Wyścig Kolarski - Po Ziemi Biłgorajskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
-
TOMASZ BRANICKI 258
RENATA GLAZER 249
TOMASZ GLAZER 196
ATOLBIKE.PL PUŁAWY
PAWEŁ DĘBIŃSKI 284
EMIL JOŃSKI 317
ARKADIUSZ KRASKA 272
WOJCIECH MATRAS 271
AXEL SPORT RACING TEAM
JAKUB KOSIŃSKI 351
BARAN CYCLING TEAM
GRZEGORZ BARAN 341
IWONA PIWOWAR 309
MAREK PIWOWAR 263
BARAN CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK 342
MAREK KULIK 145
ŁUKASZ KUŚMIERZ 345
BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI
ROBERT FLIS 366
BIKE ROOM TEAM
JANUSZ KĘDZIERSKI 301
BIŁGORAJ
ANDRZEJ SIEMKOWICZ 201
BRODEX PARTY PROFESSIONAL
ADAM KOWALCZYK 294
KAROL TARASIUK 350
BSK BIŁGORAJ
MIROSŁAW FUTYMSKI 387
AGNIESZKA GUMIENIK 321
MATEUSZ HURKAŁA 107
BSK MIÓD KOZACKI
SZYMON BATKOWSKI 239
MAREK BURY 297
TOMASZ DEMBOWSKI 254
KONRAD KARPIK 382
MAREK KOMORNIK 154
ARTUR KOZAK 257
TADEUSZ KOZAK
MARCIN LIPIANIN 268
MAREK PINTAL 314
PATRYK PUŹNIAK 302
MARCIN SIEŃKO 337
RADOSŁAW WASILEWSKI 298
ELŻBIETA ZAJĄC 375
ZBIGNIEW ZAJĄC
BSK MIÓD KOZACKI / LEKARSKA GRUPA KOLARSKA
MICHAŁ NIEWCZAS 224
CEL MUZYKA ATAK ŻYCIE
MATEUSZ KAŃCZUGOWSKI 399
DKK GRYF DEBICA
JAKUB KULAS 363
SZYMON KULAS 365
EKAKI.PL
JANUSZ JEŻ 300
ERKADO RT KRAŚNIK
SŁAWOMIR CHABUDA 283
MACIEJ WILK 274
INŻYNIERIA ROWEROWA
ANDRZEJ MISZCZUK 303
ROBERT SAWA 273
KK ROZTOCZE
MIROSLAW LEWANDOWSKI 150
PAWEŁ RUDY 304
KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJ
MARCIN ŁUKASZCZYK 158
KOLARZE I KOFBOJE
ARKADIUSZ SZCZYGIEŁ 378
KTC KROSNO
JAKUB PRAJZNER 291
LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN
MICHAŁ MAŁYSZA 143
LKK LUBLIN
MICHAŁ BUJAK 279
MONIKA MAZUREK 334
LSO TDW
KORNEL SKÓRKA 204
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
PAWEŁ PYZIKOWSKI 332
LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
JAN ARENT 177
JANUSZ GULA 267
MAYDAY TEAM I LUBLIN
MAREK PROCAJŁO 340
MAYDAY TEAM LUBLIN
KRZYSZTOF FIEDOR 368
ŁUKASZ KRASIŃSKI 372
MICHAŁ ŁADNIAK 260
MODEL BIKE TEAM
JAREK NIEDŹWIEDZKI 278
MTB BYSTRE
DARIUSZ DZIEWA 215
ORION TEAM
MARTA KRASUSKA 329
JANUSZ KRASUSKI 330
POLICJA EMERYT
KRZYSZTOF POLAK 390
PRO-FAMILIA RACING TEAM
GRZEGORZ KANIA 327
PUŁAVELO
PIOTR CIESIELSKI 308
ŁUKASZ KMIECIK
MICHAŁ PODSTAWKA 393
R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL
GRZEGORZ SOWA 328
ROZTOCZE CYCLING TEAM
MARIUSZ BAJ 384
MIROSŁAW JACHOREK 333
KAROL PISKORSKI 336
MARIUSZ RACZKIEWICZ 276
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
ROBERT DĘBICKI 320
GRZEGORZ MORTKA 318
WACŁAW SUŁOWSKI 251
SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
JAKUB OBITKO
SPORTING TAVIRA
ARTHUR GĄGAŁA
SPRINT GORZYCE
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI 323
STS JORDAN WOLA MAŁA
MATEUSZ FORTUNA 356
BŁAŻEJ SUPERSON 353
DOROTA SZUBART 358
STW CYCLING TEAM
RAFAŁ MAZUREK 385
TEAM SATEL
PAWEŁ JAŹWA 361
KAMIL KOWAL 355
PAWEŁ MICHNA 354
MARCIN STOPYRA 367
ROBERT SZCZUC 362
TRENUJ ROWER
MATEUSZ KOWALCZYK 299
TRI SOKOŁÓW
KRYSTIAN DEC 380
VIPACK TEAM
SŁAWOMIR CZAPKA 213
ŁUKASZ KOWALCZUK 310
TOMASZ OBSZYŃSKI 292
MICHAŁ PAWĘZKA 312
PAWEŁ PUKAS 338
ARTUR ZYGMUNT 261
WILKOŁAZ - TEAM HUROM MASTERS
RYSZARD ŚCIERKA 347
WUKS SP30 LUBLIN
MARCIN KORGUL
WYDOLNOSC.PL
STANISŁAW KIESZKO
BŁAŻEJ KOPUT 386
ZORZA TARNOBRZEG
GRZEGORZ URBANIAK 322


Ilość wszystkich zgłoszeń: 103