Wisła - Pętla Beskidzka - JEDNA PĘTLA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
TAISA GAWROŃSKA Tak 39
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 78
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 124
JOANNA KOCHUTEK Tak MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB 167
NATALIA KOŁODZIEJ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 255
SYLWIA ŁĄKAS Tak SARONI-JAGU TEAM 63
MARLENA PAJONK Tak 186
NATALIA RYPEL Tak 154
IZABELA SIKORA Tak HIGH5 POLSKA 227
ANNA WILCZEK Tak FENIX TYCHY 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA CELEWICZ Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 118
MONIKA DAWIDOWICZ Tak FREE WAY 196
MAŁGORZATA IDZIK
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak 169
SYLWIA OBRYCKA Tak ABSOLUTE BIKE TEAM 14
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 20
KRYSTYNA SABAJ Tak CYKLOOPOLE 51
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 107
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 193
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 109
ANNA MADEJ ROAD MARATON TEAM
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 75
MAŁGORZATA SUCHA Tak FENIX TYCHY 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI
MICHAŁ BRYŁA Tak 143
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 79
ADRIAN DUSZKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 122
MARCIN HUDOBA Tak JAS-KÓŁKA 83
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 241
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN Tak DOTSPORT 210
SZYMON BORUTA Tak 115
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak 147
KRZYSZTOF BROL Tak 130
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak POC DIVISION POLAND 116
MAREK CZUDEK Tak 168
ARTUR GOLDMANN Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
MACIEJ GÓRAJ Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 212
DAMIAN GRABOWSKI Tak 159
BARTOSZ GRUBKA PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
WOJCIECH IMIELA Tak CYKLOFAN OPOLE 18
KRZYSZTOF JANAS
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 44
KAMIL KOSEK
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak SPORT PASSION
PIOTR KUBACKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 119
JACEK KWIECIEŃ Tak 207
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 126
DAMIAN MICHALSKI Tak OTR INTERKOL 3
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 67
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 7
DOMINIK PIKORSKI Tak TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 152
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak 232
KRZYSZTOF SIKORA Tak GATTA BIKE-RS 229
KRZYSZTOF STELMACH
MICHAŁ WITUCKI Tak 202
PAWEŁ ZACZYK Tak VELOPAKA RACING TEAM 231
TOMASZ ZIERNICKI Tak 46
MACIEJ ŻABSKI Tak SPORT PASSION 135
RAFAŁ ŻYWOT Tak 155
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 30 (Opłaconych: 26)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak CHOMA SPORT TRENER 47
BARTOSZ BAL
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 211
TOMASZ BARTNIK Tak 89
MICHAŁ BARTOS Tak ERGOKANTOR.PL 221
DAWID BIELEWICZ ZGRUPKA TEAM
TOMASZ BŁĄDEK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JAN BOCHNIAK Tak 244
TOMASZ CHABROS Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 26
PIOTR CIESIELSKI Tak 30
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 54
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 235
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak 195
PAWEŁ DZIUBEK Tak 176
MAREK FIKUS Tak TWOMARK TEAM 98
ŁUKASZ FIRLA Tak 114
MICHAŁ FONAŁ Tak XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 225
MARCIN FORAJTER Tak LUXTORPEDA CZERWIONKA 209
GRZEGORZ FUS Tak 19
PRZEMYSŁAW GÓRAK PM RIDER TEAM
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 134
KONRAD GUZ Tak OŚKA WARSZAWA 90
KAMIL HAJDA Tak SII CYCLING TEAM
TOMASZ HERDA Tak 188
ADAM JANECKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM
EMIL JOŃSKI Tak BARAN CYCLING TEAM 29
MARCIN JURUSZ Tak 180
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak 197
KAMIL KALAMARZ Tak 217
PIOTR KALBARCZYK Tak PĘTLA KOPERNIKA 200
MARIUSZ KALKOWSKI Tak BIKERSHOP RACING TEAM 163
JULIAN KAPŁON Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 192
TOMASZ KARWATOWICZ Tak 185
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 206
ŁUKASZ KMIECIK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 24
DAMIAN KNAPCZYK Tak
MARCIN KOBIAŁKA Tak OŚKA WARSZAWA 87
ROBERT KONIECZNY Tak 50
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 106
JAKUB KOPYCKI Tak 129
MARCIN KOPYTKO Tak 102
SZYMON KORNAK Tak 203
JACEK KOSEWSKI Tak 13
MICHAL KOSMOWSKI Tak DOTSPORT
PRZEMYSŁAW KOZA Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 22
MACIEJ KRZAK Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 198
MARIUSZ KRZYSZTOFIK Tak 245
MICHAŁ KURCZ Tak
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak SII CYCLING TEAM 101
TOMASZ ŁACIAK Tak SCOTT ROAD RACE 95
MACIEJ MAŁYSIAK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 25
TOMASZ MATANIAK BBRIDERZ
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 166
MARCIN MICHALEWICZ Tak TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 113
JACEK MIĘTKIEWICZ OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
ADAM MIJAKOWSKI Tak MIJAKOWSKI TEAM 131
IRENEUSZ MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 84
GRZEGORZ NIECHAJ Tak JAS-KÓŁKA 182
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak 252
PIOTR NOWACKI Tak 85
KONRAD NOWAK
FILIP OWCZAREK Tak TWOMARK CHORZÓW 236
DANIEL PACKI Tak HUROM TEAM 215
PRZEMYSŁAW PAWLIK PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
SEBASTIAN PIECHA Tak 48
JAROSŁAW POKORA Tak JAS-KÓŁKA 151
RAFAŁ RAKOCZY Tak DO:ST:AR:TU 16
MATEUSZ ROMANEK Tak 112
MACIEJ ROMAŃSKI Tak 3DVSN 127
PRZEMYSŁAW RYBAK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 33
TOMASZ RYBKA Tak
MARIUSZ SCHNELLA Tak CYKLOOPOLE 49
DAREK SEREMET Tak 251
SEBASTIAN SIWIAK
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak FENIX TYCHY 234
TOMASZ SORBIAN PM RIDER TEAM
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 171
PIOTR STĘPNIK Tak GATTA BIKE-RS 110
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM 128
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 4
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 145
PIOTR TELENDA ATOLBIKE.PL PUŁAWY
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP 8
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 108
ADAM WAWOCZNY Tak BIKERSHOP RACING TEAM 165
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak KP PSP ŻYWIEC 94
MICHAŁ WINIARCZYK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 61
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 5
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI Tak 214
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak 144
MICHAŁ ZAJDEL Tak INO JO 222
GRZEGORZ ZIEBRO Tak BIKEHEAD 142
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 94 (Opłaconych: 82)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
NIKODEM ANCZYKOWSKI
SZYMON BATKOWSKI Tak BIŁGORAJ 36
MAREK BĄK Tak TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 148
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak DIVERSEY TEAM 237
MACIEJ BERNOLAK Tak OŚKA WARSZAWA 88
PIOTR BOLMIŃSKI Tak 9
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 82
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 187
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 105
PIOTR CYGAN Tak 3DVSN 161
DAREK ĆWIK Tak BESKIDY TRI SPORT TEAM 175
DANIEL DUŚKO BIKEHEAD
ANDRZEJ FIJAK Tak 194
DARIUSZ FLORCZAK Tak FENIX TYCHY 60
MICHAŁ FYDRYCH Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 11
MACIEJ GIEŁZAK Tak 65
ROMAN GODLEWSKI Tak 140
ADAM GÓRNIAK TAURON TEAM
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 38
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 66
RYSZARD HODURA Tak AGR VICTORIA 96
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 64
MARCIN JEKEL Tak 239
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 240
MARCIN KNAPCZYK Tak 80
KRZYSZTOF KOBIAŁKA Tak OŚKA WARSZAWA 86
ARKADIUSZ KRASKA Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 32
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 189
TOMASZ LESIECKI Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak 37
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC Tak MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 177
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak 43
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 190
PIOTR MAŁECKI Tak PKK BARYCZANIE MILICZ
KRZYSZTOF MATULA Tak TWOMARK ALVA 1
DAMIAN MIKOŁAJCZAK Tak 35
ROBERT MIZIA Tak 72
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 68
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak MOVISTAR 205
MARIUSZ NIEDZIELSKI PKK BARYCZANIE MILICZ
ŁUKASZ NIR WARSZTAT FORMY
RADOSŁAW OPERACZ Tak CYKLOFAN OPOLE 91
DARIUSZ OSTROWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 226
ROBERT OŚLIZŁO Tak 223
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 183
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 141
PAWEŁ PYZIK SCOUT CZĘSTOCHOWA
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 77
JAROSŁAW STAWIARZ Tak 199
RAFAŁ STOLARCZYK FALCON CZĘSTOCHOWA
TOMASZ STRZELCZYK Tak VIVABICI 99
WITOLD SZAŁYGA Tak GOMAR BIKE TEAM 121
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 173
ARTUR SZYMBORSKI Tak 12
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 92
MACIEJ WIORA Tak 156
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
DAWID ZAGRABSKI Tak 174
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 58 (Opłaconych: 51)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MARCIN BZYMEK Tak 125
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 56
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 201
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 179
WITOLD GLONEK Tak 45
JACEK GRALIK Tak 111
MARIUSZ HOPEK Tak 120
LESZEK JANAS Tak 243
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak OTR INTERKOL 34
MACIEJ KOWALCZYK Tak
LESZEK KRZYWICKI Tak ELMAR TEAM 100
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 146
WITOLD KWIECIEŃ Tak 208
PIOTR KWIECIEŃ
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 59
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
CEZARY MICHALSKI Tak 242
BOGUSŁAW PARYLAK Tak 172
ANDRZEJ PIĄTEK SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
JACEK PIĄTEK Tak TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 139
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 136
TOMASZ RADZKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 238
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 52
PIOTR SIEDLAK
JACEK SZARY Tak UKKS IMIELIN TEAM 55
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 29 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak ROAD MARATON TEAM 170
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 93
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 15
JANUSZ CZAJKA Tak 21
ZDZISŁAW DROBISZ Tak 228
EDWARD JURZYCA Tak PRO-KAN SUSZEC 74
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 204
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 69
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM 41
RYSZARD ŚMIGLEWICZ
JERZY ŚWIDA
ANDRZEJ WAPIŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 252 (Opłaconych: 216)