL AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
DOMINIK BOGUSŁAWSKI PL
MARCIN CEGLAREK Tak PL NIGHT RUNNERS
MICHAŁ CEMPEL Tak PL
WOJCIECH CZARNECKI Tak PL
RAFAŁ CZARNOJAŃCZYK Tak PL
ARKADIUSZ DOMINIAK Tak PL NIESTOWARZYSZONY
KRZYSZTOF EWIAK PL
LESZEK FLEISCHER Tak PL KS ICE-MAT TEAM
TOMASZ HOFMAŃSKI PL KS ICE-MAT TEAM
WIKTOR JANISZEWSKI Tak PL RUNNING TEAM MILICZ
SŁAWEK JANKOWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS
DARIUSZ JAROSIK Tak PL
PAWEŁ KALINOWSKI PL OSW TRI TEAM
JAN KARBOWSKI PL
RAFAŁ KĘDZIORA Tak PL
PIOTR KORZEKWA Tak PL DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGO
MARCIN KUJAWA Tak PL
ADAM KURZEJA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
ZBIGNIEW MATYSIK Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
SŁAWOMIR MĄDRZAK Tak PL
ROBERT NOWAK Tak PL
SŁAWOMIR NOWAK Tak PL
DANIEL OLSZYNA Tak PL SUPERMARATON KALISZ
KRZYSZTOF PANOWICZ PL
EDMUND PINKOWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
DARIUSZ POŁOMSKI Tak PL
PIOTR RUDOWICZ Tak PL AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
JACEK SAWICKI PL
PAWEŁ SIKORA Tak PL
ARKADIUSZ SKÓRZYŃSKI Tak PL NIGHT RUNNERS
RAFAŁ SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN
PAWEŁ SZAŁATA Tak PL
WITOLD SZCZEPANIAK Tak PL
TOMASZ WASIELAK Tak PL
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK Tak PL
ANDRZEJ WIKA Tak PL
MARIUSZ WOŁOWICZ PL KS ICE-MAT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 40 (Opłaconych: 29)
M5 - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BARTKOWIAK PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
ANDRZEJ BIAŁY PL SK
KRZYSZTOF CHRZANOWSKI PL
ANDRZEJ DUDEK Tak PL
MAREK GRZEŚCZYK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
ANDRZEJ HELICKI Tak PL
MAREK JARUS Tak PL
ANDRZEJ KURZAJEWSKI Tak PL
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
KRZYSZTOF OKOŃ PL KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA
KAZIMIERZ PAWLAK Tak PL
RYSZARD PŁOCHOCKI Tak PL SUPERMARATON KALISZ
WITOLD SITEK Tak PL
JAN SROKA Tak PL KS ICE-MAT TEAM
HIERONIM SZCZYPKOWSKI Tak PL KS STAL OSTRÓW WLKP.
MARIA WALCZAK Tak PL SOKÓŁ BUKOWNICA
EUGENIUSZ WALCZAK PL
CZESŁAW WERNER Tak PL FLORIAN CHOJNICE
MAREK WOZNIAK Tak PL FLORIAN CHOJNICE
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 19 (Opłaconych: 14)
M6 - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-75)
JERZY CIAPIERZYŃSKI PL
ZENON CZYSTY Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
MAREK FRONTCZAK Tak PL SUPERMARATON KALISZ
EDMUND PILARSKI Tak PL
KRZYSTZOF SZPERA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
JAN URBANIAK Tak PL
LEON WAWRZYNIAK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
MARIAN ZIELONKA PL KS.MARATON OSTROW WLKP,
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 8 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 131)