Wilczyce - wyścig Doliną Opatówki : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
MARTA BALCERZAK PL
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART NUTRAXX TEAM
KATARZYNA ORDON Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 186
KATARZYNA POLAKOWSKA PL ROMET RACING TEAM
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 555
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
DANKA JENDRICHOVSKA Tak SK SPORT SERWIS SANDOMIERZ 539
ELIZA JUSYP Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 506
JUSTYNA KORZENIEWSKA PL KW PSP GORZÓW WLKP.
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 363
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 209
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT BIENIASZ BIKE 208
MARCIN KASIŃSKI Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 37
KRYSTIAN RYNKAR Tak PL 393
JAN ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 295
MATEUSZ TRELA Tak PL 201
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 297
ADRIAN BRALEWSKI Tak PL SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻRNICZEJ/KK ŻOLIBER
DOMINIK CYBURT Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 12
MARCIN DYMANUS Tak PL 343
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 409
AMADEUSZ GAJEWSKI Tak PL KP PSP OPATÓW
PRZEMYSŁAW GIERCZAK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 160
MICHAŁ JANUSZEWSKI PL
KRZYSZTOF JURCZYK PL
KAMIL KACZMARSKI Tak PL 166
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 116
ZBIGNIEW KOWALIK Tak PL KM PSP KRAKÓW
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 194
KAROL KRAWIEC Tak PL
PIOTR KRUPA PL ZBIÓRKA
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL KM PSP RYBNIK
MATEUSZ KUŹMIK Tak PL 488
GRZEGORZ LEŚNIAK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
KAMIL LEWANDOWSKI Tak PL 139
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 666
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL 415
BARTŁOMIEJ MIJAS Tak PL KTC KIELCE 340
RAFAŁ MOŁDA Tak PL 394
PAWEŁ MRÓZEK PL KM PSP BYTOM
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 723
KRZYSZTOF PARMA Tak PL VOSTER/ABL TECHNIC 18
DAWID PAŚKO PL KP PSP ZŁOTORYJA
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 71
MACIEJ POŁYS PL PROMED CYCLING TEAM
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 502
KAROL SKRZYNIARZ Tak PL KTC KIELCE 511
MARCIN SURMA Tak PL SZOBAK BIKE 534
WOJCIECH WOJTAS Tak PL POLPHARMA 441
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 14
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY PL
MICHAŁ BUJAK Tak PL LKK LUBLIN 212
TOMASZ BURY Tak PL 545
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 516
PAWEŁ CZARNECKI PL ŻOLIBER
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 50
DANIEL DUŚKO Tak PL
PAWEŁ DYJAK Tak PL 535
MAKSYMILIAN GIERACH Tak PL BIENIASZ BIKE TEAM 445
MATEUSZ GRĘBOWIEC Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 439
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 543
MACIEJ IWKO PL KW PSP GORZÓW WLKP.
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL 652
ADAM JAKUBOWSKI PL VARSO
DARIUSZ KACZMARSKI Tak PL 374
FILIP KASIŃSKI Tak PL
MARCIN KOSTERKIEWICZ Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 228
PIOTR KURCZYK Tak PL 127
WIESŁAW LEGIERSKI PL 888
KAMIL MAJ Tak PL 175
MACIEJ MICHAŁECZKO Tak PL 235
MAREK MURZYN Tak PL KM PSP KRAKÓW
GRZEGORZ OLSZEWSKI PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD
EMIL POTRĘĆ Tak PL 199
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL 124
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 560
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 183
MICHAŁ SKIBA Tak PL 308
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK
PAWEŁ STASZCZAK Tak PL 460
PIOTR SUGIER Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 159
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KM PSP KRAKÓW 362
SEBASTIAN ŚWISTEL PL KM PSP GORZÓW WLKP
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI PL KW PSP ŁÓDŹ
MARCIN TOMECKI PL
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 292
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM
WOJCIECH TULIK PL
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 258
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 701
GRZEGORZ WORWA PL KP PSP ZAKOPANE
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM 623
ARTUR ŻYWCZAK Tak PL KM PSP KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 33)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT BIENIASZ BIKE 444
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 190
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 229
MIROSŁAW BORTEL PL ROAD MARATON TEAM - FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA
GRZEGORZ BOŻEK Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 531
MACIEJ CHMIELEWSKI PL KP PSP STARGARD SZCZECIŃSKI
JACEK CHODOŃ Tak PL WWW.ROWEROWYLUBLIN.ORG 554
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 207
DARIUSZ CZERWIŃSKI Tak PL TSA SANDOMIERZ, 3BRT SANDOMIERZ 419
ZBIGNIEW DADEJ Tak PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 337
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
RYSZARD GACZOŁ Tak PL
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
PIOTR GUTEK Tak PL 421
JACEK JANKOWSKI Tak PL 514
SZYMON KOZIATEK Tak PL 7
MAREK KULAS Tak PL 1
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
TOMASZ MAŁASIEWICZ PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
ARTUR MAZUR PL KP PSP STARGARD SZCZECIŃSKI
WŁADYSŁAW PACZKOWSKI Tak PL 97
JANUSZ POTERA Tak PL KP PSP BRZESKO
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 20
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 513
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
JANUSZ SIEDLAK PL AMATOR
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 221
IRENEUSZ STAFIEJ PL
ROBERT SUSZCZYŃSKI PL KW PSP GORZÓW WLKP.
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 231
JAROSŁAW SZCZEROWODA Tak PL 298
TOMASZ ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 423
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL 123
LESZEK TRACZYK Tak PL 356
MAREK WALENDZIK PL KM PSP GORZÓW WLKP
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL 145
ROBERT WRÓBLEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 34)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
RYSZARD BEDNARCZYK Tak PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 544
MILO CIMBALA Tak SK SPORT SERWIS SANDOMIERZ 527
JACEK DZIEWIELA PL MAYDAY TEAM LUBLIN
ROMAN JAGIELSKI Tak PL 153
ADAM KANIA Tak PL 131
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK ALVA 1 670
SZYMON KOGUT Tak PL 162
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 467
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 376
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 549
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 193
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SIEDLAK PL GVT
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 365
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 558
JERZY ŚWIDERSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 300
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WŁADYSŁAW KRYCIA Tak PL 22
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 134
TADEUSZ MYCEK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 451
ADAM PINDUR PL AMATOR
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 395
CEZARY PYZIKOWSKI Tak PL 392
RYSZARD RAWSKI PL
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 404
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 417
STANISŁAW WALASEK Tak PL 285
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 223
JERZY ŻUBER Tak PL 541
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 181 (Opłaconych: 136)