Wisła - Pętla Beskidzka - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA ŁĄKAS SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KRYSTYNA SABAJ Tak CYKLOOPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA
MAŁGORZATA SUCHA FENIX TYCHY
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA ROGELLI TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK
MAREK CZUDEK AT-SPORT
MACIEJ ETGENS ROGELLI TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak
KRZYSZTOF JANAS Tak
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ RAWEX ENERGY SAVING
JOACHIM MIKLER SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 10 (Opłaconych: 3)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ CIOŁEK
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA
MATEUSZ DAŁEK Tak FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
MICHAŁ FONAŁ XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
MACIEJ GŁOWACKI Tak DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM
JAKUB KOPYCKI Tak
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM II
IRENEUSZ MIKLER SARONI-JAGU TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA
PIOTR STĘPNIK GATTA BIKE-RS
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak GATTA BIKE-RS
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 21 (Opłaconych: 10)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MACIEJ GIEŁZAK
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ FAN-SPORT MTB RACING TEAM
ADAM GRZYBEK JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ JAGIEŁŁO JAS-KÓŁKA
ARTUR KUBA MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ LESIECKI Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
ANDRZEJ LIWIŃSKI
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
MAREK MARSZAŁEK JAS-KÓŁKA
SEBASTIAN MATUSZAK JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PRZĘCZEK
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN
MARIUSZ ZEMBROŃ
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 18 (Opłaconych: 3)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM
LESZEK KRZYWICKI Tak ELMAR TEAM
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC ROGELLI TEAM
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM
PIOTR SIEDLAK SAY MORE
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 13 (Opłaconych: 5)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA Tak
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE
JANUSZ LEWANDOWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ANDRZEJ PRZENICZKA OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
RYSZARD RAWSKI RAWEX ENERGY SAVING
JÓZEF ROKOSZ SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77 (Opłaconych: 25)