XXVIII Bieg Legionów - Ustroń: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat (kobiety, wiek: 16-19)
JULIA CIEŚLAR Tak 136
IZABELA KAWULOK Tak 55
OLIWIA KULA
MICHALINA MALINA Tak GTS BOJSZOWY 156
JOANNA SIKORA Tak 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 20 - 34 lat (kobiety, wiek: 20-34)
JOLANTA BIELA
ILONA CIEŚLAR-ŚLIŻ Tak 78
DOROTA GREŃ Tak OLZA CIESZYN 15
MARTA GRUSZECKA Tak 113
DOROTA HAŃBA Tak 109
ANNA KAWULOK Tak 146
PATRYCJA KIEŁBASA
KAMILA KUBISTA Tak
HANNA KUCZERA Tak 53
ANETA LINERT Tak 84
BEATA MAZUR Tak 143
EWELINA MIELECH Tak
GABRIELA MIKRUT Tak 34
MATEUSZ MIKRUT
KATARZYNA RASZKA Tak CZARNE FIT 61
MONIKA RECMAN
EDYTA RUTKOWSKA HRMAX ŻORY 129
MARZENA SIKORA Tak 167
MARTYNA SKOWROŃSKA Tak 69
KINGA SZAFARCZYK Tak LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 47
JOANNA TALAGA Tak 56
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 21 (Opłaconych: 16)
K3 - Kobiety 35 - 49 lat (kobiety, wiek: 35-49)
KATARZYNA BIENIOSZEK Tak HRMAX ŻORY 130
LEONARDA CZYŻ Tak OLZA CIESZYN 32
ALEKSANDRA DOLATOWSKA Tak 35
AGNIESZKA DOMAGAŁA Tak OLZA CIESZYN 6
KAROLINA FOJCIK-PUSTELNIK Tak 101
IWONA GALMAN Tak 158
KATARZYNA GĄDEK Tak 153
AGATA GŁOGOWSKA Tak 128
ANNA HERMAN Tak 168
IRENA KAJSTURA Tak 151
BEATA KISTOWSKA Tak 62
ANNA LAPMAN Tak 103
ADELA MALCZYK
KATARZYNA PEPEL Tak LUXTORPEDA CZERWIONKA 7
DOROTA POPPEK Tak 122
BASIA PUCHAŁA Tak 71
AGNIESZKA SERAFIN Tak
SYLWIA SIKORA Tak 11
HANNA SKOWROŃSKA Tak SPOKORUN 85
MARTA SYRYJCZYK SCS OSOZ RACING TEAM 121
MAGDALENA SZLAUER Tak OLZA CIESZYN 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 21 (Opłaconych: 19)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-99)
JOLANTA CIESZYŃSKA 148
BEATA GAWĘCKA Tak 40-LATEK TYCHY 8
MAGDALENA GRUSZECKA Tak 112
ANIELA KIERAT Tak 16
TERESA STUKATOR Tak 40-LATEK TYCHY 9
EUGENIA SZAFARCZYK Tak LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 48
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 6 (Opłaconych: 5)
M1 - Mężczyźni 16 - 19 lat (mężczyźni, wiek: 16-19)
MACIEJ IMIELSKI Tak 19
KACPER JABŁONKA Tak 38
PAWEŁ KUCZERA Tak 54
DAWID MIELKE Tak
MARCIN WIŚNIEWSKI Tak 31
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni 20 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 20-29)
PIOTR BIELIŃSKI Tak KB SOKÓŁ KNURÓW 132
KACPER GAZUREK
JAKUB GORZELANY
DOMINIK JARCO Tak RMD MONTRAIL TEAM 160
TOMASZ KACZMAREK Tak 57
PAWEŁ KOWALIK Tak 70
DAWID MACURA Tak 110
MATEUSZ MUCHA Tak 166
STANISŁAW PIELA Tak 18
JAN PŁOSKONKA
SYLWESTER PRYSZCZ Tak 4
TYMOTEUSZ RECMAN
MARCIN SZAFARCZYK Tak LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 49
SEBASTIAN SZPYRKA Tak 131
MATEUSZ WOJDYŁO FANTASTIC ANIA SIKORA
PAWEŁ ZAJĄC Tak 64
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 16 (Opłaconych: 11)
M3 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MAREK ANDRZEJUK Tak 67
MICHAŁ BOTOREK
GRZEGORZ CHUDYK LKS OCHABY 96
REMIGIUSZ CIUPEK Tak TAURUS30 CYCLING TEAM 162
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak 14
MAREK DĄBROWSKI
BARTOSZ DULEBA
KRZYSZTOF GAWLAS
WITOLD GAWLAS Tak 79
TOMASZ GIERCZYCKI Tak PKP SA
ARTUR GIERULA Tak BS.CIESZYN.PL 59
JAREK GNIEWEK BESKRES
KRZYSZTOF GRUNSIOK Tak 139
TOMASZ GRZĘDA Tak 117
PATRYK GRZĘDZIŃSKI Tak 169
KAMIL HARATYK Tak GASCONTROL POLSKA 21
ŁUKASZ HUBKA Tak 150
MIROSŁAW KALAMUS Tak ULTRA BESKID SPORT 119
KAMIL KĘDZIOR Tak 29
MARCIN KOWALIK Tak SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM
BARTŁOMIEJ KUKUCZ Tak LKS POGÓRZE 89
TOMASZ KWICZALA Tak
MICHAL MACHEJ Tak 81
ARTUR MACURA Tak 98
DAWID MAZGAJ Tak BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 82
MICHAŁ NOCUŃ Tak 75
MATEUSZ PESZYŃSKI Tak
MARIUSZ PISINGAS 147
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak OLZA CIESZYN 74
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak 68
JACEK SEWERYN Tak 66
GRZEGORZ SKWORC Tak TEAM SIEMION 165
MATEUSZ SŁODKIEWICZ
MICHAŁ STACIWA TRUCHTACZ MYSŁOWICE
GRZEGORZ STOLECKI Tak 80
SZYMON SZLAUR Tak 87
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 5
DOMINIK WAC Tak 172
MATEUSZ WANTULOK Tak CZARNE FIT 60
ADAM WOJTOWICZ K.B. JÓZEFINKA KATOWICE
MAKS ZAMARAJEW Tak 94
ŁUKASZ ZĄBER Tak 28
RAFAŁ ZOLICH Tak 39
TOMASZ ŻAK Tak 149
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 44 (Opłaconych: 34)
M4 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ANDRZEJ ANDRUSZKIEWICZ Tak 91
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak JAS-KÓŁKA 36
RAFAŁ BARAŃSKI
MIROSŁAW BORTEL Tak 40-LATEK TYCHY 1
TOMASZ BUCHHOLTZ
LESZEK BUJOK Tak OLZA CIESZYN 105
DARIUSZ CHLEBEK Tak 24
RYSZARD CIEŚLAR WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA
DAMIAN CZERMAK Tak FUCHS OIL TEAM 26
JACEK CZYŻ Tak OLZA CIESZYN 33
ALEKSANDER DAMEC Tak OCHAJORUN & FRIENDS 42
JAROSLAW GAJEWSKI Tak FUCHS OIL TEAM 37
ADAM GALMAN 90
DOMINIK GAWLAS Tak 163
WOJCIECH GĄDEK Tak SILESIA SKATING 72
GRZEGORZ GIBA Tak 134
ANDRZEJ GLAJC Tak WYPAS RUN 25
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak 86
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak FAN-SPORT MTB RACING TEAM 138
TADEUSZ HŁADKI Tak FUCHS OIL TEAM 27
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak 135
ADAM JAGIEŁA Tak KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
STANISŁAW KAWECKI OLZA CIESZYN
MARCIN KISTOWSKI Tak 63
TADEUSZ KISZA Tak 152
JACEK KSIĘŻYK TRUCHTACZ MYSŁOWICE
TOMASZ LIPIŃSKI
ŁUKASZ MACH Tak BIEGACZ 137
MARCIN MACURA MAC - SPORT
JANUSZ MALCZYK
ADAM MALINA Tak 157
BŁAŻEJ MENDREK UKS BRENNA-GÓRKI
ROBERT MOŚCIŃSKI Tak 108
JAROSŁAW MRÓZ MROZY TEAM
GRZEGORZ NOWAK Tak 171
MARCIN NOWAK Tak BS.CIESZYN.PL 120
DARIUSZ OLSZOWSKI Tak 133
ROBERT OŁUBEK Tak HRMAX ŻORY 159
GRZEGORZ PASTWA Tak ULTRA BESKID SPORT 58
DARIUSZ PIĘTKO Tak ORANGE POLSKA 140
JANUSZ PILCH
PAWEŁ PLUCIŃSKI FUCHS OIL TEAM
GRZEGORZ POJDA Tak 88
MICHAŁ POŚPIECH Tak
MARCIN PRZYWARA Tak 22
JANUSZ ROJ Tak 73
DARIUSZ SERAFIN KB FARTLEK
RAFAŁ SOBOTA
PIOTR STEBEL Tak 40
ROBERT SUROWIECKI Tak 116
LESZEK SWOBODA Tak MAFIA TEAM LUBLINIEC 115
DARIUSZ SZMIGIEL Tak 123
GRZEGORZ SZYMURA Tak 106
ZBIGNIEW ŚWIDER Tak
SEWERYN TUSIŃSKI
SŁAWOMIR TWARÓG Tak 23
DARIUSZ WÓJCIK Tak 92
TOMASZ WRÓBEL Tak MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 161
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 58 (Opłaconych: 42)
M5 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ARTUR BRACHACZEK OLZA CIESZYN
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak THE KADENCJA 180 45
PAWEŁ HALAMA
MAREK IMIELSKI Tak WKB META LUBLINIEC 20
ZBIGNIEW KIERAT Tak 17
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Tak MAFIA TEAM LUBLINIEC 114
LESZEK KOWAL Tak 44
ANDRZEJ KSIĄŻEK 125
TADEUSZ KUCZERA Tak 145
MAREK MACIEJEWSKI Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 126
RAPHAEL MIELKE Tak
KRZYSZTOF MOĆKO Tak
MIROSŁAW MUSIAŁ Tak 118
ROBERT ORAWSKI Tak 83
STANISŁAW ORLICKI Tak O R Z E Ł - RUDZE 93
LESZEK PIJANOWSKI Tak 164
BOGUSŁAW SIEGMUND Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 144
PIOTR SIKORA Tak 13
MARIUSZ SKOWROŃSKI Tak SPOKORUN 170
MICHAŁ SKUZA Tak 46
ANDRZEJ SŁOMKA Tak
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI
KRZYSZTOF SWADŹBA
ROMAN SZCZYPIÓR 142
PIOTR ŚWIĘS Tak 40-LATEK TYCHY 10
PIOTR TOMAŚ Tak 43
ZBIGNIEW TOMICZEK Tak OLZA CIESZYN 41
JERZY WALICA BBL BIELSKO-BIAŁA
KAZIMIERZ WIATROWSKI Tak LEVIATAN SZERSZEŃ TEAM 127
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 29 (Opłaconych: 22)
M6 - Mężczyźni 60 - 69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
KRYSTIAN BIENIOSZEK Tak 30
KAROL BROMBOSZCZ TRUCHTACZ MYSŁOWICE
WIESŁAW DZIARSKI Tak 51
ANDRZEJ FIGURA Tak 154
ZYGMUNT GREŃ UKS BRENNA-GÓRKI 107
MARIAN JAROSZ Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 141
RYSZARD ĶĄKOL Tak 111
STEFAN KUCZ Tak KB STRZELEC STRZEBIŃ 155
JAN MICUDA Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 52
JANUSZ PANEK Tak 76
JERZY PUSTELNIK Tak 102
ANDRZEJ SIWCZYK Tak 77
MARIAN SZYMSKI Tak 65
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 11)
M7 - Mężczyźni 70+ (mężczyźni, wiek: 70-99)
WOJCIECH KAPTUR Tak KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 50
WERNER LEGOMIŃSKI Tak 124
JERZY WERSEL Tak 40-LATEK TYCHY 2
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak 3
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 222 (Opłaconych: 173)