Wyścig Kolarski - Po Ziemi Biłgorajskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety ur. 2002 i strasze (kobiety, wiek: 15-99)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 235
JOANNA MAJEWSKA Tak PL PGE RUN OBRÓT S.A. 269
KAROLINA MAJEWSKA PL R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL
JOANNA WASILEWSKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 202
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL 245
ELŻBIETA ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 325
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 6 (Opłaconych: 5)
M1 - Mężczyźni ur. 2002 - 2000 (mężczyźni, wiek: 15-17)
WAWRZYNIEC BEDNARSKI Tak PL 291
JAKUB LIPKO Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 311
MATEUSZ PARASIEWICZ PL
BŁAŻEJ SUPERSON Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 226
MATEUSZ TRELA PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MATEUSZ ŻYGADŁO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 3)
M2 - Mężczyźni ur. 1999 - 1988 (mężczyźni, wiek: 18-29)
MATEUSZ BIELEŃ PL HELLMOST - TWÓJ TRENING, MOJA PASJA
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA
PATRYK BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 214
DOMINIK CYBURT Tak PL LUXACYCLING.COM
SEBASTIAN CZYŻ Tak PL 251
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 221
KAROL FERENC PL
KAROL FURTAK Tak PL 236
KAMIL KACZMARSKI Tak PL 272
PAWEŁ KAZANOWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 277
MICHAŁ KIEŁBOŃ Tak PL PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 256
BŁAŻEJ KOPUT Tak PL 313
MARCIN KORGUL PL WUKS SP30 LUBLIN
JAKUB KOSIŃSKI Tak PL AXEL SPORT RACING TEAM 237
ŁUKASZ KRASIŃSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 301
ADRIAN KRUPA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 298
TOMASZ KUDELA Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 224
MATEUSZ KUŹMIK Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 276
RAFAŁ MAZUREK Tak PL STW CYCLING TEAM 292
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL LUXACYCLING.COM
DAMIAN NOWIŃSKI Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 215
JAKUB OMIOTEK PL XLL SPORTSWEAR TEAM
RADOSŁAW ORGAN Tak PL DRB 275
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ŁTC ŁAŃCUT 306
MAREK PIRÓG Tak PL KK ROZTOCZE 243
GRZEGORZ SERWINEK Tak PL 228
KORNEL SKÓRKA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 318
PAWEŁ SOWA Tak PL 310
ARTUR SROKA Tak PL 209
SZCZEPAN SZOBAK Tak PL
KRYSTIAN TOCZEK PL
PAWEŁ WÓJCIK Tak PL 253
SZCZEPAN ZRYTEK PL OAZA SPEED RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 33 (Opłaconych: 27)
M3 - Mężczyźni ur. 1987 - 1978 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SŁAWOMIR BESTER PL
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 278
MICHAŁ CHUDERSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 285
PIOTR CIESIELSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 283
KRZYSZTOF FIEDOR Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 207
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 234
BARTŁOMIEJ GRODECKI Tak PL PGE RUN OBRÓT S.A. 290
PAWEŁ JAŹWA Tak PL TEAM SATEL 268
GRZEGORZ KANIA PL PRO-FAMILIA RZESZÓW
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 282
TOMASZ KNAPIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 239
SEBASTIAN KOSTRUBAŁA Tak PL 312
KAMIL KOWAL Tak PL TEAM SATEL 267
MARCIN KOWALIK Tak PL PGE OBRÓT S.A. 271
MARCIN KRZYWONOS Tak PL PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 260
ŁUKASZ KUŚMIERZ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 317
WOJCIECH KUZIARA Tak PL 304
PIOTR KWIATKOWSKI Tak PL 293
PIOTR LASKOWSKI Tak PL OXY TEAM
MARCIN ŁUKASZCZYK Tak PL 303
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
TOMASZ NOWOSAD Tak PL 296
JACEK PATRO Tak PL GEOPART 321
MICHAŁ PAWĘZKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 261
MACIEJ PESZEK Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA
MARCIN POSIAK PL NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW
PAWEŁ RUDY Tak PL KK ROZTOCZE 206
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 238
SYLWESTER SOWA PL
MARCIN STOPYRA Tak PL TEAM SATEL
ROBERT SZCZUC PL NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW
KRZYSZTOF TUTAJ Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 211
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 201
MARIUSZ WOJNAR Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 217
KRZYSZTOF ZACHARJASIEWICZ PL
DAMIAN ŻYLA Tak PL MODEL BIKE TEAM 326
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 37 (Opłaconych: 30)
M4 - Mężczyźni ur. 1977-1968 (mężczyźni, wiek: 40-49)
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
SŁAWOMIR BOSAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 324
GRZEGORZ BOŻEK Tak PL TEAM SATEL 266
MAREK BURY Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 308
JACEK CHODOŃ PL BARAN CYCLING TEAM
DARIUSZ CICHORZ Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 289
SŁAWOMIR CZAPKA Tak PL BIŁGORAJ 205
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 208
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 284
MACIEJ KACZMAREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 210
ARTUR KIMAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 240
MAREK KOMORNIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 305
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 281
JANUSZ KRASUSKI Tak PL ORION TEAM 295
MAREK KULIK PL BARAN CYCLING TEAM
RADOSŁAW MICH Tak PL 222
PAWEŁ MICHNA Tak PL TEAM SATEL 255
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 288
ŁUKASZ PAŃKO PL WYDOLNOSC.PL
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NO LIMITED
ARTUR ZYGMUNT Tak PL BIŁGORAJ 204
KRZYSZTOF ŻYGADŁO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 18)
M5 - Mężczyźni ur. 1967 - 1958 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW DADEJ PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 252
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL
ADAM ŁYSZCZARZ Tak PL 309
JÓZEF NOWOSIELSKI Tak PL 315
KRZYSZTOF POLAK Tak PL POLICJA EMERYT 316
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 244
JERZY SZPUNAR PL ŁAŃCUT
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 9 (Opłaconych: 7)
M6 - Mężczyźni ur. 1957 i strasi (mężczyźni, wiek: 60-99)
JÓZEF CIURKO Tak PL 314
MIROSŁAW FUTYMSKI Tak PL BSK BIŁGORAJ 302
KRZYSZTOF GAJEWSKI Tak PL 203
JERZY JURECKI Tak PL 229
JÓZEF MAJDAŃSKI Tak PL 294
MIECZYSŁAW PORTKA Tak PL 212
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 227
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 120 (Opłaconych: 97)