Wisła - Pętla Beskidzka - wyścig + maraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
MARTA BAZAŃSKA Tak PL PROCYCLING PROMOTION 99
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL SUPREME STYLE MATES 157
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 399
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 628
BEATA FILAREK Tak PL 125
ELŻBIETA KACA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 151
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL 287
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 254
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 37
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET RACING TEAM
SYLWIA OBRYCKA Tak PL 527
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 271
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 318
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 13
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 445
JOANNA SZKLANNY Tak PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN 153
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 18 (Opłaconych: 18)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
KATARZYNA KOŚCIÓW Tak PL 12
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 255
KATARZYNA PERNAL Tak PL CYKLOMANIACY 119
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
BARBARA SKLODOWSKA Tak PL 171
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 135
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL 159
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
ARTUR ADAMCZAK Tak PL FTI RACING TEAM 411
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL 263
ŁUKASZ BARTKOWIAK Tak PL BIKE SERWIS 443
MIŁOSZ BIK Tak PL 422
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 279
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL 117
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 541
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 490
MARCIN CIELEPAK Tak PL 259
DOMINIK CYBURT PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK
MAREK CZUDEK Tak PL 93
MARCIN DUŻY Tak PL 39
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 546
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 486
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 246
MATEUSZ GOSZCZYŃSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 50
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 296
WOJCIECH GRECZKA Tak PL 178
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 294
MACIEJ HOP Tak PL 224
WITOLD JAGOCKI Tak PL 509
KACPER JAWORSKI Tak PL 618
MACIEJ JEZIORSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 20
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 638
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 717
VOJTĚCH KAWULOK Tak CZ 1
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL MMBIKE TEAM 240
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 542
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL 538
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 116
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 209
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL
RADOSŁAW KOZAL Tak PL FTI RACING TEAM 478
JAN KOZDĘBA Tak PL 520
PIOTR KUBICA Tak PL 308
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 22
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 158
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
KAMIL LUBERDA Tak PL 123
KRZYSZTOF ŁUKASIK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 80
MAREK MANDRYSZ Tak PL 339
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 290
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL GTT CYCLING TEAM 194
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 649
KRZYSZTOF NOWIŃSKI Tak PL 30
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 721
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 343
TOMASZ PAJDO Tak PL 205
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL ISPORT.PL TEAM 230
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 201
MACIEJ POŁYS Tak PL PROMED CYCLING TEAM 249
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 309
JAKUB RADOMSKI Tak PL LECHICI ZIELONKA 523
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL 18
GRZEGORZ ROBOK Tak PL 34
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM
KRZYSZTOF SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 475
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 270
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 131
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL 70
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL CYKLOMANIACY 56
ARKADIUSZ TORBA Tak PL 518
ROBERT TROSZOK Tak PL 401
PIOTR WILK PL RMF FM ADRENALINE MOUNTAIN DEW MTB TEAM
WOJCIECH WOJTAS Tak PL POLPHARMA 421
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 187
PAWEŁ ZBIEŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 72 (Opłaconych: 64)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 420
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL 537
JAN BOCHNIAK Tak PL 440
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
MICHAŁ BROJ Tak PL 15
TOMASZ BRZYCHCZY PL
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 417
PAWEŁ BURY Tak PL DOMATOR 165
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 266
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 307
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 340
MARCIN DALECKI PL WE RIDE
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 139
WOJCIECH DWORCZYK PL
MARCIN DZIARSKI Tak PL 96
KRZYSZTOF DZIEDZIC Tak PL 558
GRZEGORZ FUS Tak PL 231
ADAM GALMAN PL
VINCENT GRAZIANO Tak US 102
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 457
JAN GROSICKI Tak PL 130
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 238
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 441
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 525
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 199
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
PIOTR JANUSZ Tak PL 424
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 179
TOMASZ KAMECKI PL
PIOTR KANIK Tak PL
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 298
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 514
PIOTR KĄKOL Tak PL 272
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 275
PIOTR KNAPCZYK Tak PL 197
TOMASZ KNAPIK Tak PL 2
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOPYTKO Tak PL 207
SZYMON KORNAK Tak PL 292
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 559
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 502
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 488
ARTUR KOZAL Tak PL FTI RACING TEAM 446
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 460
DAWID KRZEPINA Tak PL 549
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 521
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL 208
MIKOŁAJ KUKURBA PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MAREK KULIK PL BARAN CYCLING TEAM
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL BIKEHEAD 228
LEOPOLD LASKOWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 402
SŁAWOMIR LEDWAROWSKI Tak PL WE RIDE 252
WIESŁAW LEGIERSKI PL 888
MICHAŁ LIGOCKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 447
ADAM MALINOWSKI Tak PL 257
PAWEŁ MAŁY Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 431
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL 469
FRANCISZEK MANIKOWSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 121
MARCIN MATEJKO Tak PL 476
PATRYK MAZUREK Tak PL 177
ŁUKASZ MICHALSKI PL
DARIUSZ MIKOS Tak PL CYKLOFAN OPOLE 464
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 250
BARTOSZ MYCH Tak PL 262
MARCIN MYSTKOWSKI Tak PL LEGION SERWIS ACTIVE JET 519
WOJCIECH NALEPA Tak PL 439
PIOTR NAPIERAŁA Tak PL FTI RACING TEAM 403
PIOTR NOWACKI Tak PL 467
ADAM OKNIŃSKI Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 100
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
FILIP OWCZAREK Tak PL 129
MICHAŁ PALUCH Tak PL 136
GRZEGORZ PASUTO Tak PL IRONS TRIATHLON TEAM 118
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL 145
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 444
ADAM PIERZGA Tak PL SOKÓŁ ROWERY 334
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 241
JAROSŁAW POKORA Tak PL 235
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 297
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL 667
DAREK SEREMET Tak PL 434
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 404
BARTOSZ SOBCZAK Tak PL 560
MIROSŁAW SOBÓL PL NKK - IGLOO - JMP.RACE
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 223
ADAM STARZYŃSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 48
PAWEŁ STASIAK Tak PL 485
LESŁAW STEFFEK Tak PL 289
DAMIAN STUSEK Tak PL 554
PIOTR SZAJTER PL JAS-KÓŁKA
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL 83
MICHAŁ SZAREK Tak PL 545
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 468
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 451
WOJCIECH SZYMOSZEK Tak PL 282
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 553
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL
PIOTR TELENDA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
PIOTR TELENDA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 430
MARCIN THAMM Tak PL 155
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 555
PIOTR TOMANA Tak PL 267
MARCIN TOMECKI PL
SAM VERHEYDEN PL
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL 258
GRZEGORZ WITKOWSKI Tak PL BIKEHEAD 232
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 328
MAREK WOJTAS Tak PL GRUPA MARAT
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 531
ADAM ZACHURZOK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 543
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
MICHAŁ ZBROSZCZYK Tak PL FTI RACING TEAM 449
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 506
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 123 (Opłaconych: 106)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL 544
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
JACEK BADURA Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 472
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
SZYMON BATKOWSKI Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 10
ARTUR BATURO Tak PL FTI RACING TEAM 450
SZYMON BEKAS PL
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 487
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 626
RAFAŁ BOGUS Tak PL 154
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
ARKADIUSZ BROJ PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
SEBASTIAN CEBULA Tak PL 62
SŁAWOMIR CHALCIŃSKI PL JASTRZĘBIE ŁASK
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL 511
MAREK CIEŚLAK Tak PL 540
PIOTR CZECH Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 338
ROMAN CZEPA DE
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL ROWEROMANIAK 342
JAROSŁAW DRELUCH Tak PL BRT WROCŁAW
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL
DARIUSZ DUDA Tak PL 516
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL 183
JAROSŁAW FILUS Tak PL 535
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 427
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 268
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL 124
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL 55
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL ANGRYFOREX 27
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 529
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 458
ADAM GÓRNIAK Tak PL 248
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
JAROSŁAW HERMAN Tak PL 285
JACEK JANKOWSKI Tak PL 484
MARCIN JEKEL Tak PL 336
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 120
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 274
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 547
RAFAŁ KLAMA Tak PL QUEST TEAM 407
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 483
KONRAD KOLECKI Tak PL FTI RACING TEAM 436
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 186
KRYSTIAN KOTARBA PL
ROBERT KOWALSKI Tak PL 190
ŁUKASZ KRZEPINA PL
MAREK KUBUSZOK PL
ROBERT KUPIEC Tak PL 513
DARIUSZ KURLAND Tak PL 459
SŁAWOMIR KWIECIEŃ Tak PL 362
DARIUSZ LEDWIG Tak PL CYKLOFAN OPOLE 7
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 602
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 59
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 536
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
PIOTR MARANDA Tak PL 87
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA Tak PL 669
TOMASZ MATUSIK Tak PL 412
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
MARCIN NIEWOLA Tak PL 175
KAZIMIERZ NOWAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 329
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL 111
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 212
MAREK POKORSKI Tak PL 473
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK PL
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
PIOTR PYSZIK Tak PL 355
TOMASZ RUSZKOWSKI PL SILVINI TEAM POLSKA
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 16
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 166
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 556
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 515
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 616
WOJCIECH SZCZYPKOWSKI Tak PL 168
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 337
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 482
DARIUSZ TAROCIŃSKI PL
DAMIAN TWARDZIK Tak PL GRUPA MARAT 603
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 650
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 261
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 229
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL 144
ROBERT WRÓBLEWSKI Tak PL 218
DAREK ZIĘTEK Tak PL 94
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 94 (Opłaconych: 81)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 71
JACEK BRZÓZKA Tak PL 137
DARIUSZ BULANDA Tak PL 466
MARCIN BZYMEK Tak PL 539
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 198
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL 432
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL SILVINI TEAM POLSKA 507
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 269
PAWEŁ GODULA PL
GRZEGORZ JANKOWSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 162
MIROSŁAW KALINOWSKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 372
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 670
RYSZARD KĄKOL Tak PL 293
SZYMON KOGUT Tak PL 416
PIOTR KOPERNIK Tak PL 23
JÓZEF KOSIEC Tak PL GTC GRACZE 160
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL 134
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 550
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 471
WOJCIECH MUZYK Tak PL WWW.SOKOLROWERY.PL 127
ADAM MYSZCZYSZYN PL
PETER PESCHKA Tak DE 455
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK Tak PL 414
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 17
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 428
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 429
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 86
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 152
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
STANISLAW RUMINSKI PL
GRZEGORZ RYNKIEWICZ Tak PL 95
PIOTR SIEBERT Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 408
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 46
WOJCIECH SŁUP Tak PL 528
JACEK SZARY Tak PL 141
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 470
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 14
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL 193
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
WIESŁAW WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 221
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 50 (Opłaconych: 43)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL 442
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 184
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 409
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 115
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 534
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 31
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 142
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 419
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL 5
MAREK ZDANOWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 378 (Opłaconych: 331)