Wisła - Pętla Beskidzka - dystans 158 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
MARLENA PAJONK
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB CWETLER 42DOSZCZESCIA.PL
MAREK CZUDEK Tak AT-SPORT
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM
JAN KOZDĘBA
ŁUKASZ KRAJEWSKI Tak ACTIVEJET
KRZYSZTOF KUBIK Tak OTR INTERKOL
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA
ADRIAN KUSZ Tak SII CYCLING TEAM
JACEK KWIECIEŃ
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ RAWEX ENERGY SAVING
JOACHIM MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM
DAWID PIKORSKI Tak TRIDIVISION TRIATHLON TEAM
SŁAWOMIR RAKUS Tak
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
WOJCIECH WOJTAS TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 16 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAN BOCHNIAK
DAWID BUDZIŃSKI PĘTLA KOPERNIKA
ROMAN BUŁKA
JAROSŁAW CHOLEWA Tak
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK TAURUS30 CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA KOLMARKA
MATEUSZ DAŁEK Tak FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
TOMASZ FAMUŁA TRIDIVISION TRIATHLON TEAM
MICHAŁ FONAŁ XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
MACIEJ GŁOWACKI Tak DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
ADRIAN JUREK Tak
MARCIN JURUSZ
MARIUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM
MIROSŁAW KOŁODZIEJSKI Tak
PRZEMYSŁAW KOZA ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM II
KAMIL MAJ LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DAMIAN MARKIEWICZ MARKIEWICZ TEAM
TOMASZ MATANIAK BBRIDERZ
PATRYK MAZUREK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA
JACEK RUSZKIEWICZ Tak HUZAR BIKE ACADEMY
GRZEGORZ STRZAŁA 3DVSN
DAMIAN STUSEK Tak
PAWEŁ SZATKOWSKI JAS-KÓŁKA
MICHAŁ TURKIEWICZ Tak
ADRIAN WOŹNICA GRUPA NOMAX
PAWEŁ WYGRABEK Tak PAWEŁ
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 32 (Opłaconych: 11)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK KOLMARKA
MAREK BĄK TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
ZBIGNIEW BIERYT JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW FILUS
GRZEGORZ GÓRNIAK
ADAM GRZYBEK JAS-KÓŁKA
MARCIN HUBCZAK Tak WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
WOJCIECH JAWOREK JAS-KÓŁKA
WOJCIECH KOKOSIŃSKI OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
MARCIN KOWOL JAS-KÓŁKA
ARTUR KUBA MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ KUBALA PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
PIOTR MAŁECKI PKK BARYCZANIE MILICZ
MAREK MARSZAŁEK JAS-KÓŁKA
SEBASTIAN MATUSZAK JAS-KÓŁKA
ROBERT MIZIA
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS
JACEK STASIKOWSKI 3DVSN
MIROSŁAW STOKŁOSA
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN
JAROSLAW TOMASZEK OLDBOJE RAJCZA
MARCIN TOMECKI
GRZEGORZ WITKOWSKI BIKEHEAD
JACEK ŻYDEK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 28 (Opłaconych: 4)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
JACEK JANKOWSKI Tak
CZESŁAW KĘDROŃ
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM
WITOLD KWIECIEŃ
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM
MAREK SMOŁKA JAFI SPORT BIKE TEAM
STANISLAW SZCZESNY
JACEK SZCZYGIEŁ Tak
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JAN CEGLAREK FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA
TADEUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
JÓZEF ROKOSZ SARONI-JAGU TEAM
RYSZARD ŚMIGLEWICZ NYSA CYCLING TEAM
JERZY ŚWIDA
ANDRZEJ WAPIŃSKI TEAM TOSZEK
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 100 (Opłaconych: 32)