Wyścig Kolarski - Po Ziemi Biłgorajskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ATOLBIKE.PL PUŁAWY
TOMASZ BŁĄDEK 278
PIOTR CIESIELSKI 283
ŁUKASZ KMIECIK 282
ARKADIUSZ KRASKA 281
AXEL SPORT RACING TEAM
JAKUB KOSIŃSKI 237
BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
ZBIGNIEW DADEJ
BARAN CYCLING TEAM
JACEK CHODOŃ
MAREK KULIK
ŁUKASZ KUŚMIERZ 317
BIŁGORAJ
SŁAWOMIR CZAPKA 205
BIŁGORAJ
ARTUR ZYGMUNT 204
BSK BIŁGORAJ
MIROSŁAW FUTYMSKI 302
BSK MIÓD KOZACKI
SZYMON BATKOWSKI
SŁAWOMIR BOSAK 324
MAREK BURY 308
TOMASZ DEMBOWSKI 221
ARTUR KIMAK 240
TOMASZ KNAPIK 239
MAREK KOMORNIK 305
MICHAŁ PAWĘZKA 261
MARCIN SIEŃKO 238
RYSZARD ŚCIERKA 227
JOANNA WASILEWSKA 202
RADOSŁAW WASILEWSKI 201
ELŻBIETA ZAJĄC 325
ZBIGNIEW ZAJĄC
DRB
RADOSŁAW ORGAN 275
GEOPART
JACEK PATRO 321
HELLMOST - TWÓJ TRENING, MOJA PASJA
MATEUSZ BIELEŃ
KK ROZTOCZE
MAREK PIRÓG 243
PAWEŁ RUDY 206
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KAMIL MAJ
LUXACYCLING.COM
DOMINIK CYBURT
KRZYSZTOF MICHNO
MAYDAY TEAM LUBLIN
MICHAŁ CHUDERSKI 285
DARIUSZ CICHORZ 289
KRZYSZTOF FIEDOR 207
PIOTR GUTEK 284
MACIEJ KACZMAREK 210
ŁUKASZ KRASIŃSKI 301
ROBERT KRAWCZYK 252
ADRIAN KRUPA 298
KORNEL SKÓRKA 318
KRZYSZTOF TUTAJ 211
MAYDAY TEAM START LUBLIN
PAWEŁ KAZANOWSKI 277
MODEL BIKE TEAM
DAMIAN ŻYLA 326
NO LIMITED
PIOTR SZCZEPANIK
NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW
MARCIN POSIAK
ROBERT SZCZUC
OAZA SPEED RACING TEAM
SZCZEPAN ZRYTEK
ORION TEAM
JANUSZ KRASUSKI 295
OXY TEAM
PIOTR LASKOWSKI
PGE OBRÓT S.A.
MARCIN KOWALIK 271
PGE RUN OBRÓT S.A.
BARTŁOMIEJ GRODECKI 290
JOANNA MAJEWSKA 269
POLICJA EMERYT
KRZYSZTOF POLAK 316
PRO-FAMILIA RZESZÓW
GRZEGORZ KANIA
PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
MICHAŁ KIEŁBOŃ 256
MARCIN KRZYWONOS 260
PTC PRZEMYSL
MAGDALENA WINIARCZYK 245
PTC PRZEMYSL FREDRY 5
KRZYSZTOF SZEJDEWIK 244
R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL
KAROLINA MAJEWSKA
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
ROBERT DĘBICKI 208
JAKUB LIPKO 311
MATEUSZ TRELA
STS JORDAN WOLA MAŁA
MATEUSZ BURDA
PATRYK BURDA 214
DAMIAN NOWIŃSKI 215
MACIEJ PESZEK
BŁAŻEJ SUPERSON 226
MARIUSZ WOJNAR 217
STW CYCLING TEAM
RAFAŁ MAZUREK 292
TEAM SATEL
GRZEGORZ BOŻEK 266
PAWEŁ JAŹWA 268
KAMIL KOWAL 267
PAWEŁ MICHNA 255
MARCIN STOPYRA
UNIMETAL RECYCLING TEAM
RENATA GLAZER 235
TOMASZ GLAZER 234
VELOPAKA RACING TEAM
MATEUSZ KUŹMIK 276
WUKS SP30 LUBLIN
MARCIN KORGUL
WYDOLNOSC.PL
ŁUKASZ PAŃKO
XLL SPORTSWEAR TEAM
JAKUB OMIOTEK
ZORZA TARNOBRZEG
TOMASZ KUDELA 224
ŁAŃCUT
JERZY SZPUNAR
ŁTC ŁAŃCUT
WOJCIECH PIEKŁO 306


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86