XXVII Bieg Legionów w Ustroniu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat (kobiety, wiek: 16-19)
WIKTORIA FILEC Tak 77
AGNIESZKA GREŃ Tak UKS BRENNA-GÓRKI 134
KINGA GROBORZ Tak 47
AGNIESZKA PTAŚ Tak TKKF SATURN CZELADŹ 180
JOANNA SIKORA Tak 31
KLAUDIA ZARADNA Tak 213
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 20-34 lat (kobiety, wiek: 20-34)
MARTA GRUSZECKA Tak 237
MICHALINA JANOWSKA Tak 46
MAGDALENA JUREK Tak HARPAGAN SOSNOWIEC
AGNIESZKA KARLIK - KAŁUSEK Tak
KAROLINA KOCOŃ
PATRYCJA KUBICA Tak OLZA CIESZYN 241
HANNA KUCZERA Tak 198
DARIA MADZIA Tak 157
EWA MALINOWSKA Tak 212
AGNIESZKA MOKRY Tak MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 151
KATARZYNA NIEMCZYK Tak MHRUN 121
KATARZYNA PEPEL Tak LUXTORPEDA CZERWIONKA 108
KINGA SZAFARCZYK Tak LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 130
PATRYCJA TOMASZEWSKA Tak 119
ANNA TOMICA AT-SPORT
ANNA WALCZYSKO Tak 140
WERONIKA WOJCIECHOWSKA
BARBARA WOJTYŁA Tak AZS AWF KATOWICE 98
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 18 (Opłaconych: 15)
K3 - Kobiety 35-49 lat (kobiety, wiek: 35-49)
LEONARDA CZYŻ Tak OLZA CIESZYN 88
ALEKSANDRA DOLATOWSKA Tak 234
AGNIESZKA DOMAGAŁA Tak 83
IWONA DYRDA-ZARADNA Tak 215
ADRIANA FĄFROWICZ OLZA CIESZYN
ANNA FIGURA Tak 19
HALINA GAŁUSZKA RMD MONTRAIL TEAM
BARBARA GOS Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 48
DANI GRANICA Tak VIRTUAL RUNNER CLUB 188
ANNA HERMAN Tak 208
AGNIESZKA JACKOWSKA-DURKACZ Tak 16
ANGELIKA JĘDRZEJCZYK Tak
URSZULA KAMIŃSKA Tak 5
AGNIESZKA KANIA Tak MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 145
ANNA KOTALA Tak 179
JOANNA KUREK ASIAPROSTO.WORDPRESS.COM
ANNA LAPMAN Tak 218
MONIKA LIS Tak 26
EDYTA PLUCIŃSKA
DOROTA PRZYBYLSKA Tak AKTYWNI SOSNOWIEC 20
DOROTA RYSZKOWSKA BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
SYLWIA SIKORA Tak 30
MARTA SYRYJCZYK
AGNIESZKA SZATNIEWSKA Tak 146
MAGDALENA SZLAUER Tak OLZA CIESZYN 85
BEATA WROŃSKA Tak
MAGDALENA WROŃSKA
GRAŻYNA ZĘBIK Tak 247
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 28 (Opłaconych: 21)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-99)
BEATA GODEK Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 185
ANIELA KIERAT Tak 82
BARBARA KUSEK Tak MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 144
BARBARA MAJCHRZAK Tak 2
KRYSTYNA MĄCZKA Tak 124
TERESA STUKATOR Tak 40-LATEK TYCHY 90
EUGENIA SZAFARCZYK Tak LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 131
WANDA TRYBEK Tak TKKF SATURN CZELADŹ 156
DOROTA WYLECIAŁ TRUCHTACZ MYSŁOWICE
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 9 (Opłaconych: 8)
M1 - Mężczyźni 16-19 lat (mężczyźni, wiek: 16-19)
ŁUKASZ GREŃ
PAWEŁ HAJDUK Tak 220
MACIEJ IMIELSKI Tak 204
KACPER JABŁONKA Tak INŻYNIERIA BIEGANIA 161
ALAN KAWULOK Tak 141
MARCIN KUBICA Tak 190
PAWEŁ KUCZERA Tak 196
DAMIAN KUROWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 8 (Opłaconych: 6)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat (mężczyźni, wiek: 20-29)
PIOTR BIELIŃSKI Tak SOKÓŁ KNURÓW 42
GRZEGORZ CHUDYK LKS OCHABY 96
TOMASZ CZYZ MATUSZEK Tak 191
MICHAŁ FIGURA Tak
RAFAŁ FORMICKI Tak ZAWIERCIE 22
DAWID GAŁUSZKA
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak OLZA CIESZYN 202
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak 143
RAFAŁ GORZELANY Tak PASIU XTREME TEAM 117
SZYMON GUBAŁA Tak 244
JAKUB GUBAŁA Tak 245
BARTŁOMIEJ JABŁOŃSKI Tak 236
DOMINIK JARCO RMD MONTRAIL TEAM
MIŁOSZ JASIŃSKI Tak PASIU XTREME TEAM 118
MICHAŁ KIECOŃ Tak 97
SZYMON KIECZKA
MICHAŁ KOTRYS Tak
PAWEŁ KOWALIK Tak 61
JAKUB KUČERKA Tak MHRUN 120
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak 159
JAN PŁOSKONKA Tak 136
MARCIN SIKORA Tak 246
MARCIN SZAFARCZYK Tak LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 132
SEBASTIAN SZPYRKA Tak 133
RAFAŁ WRZESIŃSKI Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW 100
PAWEŁ ZAJĄC Tak 127
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 26 (Opłaconych: 22)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
ARTUR BIELIŃSKI Tak 23
RAFAŁ BŁAHUT Tak OLZA CIESZYN 8
TOMASZ BURY Tak 242
RAFAŁ BUSZ Tak SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM 33
ADRIAN CICHOŃ Tak 239
REMIGIUSZ CIUPEK Tak KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM 24
PRZEMYSŁAW COHLA
TOMASZ DURA Tak
TOMASZ DYBCZYŃSKI UKS BRENNA-GÓRKI
MARCIN FRANEK Tak OLZA CIESZYN 171
WALDEMAR FROLIK Tak SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 58
MARIUSZ FROŃ Tak 96
JACEK GABRYŚ Tak
ARTUR GIERULA Tak BS.CIESZYN.PL 219
MARCIN GRABIŃSKI Tak MAFIA TEAM LUBLINIEC 51
DAWID HOLONA Tak RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
MATEUSZ JAKUBIAK Tak 230
KRZYSZTOF JELONEK Tak 223
TOMASZ KALETA Tak MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 240
DAMIAN KANIA Tak MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 148
TOMASZ KATAN Tak BIEG SPEŁNIONYCH MARZEŃ 9
ADRIAN KAWULOK Tak 142
MICHAŁ KŁÓSKO Tak 95
MARCIN KOWALIK Tak PRZYSTANEKUSTROŃ.PL 39
ROBERT KRUSZONA SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
BARTŁOMIEJ KUKUCZ Tak LKS POGÓRZE 209
KRZYSZTOF LEBEK GBR KAJTAMETA
PIOTR ŁACIAK Tak 224
ARTUR MACURA Tak 62
MICHAŁ MALINOWSKI Tak 211
MARIUSZ MIŚKIEWICZ ŻABIRUN
DOMINIK MOKRY Tak MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 150
ROBERT MRÓZEK Tak HRMAX ŻORY 94
MICHAŁ NOCUŃ Tak 80
MARCIN NOWAK Tak BS.CIESZYN.PL 122
ADAM NOWOMIEJSKI Tak
ANDRZEJ PLICH Tak 147
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak OLZA CIESZYN 78
ADRIAN PYTEL
MICHAŁ SAJDOK TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
JACEK SEWERYN Tak 113
MIECZYSŁAW SIKORA Tak 184
PIOTR SKRZYPCZAK Tak 38
MATEUSZ SŁODKIEWICZ Tak KB JÓZEFINAK KATOWICE 227
GRZEGORZ STANIEK Tak 60
MAREK STEC Tak 4
ADAM SZEWCZYK Tak 84
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ
ŁUKASZ SZYMURA Tak 183
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 225
DAWID THEN Tak ULTRA BESKID SPORT 111
RAFAŁ TUREK Tak 149
GRZEGORZ WALCZAK Tak 155
PRZEMEK WALCZYSKO Tak 243
MICHAŁ WANTULOK OLZA CIESZYN
MICHAŁ WANTULOK
DAVID WAWRECZKA Tak TJ JAKL KARWINA 193
ADAM WOJTOWICZ Tak K.B. JÓZEFINKA KATOWICE 76
GRZEGORZ WOWRY Tak OLZA CIESZYN 126
JANMARIAN WRÓBLEWSKI KTC KROSNO
MARIUSZ ZAGÓRSKI Tak AT-SPORT 6
MAKS ZAM Tak 233
SEBASTIAN ZIELIŃSKI Tak 41
RAFAŁ ZOLICH Tak 40
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 64 (Opłaconych: 53)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR BEJNR MKS USTROŃ
PIOTR BIEDRAWA Tak 226
MIROSŁAW BORTEL Tak ROAD MARATON TEAM
ARTUR BRACHACZEK Tak OLZA CIESZYN 205
GRZEGORZ BRACHMAN
LESZEK BUJOK Tak OLZA CIESZYN 86
RYSZARD CIEŚLAR Tak WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA 74
DAMIAN CZERMAK Tak 200
PRZEMEK CZUK Tak 18
JACEK CZYŻ Tak OLZA CIESZYN 87
ALEKSANDER DAMEC Tak 222
MARIUSZ DĘBSKI Tak 210
ANDRZEJ DOMBEK Tak 162
RAFAŁ DURKACZ Tak 17
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak THE KADENCJA 180 137
DOMINIK GAWLAS Tak 207
GRZEGORZ GIBA Tak 114
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak 229
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ FAN-SPORT MTB RACING TEAM
TADEUSZ HŁADKI Tak FUCHS OIL TEAM 201
MACIEJ HOMBEK Tak 7
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak 160
WOJCIECH JACH Tak 75
MIROSŁAW JACKIEWICZ Tak 231
ADAM JAGIEŁA
PIOTR JAKUBOWSKI Tak LOTOM BO LUBIA 112
STANISŁAW KAWECKI Tak OLZA CIESZYN 115
MARCIN KISTOWSKI Tak 152
KRZYSZTOF KOBAK Tak MYSŁOWICE 13
RAFAŁ KONTOWICZ Tak MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 163
ADRIAN KORNACKI Tak 194
IRENEUSZ KRAKOWIAK Tak 37
GRZEGORZ KRUPA Tak WSPÓLNIE DLA USTRONIA 153
RAFAŁ KUSY Tak OLZA CIESZYN 178
ANDRZEJ LISTOWSKI Tak
DARIUSZ ŁAPOT Tak 107
BŁAŻEJ MENDREK Tak UKS BRENNA-GÓRKI 135
MAREK MIKETA Tak RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 27
ROBERT MOŚCIŃSKI Tak 34
JAROSŁAW MRÓZ Tak MROZY TEAM 72
PAWEŁ MRÓZ Tak MROZY TEAM 73
GRZEGORZ NOWAK
ROBERT OŁUBEK HRMAX ŻORY
DARIUSZ PIĘTKO Tak 99
JANUSZ PILCH Tak 216
KRZYSZTOF PIONTEK Tak CHEMIKA RYBNIK 14
PAWEŁ PLUCIŃSKI
MAREK PODESZWA Tak RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 69
JERZY PODGÓRSKI LACHO TEAM
GRZEGORZ POJDA Tak 221
TOMASZ PRAGŁOWSKI Tak
ANDRZEJ PRZYBYLSKI Tak AKTYWNI SOSNOWIEC 21
MICHAŁ PUDEŁKO Tak
DARIUSZ SERAFIN Tak KB FARTLEK 67
WIESŁAW SIKORA Tak SKORPION TEAM 1
ANDRZEJ SMUDA Tak AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
ROBERT SUROWIECKI Tak 28
LESZEK SWOBODA Tak MAFIA TEAM LUBLINIEC 52
DARIUSZ SZMIGIEL Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 187
PIOTR TARGOSZ Tak OLZA CIESZYN 89
BARTOSZ TOCHOWICZ ZINTEAM
PIOTR WAŁCERZ Tak 128
TOMASZ WRÓBEL Tak MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 104
TOMASZ WYSŁUCH Tak LKS POGÓRZE 102
ADAM ZOWIERUCHA Tak 177
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 65 (Opłaconych: 56)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
JERZY CIEŚLAR Tak AMATOR 217
ADAM DANIŁ Tak CHEMIKA RYBNIK 43
ZENON DUDZIK Tak 25
STANISŁAW DYRLAGA Tak KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA 110
ZBIGNIEW FAL Tak 238
ZBIGNIEW FIJAŁKOWSKI Tak 103
ZBIGNIEW GALAS Tak TKKF SATURN CZELADŹ 172
PAWEŁ HALAMA Tak
MAREK IMIELSKI Tak WKB META LUBLINIEC 203
ZBIGNIEW KIERAT Tak 81
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Tak 50
LESZEK KOWAL Tak 139
TADEUSZ KUCZERA Tak 197
ANDRZEJ LEŚNIAK
JÓZEF LEWANDOWSKI Tak 154
WIEŃCZYSŁAW LIPMAN
JANUSZ ŁYCZKO Tak BIEGAMSOBIE 66
MAREK MACIEJEWSKI Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 192
VLADISLAV MARTYNEK Tak SKI MOSTY 125
RAPHAEL MIELKE Tak OLZA CIESZYN 235
RYSZARD NIEDŹWIEDZKI Tak TKKF SATURN CZELADŹ 182
ROBERT ORAWSKI Tak 181
LESZEK PIJANOWSKI Tak 206
ANDRZEJ PŁAZA Tak
PIOTR ROGOWICZ Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 49
BOGUSŁAW SAŁAGAN Tak 92
PIOTR SIKORA Tak 32
ANDRZEJ SIWCZYK Tak 45
MICHAŁ SKUZA Tak 138
ANDRZEJ SŁOMKA
MIECZYSŁAW STEFANIAK Tak RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI
ANDRZEJ STROJNY Tak 93
ALEKSANDER SZCZEPANIAK Tak
ZBIGNIEW TOMICZEK Tak OLZA CIESZYN 164
ANDRZEJ WRZESIŃSKI Tak KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW 101
JAROMIR ZARADNY Tak 214
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 37 (Opłaconych: 33)
M6 - Mężczyźni 60-69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
EDWARD ANTOLAK Tak TKKF SATURN CZELADŹ
WALDEMAR BERESZKO Tak TKKF SATURN CZELADŹ 158
JAN BIAŁECKI Tak RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 68
CHRISTIAN BLOTTKO Tak WORLD SKY RUNNERS 64
STANISŁAW BYWALEC Tak 59
BOGDAN GAWEŁ Tak 70
TADEUSZ GAWEŁ Tak TKKF SATURN CZELADŹ 175
ZENON GLANOWSKI Tak TKKF SATURN CZELADŹ 173
MARIAN JAROSZ Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 186
ADAM JARZYNA Tak 71
KAROL KALUS HRMAX ŻORY
KAROL KAŁUS Tak 44
ANDRZEJ KANDZIORA
KRZYSZTOF KOCIMSKI Tak TKKF SATURN CZELADŹ 195
MARIAN KRUCZYNSKI
KAZIMIERZ KUBICA Tak 199
STEFAN KUCZ Tak KB STRZELEC STRZEBIŃ 79
JANUSZ KUCZMIERCZYK Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 11
BRONISŁAW MĄCZKA Tak 123
JAN MICUDA Tak 12
BERNARD MIZERSKI Tak 36
MARIAN PIELOT Tak 40-LATEK TYCHY 129
ZBIGNIEW PTAK Tak B$ZK RELAK$ 109
JERZY PUSTELNIK Tak 10
MAREK SŁOMKA Tak
EUGENIUSZ SZNAPKA Tak 3 KAWAŁY O... NA YOUTUBE 106
JÓZEF ZAWISZ AMATOR
JAN ZOREMBA Tak 35
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 28 (Opłaconych: 24)
M7 - Mężczyźni 70+ (mężczyźni, wiek: 70-99)
TADEUSZ GĄSZCZAK Tak 3
HENRYK JANKOWSKI TKKF SATURN CZELADŹ
JERZY KOPTA CWAŁUJĄCE DZIADKI
EDWARD KUREK Tak TKKF SATURN CZELADŹ 176
WERNER LEGOMIŃSKI Tak 15
ADAM NOWAK Tak TKKF SATURN CZELADŹ 165
MAREK PAWLAK Tak KLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHY 91
BOGDAN ŚCIBISZ Tak TKKF SATURN CZELADŹ 189
EDWARD TYKA Tak AMATOR 105
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak 65
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 10 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 299 (Opłaconych: 252)