Wyścigu kolarski Służb Mundurowych o Puchar Wójta : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety do 18 lat (kobiety, wiek: 7-18)
WIKTORIA CIESIELCZUK PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety powyżej 18 lat (kobiety, wiek: 19-99)
WIESŁAWA BUCZAK PL PASJONAT-AMATOR
TOMASZ EMERLA PL OKULAR MTB TEAM
ANNA KĘDRA PL
MARTA KRASOWSKA PL
JUSTYNA KRAWCZYK PL
BEATA MACIEJCZYK PL
ELŻBIETA MRÓZ PL
MARTA PATROŃ PL AMATORKA
MAŁGORZATA STRACHOTA PL KK ROZTOCZE
EMILIA USOWSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni do 18 lat (mężczyźni, wiek: 7-18)
MATEUSZ HOJDA PL
CEZARY TKACZUK PL
MICHAŁ USOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni powyżej 18 lat (mężczyźni, wiek: 19-99)
PIOTR ADAMCZUK PL
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA (PSG W TERESPOLU)
WOJCIECH BARTNIK PL
KAROL BORECZEK PL
WITOLD BORSUKIEWICZ PL
DARIUSZ BULANDA PL
PAWEŁ BURDA PL CHEŁMSKA GRUPA ROWEROWA
PAWEŁ DRYGIEL PL
JACEK DZIEWIELA PL MAYDAY TEAM LUBLIN
ANDRZEJ GARDYŃSKI PL
ŁUKASZ GIEJZA PL
ADAM GRONKIEWICZ PL AMATOR
PIOTR GRYCIAK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
ARTUR GRYGIEL PL
PIOTR GUZ PL
DAMIAN JASIONEK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
GRZEGORZ JAWORSKI PL AMATOR
PRZEMYSŁAW JECZEŃ PL
MIROSŁAW KARPIŃSKI PL
JANUSZ KĘDZIERSKI PL BARAN CYCLING TEAM
GRZEGORZ KOSMALA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ROBERT KOZERAK PL OSP MIENIANY
ŁUKASZ KRAKOWIAK PL
KRZYSZTOF KUBIAK PL
WOJCIECH KUPRACZ PL
MARIUSZ KURYŁOWICZ PL
MAREK KUŹNIARSKI PL
ARTUR MAREK LANDMAN PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
RADOSŁAW LASKOWSKI PL
MIROSLAW LEWANDOWSKI PL KK ROZTOCZE
ARTUR ŁUGOWSKI PL
SYLWESTER MAŁECKI PL
KONRAD MICHAŁOWSKI PL
ROBERT MIROCKI PL OSP MIENIANY
ANDRZEJ MROZEK PL
WOJCIECH MRÓZ PL
ELŻBIETA MRÓZ PL
EMIL PATROŃ PL OSP MIENIANY
RYSZARD PIĄTAK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
ROBERT PRZYSTAWSKI PL
ANDRZEJ PUZIO PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
JAN ROGOWSKI PL
ADAM ROMANIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
TADEUSZ SŁOMA PL
PAWEŁ SOWA PL
WOJCIECH STEFANIAK PL
DANIEL TABISZEWSKI PL KK ROZTOCZE
BARTŁOMIEJ TEMPOROWICZ PL
ŁUKASZ TREPKA PL WULKAN LEGNICA
DARIUSZ TUZ PL
SŁAWOMIR USOWSKI PL
RADOSŁAW WASILEWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI KMP ZAMOŚĆ
MAREK WATRAS PL
ARTUR WIĘCKOWSKI PL
PAWEL WILGOS PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
RAFAŁ WRÓBLEWSKI PL CENTRUM WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO SZ
MARIUSZ WYRZYKOWSKI PL
TOMASZ ZAJĄC PL SZWADRON ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ IM. 2 PUŁKU STRZELC
JAN ZDERKIEWICZ PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
MIROSŁAW ZIN PL
JANUSZ ZIÓŁKOWSKI PL TTC TORUŃ
MIROSŁAW ZUBKO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 62 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 76 (Opłaconych: 0)