Wisła - Pętla Beskidzka - górska czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 628
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 855
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 185
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 318
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 445
JOANNA SZKLANNY Tak PL 153
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 255
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 135
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL 159
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK PL
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 279
MARCIN CIELEPAK Tak PL 259
MAREK CZUDEK Tak PL 93
MARCIN DUŻY Tak PL 39
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 486
MATEUSZ GOSZCZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL
KACPER JAWORSKI PL
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 717
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 116
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 209
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC Tak PL 22
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 30
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 290
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 649
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL 18
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 475
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL 70
KAMIL WÓJT Tak PL 187
PAWEŁ ZBIEŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 23 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
ZBIGNIEW BIERYT PL
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL
PAWEŁ BURY Tak PL DOMATOR 165
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 613
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 340
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
GRZEGORZ FUS PL
VINCENT GRAZIANO Tak US 102
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 238
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 12
JULIAN KAPŁON PL
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 460
SŁAWOMIR LEDWAROWSKI Tak PL WE RIDE 252
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 810
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 480
PIOTR NOWACKI PL
FILIP OWCZAREK Tak PL 129
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak PL 235
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
MICHAŁ SZAREK PL
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 451
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 553
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 267
MARCIN TOMECKI PL
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 328
MAREK WOJTAS PL GRUPA MARAT
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 39 (Opłaconych: 24)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
SZYMON BATKOWSKI Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 10
MICHAŁ BIŃCZAK PL
RAFAŁ BOGUS Tak PL 154
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY
MAREK CIEŚLAK Tak PL 540
ROMAN CZEPA DE
PIOTR DEJA Tak PL 1
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 183
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL ANGRYFOREX 27
JACEK GRALIK Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 120
TOMÁŠ KANTOR Tak CZ 15
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 547
WOJCIECH KOKOSIŃSKI PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 186
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 59
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 536
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA PL 669
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 16
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 166
DARIUSZ TAROCIŃSKI PL
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL TKKF CHEMIK PUŁAWY
DAREK ZIĘTEK Tak PL 94
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JACEK BRZÓZKA Tak PL 20
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL 432
SZYMON KOGUT PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL 134
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 550
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK PL
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 17
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 429
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 86
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
STANISLAW RUMINSKI PL
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 46
JACEK SZARY PL
STANISLAW SZCZESNY PL
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 14
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 23 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 442
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 184
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 409
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 31
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 104
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 419
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL 5
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 146 (Opłaconych: 107)