Wilczyce - Dolina Opatówki - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANNA KAPUSTA Tak TSA SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
JUSTYNA KOGUT Tak PENTEL
ANNA SUŁOWSKA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MONIKA SZOTOWICZ Tak STC STARGARD
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak KW PSP GORZÓW WLKP.
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN KASIŃSKI Tak
JAKUB OBITKO Tak WYSPORTOWANI RACING TEAM
MATEUSZ TRELA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM
MICHAŁ BŁAŻUK Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MICHAŁ JANUSZ KP PSP MIELEC
SYLWESTER KACZOR Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MARIUSZ KONDRAT Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA
MARCIN NIEMIEC Tak KP PSP KAMIENNA GÓRA
DAWID PASTUSZKA FENIX TYCHY
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
KAMIL PUCHAŁKA Tak ROGELLI TEAM
BARTOSZ SZATKOWSKI Tak KM PSP TORUŃ
PAWEŁ SZCZĘSNY Tak
MARCIN TESZNAL Tak KP PSP TRZEBNICA
KRYSTIAN TOCZEK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
JAROSŁAW DERĘGOWSKI Tak KM PSP BYDGOSZCZ
PAWEŁ DYJAK Tak
TOMASZ GAJAK CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
GRZEGORZ GARBACIK Tak KP PSP JASŁO
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM
MACIEJ IWKO Tak KW PSP GORZÓW WLKP.
FILIP KASIŃSKI Tak
MARCIN KASPRZYK
KAROL KRAWIEC KM PSP KRAKÓW
KRZYSZTOF KUBIŚ
MARIUSZ KUBIŚ OPOCZNO
PIOTR KUCZKOWSKI Tak KP PSP TRZEBNICA
LESZEK KUSIOWSKI Tak KM PSP TORUŃ
JAROSŁAW KUŚKA Tak MIKESZ TEAM
ŁUKASZ ŁYJAK Tak KK CYKLON WARSZAWA
ŁUKASZ NEUBAUER Tak KP PSP TCZEW
PAWEŁ PRZYCHODNY Tak KM PSP ZIELONA GÓRA
KAROL PTASIK Tak KM PSP CZĘSTOCHOWA
BARTŁOMIEJ ROSIEK KM PSP KRAKÓW
MARCIN ROZPONDEK Tak JRG-1 KM PSP CZĘSTOCHOWA
DAMIAN RYBARCZYK Tak
BARTOSZ SKAŁA KM PSP ZIELONA GÓRA
MICHAŁ SKIBA
JAKUB SOBIEŃ Tak KP PSP PRZEWORSK
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM
PIOTR SZCZEPANIAK Tak KP PSP KAMIENNA GÓRA
MARCIN SZLACHTA KP PSP PROSZOWICE
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM
PAWEŁ TETER Tak
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak
MATEUSZ TWORZYDŁO KP PSP BOCHNIA
WOJCIECH WARZYŃSKI
KAROL WOJTCZAK Tak FSD SPORT
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 34 (Opłaconych: 23)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak STC STARGARD /KP PSP STARGARD
PIOTR CHMIELEWSKI Tak KW PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD/STC STARGARD
JACEK CHODOŃ BARAN CYCLING TEAM
BŁAŻEJ CHOJNACKI Tak PREMA CYCLING TEAM
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak KM PSP WROCŁAW
ROBERT DĘBICKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR GÓRNIAK Tak K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak GATTA BIKE-RS
WALDEMAR JERECZEK
GRZEGORZ KALENKO BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL
JANUSZ KĘDZIERSKI KM PSP LUBLIN
KRZYSZTOF KOMINEK Tak KP PSP ŻAGAŃ
ARTUR KUBA Tak MAYDAY TEAM LUBLIN
WIESŁAW LEGIERSKI ROAD MARATON TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
ARTUR MAZUR Tak STC STARGARD /KP PSP STARGARD
ARTUR MAZUR STC STARGARD
TOMEK NIEPOKÓJ Tak
ROBERT SUSZCZYŃSKI KW PSP GORZÓW WLKP.
ADRIAN TRYCH Tak KM PSP SZCZECIN
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 20 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI
DARIUSZ BORUCZKOWSKI
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
SZYMON KOGUT
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC ROGELLI TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM
LESZEK TRACZYK Tak
MAREK WIERZCHOŃ
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM
ZBIGNIEW ZAJĄC BSK MIÓD KOZACKI
BOGDAN ZIEMBA Tak KP PSP JASŁO
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 16 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JANUSZ CZAJKA
ADAM GERMAN
MARIAN JASKOWSKI Tak
ROMAN PĄCZKA MAYDAY TEAM LUBLIN
ADAM PINDUR Tak
MAREK PÓŁCHŁOPEK
MAREK ROSIŃSKI Tak
WACŁAW SUŁOWSKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 64)