XX Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy 2017 - I Puchar Subaru MTB: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 11-14 (mężczyźni, wiek: 11-14)
PRZEMYSŁAW BOJARSKI 4
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 1 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
TOMEK ŚCIERSKI 113
PAWEŁ ŚCIERSKI 114
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 19-35 (mężczyźni, wiek: 19-35)
DOMINIK BARGIEŁ 121
MIŁOSZ BIK FALCON CZĘSTOCHOWA 146
REMIGIUSZ CHOMIUK TOMAZI BIKE TEAM 106
PATRYK CHOMIUK TOMAZI BIKE TEAM 105
SZYMON CHROMIK 110
SŁAWOMIR KOPKA 128
OSKAR KUBLIN KU AZS UMED ŁÓDŹ 141
DOMINIK LEWANDOWSKI
JÓZEF POCZTOWSKI MIKESZ TEAM
DAMIAN SKRABAKA AZS ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
MARCIN SKUTIL 125
MACIEJ ŚCIERSKI TOMAZI BIKE TEAM 111
EMIL ŚLEDŹ 122
TOMASZ ŚWIĘTEK 144
MACIEJ TWARDOWSKI RUSAŁKA TEAM 138
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 15 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 36-45 (mężczyźni, wiek: 36-45)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK 148
DOMINIK BABIK 119
SŁAWOMIR BEDNARCZYK 140
PAWEŁ CZERWONY 108
MARCIN CZERWONY 109
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ TAURUS30 CYCLING TEAM 147
TOMASZ JAKUBOWSKI 139
MARCIN JAŁOWICZOR
BARTOSZ JANUSZ 136
RAFAŁ JOŚKO
MARIUSZ KŁOSEK PARTNER BIKE TEAM
TOMASZ KULA MIKESZ TEAM 116
WOJCIECH NAGIETOWICZ 107
WOJCIECH SPILOK OPONY-SERAFINOWSKI 134
TOMASZ ŚPIEWAK 120
PIOTR WESOŁY
JACEK ŻEREBIEC FTP 142
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 0)
M4 - Mężczyźni 46-55 (mężczyźni, wiek: 46-55)
MATEUSZ BOJARSKI 101
BARTŁOMIEJ BRYŁA
SŁAWOMIR GRACA 118
ALEKSANDER GROCHOWSKI 124
PAWEŁ HAŁAS 130
PAWEŁ IWANKIEWICZ SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 137
ANDRZEJ KOBIELSKI 143
JACEK KOSZEK 129
MAREK KUBUSZOK BIKE ATELIER TEAM
MARIUSZ KUDŁA
PIOTR LOSA ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MARIUSZ MAZIJ CARDIOHOME TEAM 102
RAFAŁ MAZUR
TOMASZ MISZTALSKI JASTRZĘBIE ŁASKIE 145
TOMASZ NIEDZIELA AB-MICRO TEAM 135
JACEK PORADA 131
GRZEGORZ SITEŃ
WOJCIECH ŚCIERSKI 112
BARTOSZ TOCHOWICZ ZINTEAM 127
MACIEJ TOCHOWICZ 126
DARIUSZ WYLĘŻEK 115
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 21 (Opłaconych: 0)
M5 - Mężczyźni 56-65 (mężczyźni, wiek: 56-65)
ADAM CIEŚLAR
LEON FERFECKI 9
JANUSZ LEWANDOWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 100
ADAM MALURDY ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 13
MAREK NOWAK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
HENRYK PROCNER 17
TADEUSZ SPILOK 18
WITOLD SZCZECIŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 8 (Opłaconych: 0)
M6 - Mężczyźni 66+ (mężczyźni, wiek: 66-75)
STANISŁAWA KOŁODZIEJ
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 0)
K0 - Kobiety 11-14 (kobiety, wiek: 11-14)
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 0
K1 - Kobiety 15-18 (kobiety, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 19-35 (kobiety, wiek: 19-35)
ANNA BARANIECKA 11
KAROLINA MIKOŁAJEWSKA MIKESZ TEAM 8
ANNA SOREK
MARTA TWARDOWSKA RUSAŁKA TEAM 15
AGNIESZKA WINTROWICZ KU AZS UMED ŁÓDŹ
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 36-45 (kobiety, wiek: 36-45)
ANNA JURKIEWICZ-ŚPIEWAK 3
BERNADETTA PASICKA 7
EDYTA STOLARSKA-BEDNARCZYK 16
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 46-55 (kobiety, wiek: 46-55)
BEATA BANASIEWICZ ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 12
JOLANTA BOJARSKA 5
JOANNA IWANKIEWICZ SPORT PROFIT TEAM 14
BARBARA JEZIERSKA-KRUPA 2
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 56-65 (kobiety, wiek: 56-65)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
K6 - Kobiety 66+ (kobiety, wiek: 66-75)
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77 (Opłaconych: 0)