Wisła - Pętla Beskidzka - wyścig: Lista zgłoszeń

90 km: Jedna Pętla

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
JUSTYNA GRUSZECKA
SYLWIA ŁĄKAS Tak ROAD MARATON TEAM
KAMILA SOJKA Tak GOMOLA TRANS AIRCO
ANNA WILCZEK SZMYD COACHING TEAM
ANNA ZAJĄC Tak SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ALEKSANDRA BOROŃ PENTEL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA
AGATA MIĘKINIA Tak SPOKOJNIE SPOKOJNIE
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM
IZABELA WŁOSEK JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak RK ALUMUNIUM BIKE TEAM
MARCIN BURZAWA FENIX TYCHY
ŁUKASZ JANOWSKI Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI BIKE ATELIER TEAM
MIŁOSZ OŚKO WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak SII CYCLING TEAM
TOMASZ BARAN Tak
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak
KRZYSZTOF BROL Tak
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ GÓRAJ Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA
DAMIAN GRABOWSKI Tak
KRYSTIAN GWIZDAŁA Tak PELUCZA
MARCIN HAJDUK SPORTS CAMP
WOJCIECH IMIELA Tak SZMYD COACHING TEAM
KAMIL IMIELA Tak SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
MATEUSZ KĄDZIELA Tak SII CYCLING TEAM
PAWEŁ KOKOT Tak
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak SPORT PASSION CYCLING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM
KAMIL MIESZCZAK Tak
BARTOSZ MITMAŃSKI FENIX TYCHY
TOMASZ MŁYNEK JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ MONETA Tak
KAROL MULARCZYK KTC KROSNO
ARTUR OLSZYNKA Tak
MICHAŁ PABIAN Tak OTR INTERKOL
KAROL PASTWA Tak
PAWEŁ RAJTAR Tak WAY2CHAMP
KAROL RUTKOWSKI BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG
BARTŁOMIEJ ZDANOWSKI Tak GROMKIE WIATRY
TOMASZ ZIERNICKI SZMYD COACHING TEAM
MACIEJ ŻABSKI Tak GROMKIE WIATRY
RAFAŁ ŻYWOT Tak SKI TEAM POLSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 29 (Opłaconych: 22)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH ATAKSPORT C67 RACING TEAM
TOMASZ BŁĄDEK Tak PUŁAVELO
KAMIL BONIEWSKI Tak
PRZEMYSŁAW BUBIAK A BERGER PL
DOMINIK BUŁAJ WEBIT.PL
ROMAN BUŁKA Tak RYSIANKA TEAM
TOMASZ CHABROS ATOLBIKE.PL PUŁAWY
JAROSŁAW CHOLEWA Tak
PIOTR CIESIELSKI PUŁAVELO
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA
PAWEŁ DĘBIŃSKI ATOLBIKE.PL PUŁAWY
MAREK FIKUS Tak BLACK HORSE TEAM
ŁUKASZ FIRLA Tak
SZYMON GRZEGORZEK Tak
GRZEGORZ GUZIK Tak DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA
KAMIL HAJDA Tak SII CYCLING TEAM
TOMASZ HERDA Tak BIKEHEAD
GRZEGORZ JAKSENDER Tak
DAWID JAKUBIAK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
RAFAŁ JANIK FEELTZ
EMIL JOŃSKI Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
MAREK JURASZEK Tak
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE
DAMIAN KNAPCZYK
SZYMON KORNAK Tak
PRZEMYSŁAW KOZA Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM II
PIOTR KRAMARZYK Tak KWW TEAM
NORBERT KRAWCZYK MUSLI4U
ADAM KRET Tak
MAKSYMILIAN KRUCZEK
MACIEJ KRZAK Tak
SŁAWEK LAMPARSKI Tak
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak SII CYCLING TEAM
ADAM MALINOWSKI
ADAM MICHALSKI COMP TEAM
ADAM MIJAKOWSKI Tak MIJAKOWSKI TEAM
SEBASTIAN NANEK Tak
TOMASZ OSUCH OŚKA WARSZAWA
ŁUKASZ PELKA Tak SII CYCLING TEAM
PIOTR PIETROWSKI Tak PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW RYBAK CHEMIK NOXY PULAWY
MAREK SZATANIK GRUPA MARAT
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
DAMIAN ŚWISTEK Tak
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak
PRZEMYSŁAW WILISOWSKI Tak
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak SII CYCLING TEAM
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak
GRZEGORZ ZIEBRO Tak BIKEHEAD
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 55 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
SZYMON BATKOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI
ŁUKASZ BĄBSKI Tak
SZYMON BEKAS
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak OTR INTERKOL
GRZEGORZ BURZAWA FENIX TYCHY
JAN CHUDÝ
MICHAŁ CZARNECKI Tak FEELTZ
MICHAŁ FABISIAK Tak BURCAK TEAM
ŁUKASZ FRYDEL Tak SZMYD COACHING TEAM
MICHAŁ FYDRYCH Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA
ADAM GALMAN
MACIEJ GIEŁZAK JAS-KÓŁKA
JULIAN KAPŁON ATAKSPORT C67 RACING TEAM
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI BIKE ATELIER TEAM
SEBASTIAN KOŁDA
MARCIN KOPYTKO Tak SII CYCLING TEAM
ARKADIUSZ KRASKA ATOLBIKE.PL PUŁAWY
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS
PIOTR MARSZAŁEK Tak INO SCI
WOJCIECH MIĘKINIA Tak SPOKOJNIE SPOKOJNIE
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak MOVISTAR
TOMASZ PAJAK
TOMASZ PIÓRKOWSKI TROWELMASTER RACING TEAM
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA
MAREK PRUSINOWSKI Tak
MARCIN RESZKA Tak BIKEHEAD
SŁAWOMIR SOCHA ŚLĄSK KOLARSKO
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
ARTUR SZYMBORSKI RAWSKA GRUPA KOLARSKA
ROBERT TURAK
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak
DARIUSZ ZAREMBA Tak
MARCIN ZAREMBA Tak
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak
JACEK ŻYDEK
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 22)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
PIOTR DRELA ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM
STANISŁAW GEMBALCZYK
WITOLD GLONEK Tak
JACEK JANKOWSKI Tak AMATOR
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak ATAKSPORT RACING TEAM
JACEK KLOC
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak OTR INTERKOL
MACIEJ KOWALCZYK
PAWEŁ KURCZAK Tak SZERSZENIE TRZEBNICA
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak
MAREK MARZEC ROGELLI TEAM
JACEK PAPIOREK
BOGUSŁAW PARYLAK
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR SIEDLAK SAY MORE
MAREK SMOŁKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
LESZEK TRACZYK Tak SZMYD COACHING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK Tak SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak OTR INTERKOL
GRZEGORZ GRZEMPA Tak TC ORZEŁ SPYTKOWICE
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM
TADEUSZ SPILOK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 9)

160 km: Dwie Pętle

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB CHYLIŃSKI Tak
MAREK CZUDEK Tak
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM
ŁUKASZ HYRCHEL BIKEHEAD
ROBERT KAŁUŻA
KRZYSZTOF KUBIK Tak OTR INTERKOL
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA
KAMIL MUSIOLIK Tak ŚLĄSK KOLARSKO
SZYMON OPYD Tak RGK RACING TEAM
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
KACPER ROMANOWSKI
WOJCIECH WOJTAS
DAWID ZAPADKA Tak ŚLĄSK KOLARSKO
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SEBASTIAN BORSIAK Tak OPEL ACTIVE TEAM
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak TEAM MB POC DIVISION
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI
MICHAŁ GOLUS Tak
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM 723
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak
PATRYK MAZUREK BIKE ATELIER TEAM
IRENEUSZ MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM
JOACHIM MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM
BARTOSZ SIKORA
PAWEŁ STASIAK Tak GILICKI BIKE
ŁUKASZ TOMALA Tak BIKEHEAD
MICHAŁ TURSKI BIKE ATELIER TEAM
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 16 (Opłaconych: 12)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK KOLMARKA
ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak FTI RACING TEAM
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
JAROSŁAW FILUS
ANDRZEJ JAGIEŁŁO JAS-KÓŁKA
DAMIAN KAUF Tak
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak
MARCIN KOWOL JAS-KÓŁKA
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD
MARCIN MAĆKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM
DAMIAN MANIOS Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR
DAMIAN MARKIEWICZ MARKIEWICZ TEAM
MAREK POKORSKI
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN
RAFAŁ WROŻYNA JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 17 (Opłaconych: 8)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ DUDA Tak
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZMYD COACHING TEAM 600
STANISLAW SZCZESNY
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 720
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 5 (Opłaconych: 4)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 221 (Opłaconych: 143)