Wisła - Pętla Beskidzka - dystans 86 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
TAISA GAWROŃSKA Tak
SYLWIA ŁĄKAS Tak SARONI-JAGU TEAM
MARLENA PAJONK Tak
IZABELA SIKORA Tak HIGH5 POLSKA
ANNA WILCZEK FENIX TYCHY
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM
KRYSTYNA SABAJ Tak CYKLOOPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK KOLMARKA
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA
ANNA MADEJ ROAD MARATON TEAM
MAŁGORZATA SUCHA FENIX TYCHY
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI
MICHAŁ BRYŁA Tak
MARCIN HUDOBA JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak
KRZYSZTOF BROL Tak
ARTUR GOLDMANN Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
MACIEJ GÓRAJ Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA
DAMIAN GRABOWSKI Tak
BARTOSZ GRUBKA PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
WOJCIECH IMIELA CYKLOFAN OPOLE
KRZYSZTOF JANAS Tak
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
JACEK KWIECIEŃ Tak
MICHAŁ ŁAGOSZ BODYICOACH CYCLING TEAM
DAMIAN MICHALSKI Tak OTR INTERKOL
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak
KRZYSZTOF SIKORA Tak GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF STELMACH Tak
MICHAŁ WITUCKI Tak
TOMASZ ZIERNICKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 15)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak CHOMA SPORT TRENER
BARTOSZ BAL
DAWID BIELEWICZ ZGRUPKA TEAM
TOMASZ BŁĄDEK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
TOMASZ CHABROS Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
PIOTR CIESIELSKI Tak
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA
PAWEŁ DZIUBEK
MAREK FIKUS Tak TWOMARK TEAM
ŁUKASZ FIRLA Tak
MICHAŁ FONAŁ Tak XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
MARCIN FORAJTER LUXTORPEDA CZERWIONKA
PRZEMYSŁAW GÓRAK PM RIDER TEAM
KAMIL HAJDA Tak SII CYCLING TEAM
TOMASZ HERDA
ADAM JANECKI ATAKSPORT C67 RACING TEAM
EMIL JOŃSKI Tak BARAN CYCLING TEAM
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE
ŁUKASZ KMIECIK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
DAMIAN KNAPCZYK
MARCIN KOBIAŁKA Tak OŚKA WARSZAWA
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
JAKUB KOPYCKI Tak
MARCIN KOPYTKO
SZYMON KORNAK
MICHAL KOSMOWSKI DOTSPORT
PRZEMYSŁAW KOZA Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
MACIEJ KRZAK Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak SII CYCLING TEAM
TOMASZ ŁACIAK Tak SCOTT ROAD RACE
MACIEJ MAŁYSIAK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
TOMASZ MATANIAK BBRIDERZ
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
JACEK MIĘTKIEWICZ OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
ADAM MIJAKOWSKI MIJAKOWSKI TEAM
IRENEUSZ MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM
GRZEGORZ NIECHAJ JAS-KÓŁKA
FILIP OWCZAREK TWOMARK CHORZÓW
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
SEBASTIAN PIECHA
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA
RAFAŁ RAKOCZY DO:ST:AR:TU
MATEUSZ ROMANEK
PRZEMYSŁAW RYBAK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
TOMASZ RYBKA Tak
DAREK SEREMET
ŁUKASZ SOKÓŁ FENIX TYCHY
TOMASZ SORBIAN PM RIDER TEAM
PIOTR STĘPNIK Tak GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak GATTA BIKE-RS
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak KP PSP ŻYWIEC
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak
GRZEGORZ ZIEBRO Tak BIKEHEAD
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 61 (Opłaconych: 35)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
NIKODEM ANCZYKOWSKI
SZYMON BATKOWSKI Tak BIŁGORAJ
BARTOSZ CHMIELEWSKI TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
PIOTR CYGAN 3DVSN
DANIEL DUŚKO BIKEHEAD
ANDRZEJ FIJAK Tak
DARIUSZ FLORCZAK FENIX TYCHY
MICHAŁ FYDRYCH Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA
MACIEJ GIEŁZAK Tak
ROMAN GODLEWSKI Tak
ADAM GÓRNIAK TAURON TEAM
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF
ANDRZEJ JAGIEŁŁO JAS-KÓŁKA
ARKADIUSZ KRASKA Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ROBERT KUPIEC BIKEHEAD
TOMASZ LESIECKI Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS
PIOTR MAŁECKI Tak PKK BARYCZANIE MILICZ
RAFAŁ NAMYŚLAK MOVISTAR
MARIUSZ NIEDZIELSKI PKK BARYCZANIE MILICZ
ŁUKASZ NIR WARSZTAT FORMY
RADOSŁAW OPERACZ CYKLOFAN OPOLE
ROBERT OŚLIZŁO Tak
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak
PAWEŁ PYZIK SCOUT CZĘSTOCHOWA
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW STAWIARZ
RAFAŁ STOLARCZYK FALCON CZĘSTOCHOWA
TOMASZ STRZELCZYK VIVABICI
WITOLD SZAŁYGA GOMAR BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 33 (Opłaconych: 14)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM
WITOLD GLONEK Tak
MIROSŁAW KALINOWSKI ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
MACIEJ KOWALCZYK Tak
LESZEK KRZYWICKI Tak ELMAR TEAM
MAREK KUBUSZOK BIKE ATELIER TEAM
WITOLD KWIECIEŃ Tak
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
BOGUSŁAW PARYLAK
ANDRZEJ PIĄTEK SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
JACEK PIĄTEK TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM
PIOTR SIEDLAK
JACEK SZARY Tak UKKS IMIELIN TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 21 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JANUSZ CZAJKA Tak
EDWARD JURZYCA Tak PRO-KAN SUSZEC
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE
MAREK PÓŁCHŁOPEK
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 154 (Opłaconych: 87)