Wisła - Pętla Beskidzka - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ALEKSANDRA BOROŃ PENTEL
DARIA RADCZUK
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA
AGATA MIĘKINIA Tak SPOKOJNIE SPOKOJNIE
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak
MACIEJ GÓRAJ
ŁUKASZ HYRCHEL BIKEHEAD
ROBERT KAŁUŻA
MATEUSZ KWIATKOWSKI
KAROL MULARCZYK KTC KROSNO
PAWEŁ RATALEWSKI PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
WOJCIECH WOJTAS TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
DAWID ZAPADKA ŚLĄSK KOLARSKO
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 9 (Opłaconych: 1)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY
MAREK FIKUS BLACK HORSE TEAM
SZYMON GRZEGORZEK Tak
DAWID JAKUBIAK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
MAREK JURASZEK
DAMIAN KNAPCZYK \"MASARNIA JUSTYNY\" - GABINET MASAŻU
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK Tak
ADAM KRET Tak
SEBASTIAN NANEK Tak
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
PATRYCJUSZ URBANEK BIKE U UP
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 7)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
SZYMON BATKOWSKI BSK MIÓD KOZACKI
ŁUKASZ FRYDEL Tak SZMYD COACHING TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak SZMYD COACHING TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
WOJCIECH MIĘKINIA Tak
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM
MAREK PRUSINOWSKI
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS
ARTUR SZYMBORSKI RAWSKA GRUPA KOLARSKA
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 13 (Opłaconych: 7)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
PIOTR DRELA ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
MIROSŁAW KALINOWSKI ATAKSPORT C67 RACING TEAM
PAWEŁ KURCZAK Tak SZERSZENIE TRZEBNICA
RYSZARD LEŚNIAK AGREGATY EPS SYSTEM
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZMYD COACHING TEAM 600
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR SIEDLAK SAY MORE
STANISLAW SZCZESNY
MAREK WŁODARCZYK
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 12 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK Tak SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
TADEUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
JANUSZ LEWANDOWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 61 (Opłaconych: 23)