XXVIII Bieg Legionów - Ustroń: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat (kobiety, wiek: 16-19)
JULIA CIEŚLAR Tak PL 136
IZABELA KAWULOK Tak PL 55
OLIWIA KULA PL
MICHALINA MALINA Tak PL GTS BOJSZOWY 156
JOANNA SIKORA Tak PL 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 20 - 34 lat (kobiety, wiek: 20-34)
JOLANTA BIELA PL
ILONA CIEŚLAR-ŚLIŻ Tak PL 78
DOROTA GREŃ Tak PL OLZA CIESZYN 15
MARTA GRUSZECKA Tak PL 113
DOROTA HAŃBA Tak PL 109
ANNA KAWULOK Tak PL 146
PATRYCJA KIEŁBASA PL
KAMILA KUBISTA Tak PL
HANNA KUCZERA Tak PL 53
ANETA LINERT Tak PL 84
BEATA MAZUR Tak PL 143
EWELINA MIELECH Tak PL
GABRIELA MIKRUT Tak PL 34
MATEUSZ MIKRUT PL
KINGA MISTEROWICZ Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 47
KATARZYNA RASZKA Tak PL CZARNE FIT 61
MONIKA RECMAN PL
EDYTA RUTKOWSKA PL HRMAX ŻORY 129
MARZENA SIKORA Tak PL 167
MARTYNA SKOWROŃSKA Tak PL 69
JOANNA TALAGA Tak PL 56
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 21 (Opłaconych: 16)
K3 - Kobiety 35 - 49 lat (kobiety, wiek: 35-49)
KATARZYNA BIENIOSZEK Tak PL HRMAX ŻORY 130
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 32
ALEKSANDRA DOLATOWSKA Tak PL 35
AGNIESZKA DOMAGAŁA Tak PL OLZA CIESZYN 6
KAROLINA FOJCIK-PUSTELNIK Tak PL 101
IWONA GALMAN Tak PL 158
KATARZYNA GĄDEK Tak PL 153
AGATA GŁOGOWSKA Tak PL 128
ANNA HERMAN Tak PL 168
IRENA KAJSTURA Tak PL 151
BEATA KISTOWSKA Tak PL 62
ANNA LAPMAN Tak PL 103
ADELA MALCZYK PL
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 7
DOROTA POPPEK Tak PL 122
BASIA PUCHAŁA Tak PL 71
AGNIESZKA SERAFIN Tak PL
SYLWIA SIKORA Tak PL 11
HANNA SKOWROŃSKA Tak PL SPOKORUN 85
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM 121
MAGDALENA SZLAUER Tak PL OLZA CIESZYN 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 21 (Opłaconych: 19)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-99)
JOLANTA CIESZYŃSKA PL 148
BEATA GAWĘCKA Tak PL 40-LATEK TYCHY 8
MAGDALENA GRUSZECKA Tak PL 112
ANIELA KIERAT Tak PL 16
TERESA STUKATOR Tak PL 40-LATEK TYCHY 9
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 48
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 6 (Opłaconych: 5)
M1 - Mężczyźni 16 - 19 lat (mężczyźni, wiek: 16-19)
MACIEJ IMIELSKI Tak PL 19
KACPER JABŁONKA Tak PL 38
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 54
DAWID MIELKE Tak PL
MARCIN WIŚNIEWSKI Tak PL 31
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni 20 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 20-29)
PIOTR BIELIŃSKI Tak PL KB SOKÓŁ KNURÓW 132
KACPER GAZUREK PL
JAKUB GORZELANY PL
DOMINIK JARCO Tak PL RMD MONTRAIL TEAM 160
TOMASZ KACZMAREK Tak PL 57
PAWEŁ KOWALIK Tak PL 70
DAWID MACURA Tak PL 110
MATEUSZ MUCHA Tak PL 166
STANISŁAW PIELA Tak PL 18
JAN PŁOSKONKA PL
SYLWESTER PRYSZCZ Tak PL 4
TYMOTEUSZ RECMAN PL
MARCIN SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 49
SEBASTIAN SZPYRKA Tak PL 131
MATEUSZ WOJDYŁO PL FANTASTIC ANIA SIKORA
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 64
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 16 (Opłaconych: 11)
M3 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MAREK ANDRZEJUK Tak PL 67
MICHAŁ BOTOREK PL
GRZEGORZ CHUDYK PL LKS OCHABY 96
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL TAURUS30 CYCLING TEAM 162
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 14
MAREK DĄBROWSKI PL
BARTOSZ DULEBA PL
KRZYSZTOF GAWLAS PL
WITOLD GAWLAS Tak PL 79
TOMASZ GIERCZYCKI Tak PL PKP SA
ARTUR GIERULA Tak PL BS.CIESZYN.PL 59
JAREK GNIEWEK PL BESKRES
KRZYSZTOF GRUNSIOK Tak PL 139
TOMASZ GRZĘDA Tak PL 117
PATRYK GRZĘDZIŃSKI Tak PL 169
KAMIL HARATYK Tak PL GASCONTROL POLSKA 21
ŁUKASZ HUBKA Tak PL 150
MIROSŁAW KALAMUS Tak PL ULTRA BESKID SPORT 119
KAMIL KĘDZIOR Tak PL 29
MARCIN KOWALIK Tak PL SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM
BARTŁOMIEJ KUKUCZ Tak PL LKS POGÓRZE 89
TOMASZ KWICZALA Tak PL
MICHAL MACHEJ Tak PL 81
ARTUR MACURA Tak PL 98
DAWID MAZGAJ Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 82
MICHAŁ NOCUŃ Tak PL 75
MATEUSZ PESZYŃSKI Tak PL
MARIUSZ PISINGAS PL 147
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak PL OLZA CIESZYN 74
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL 68
JACEK SEWERYN Tak PL 66
GRZEGORZ SKWORC Tak PL TEAM SIEMION 165
MATEUSZ SŁODKIEWICZ PL
MICHAŁ STACIWA PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
GRZEGORZ STOLECKI Tak PL 80
SZYMON SZLAUR Tak PL 87
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 5
DOMINIK WAC Tak PL 172
MATEUSZ WANTULOK Tak PL CZARNE FIT 60
ADAM WOJTOWICZ PL K.B. JÓZEFINKA KATOWICE
MAKS ZAMARAJEW Tak PL 94
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 28
RAFAŁ ZOLICH Tak PL 39
TOMASZ ŻAK Tak PL 149
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 44 (Opłaconych: 34)
M4 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ANDRZEJ ANDRUSZKIEWICZ Tak PL 91
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 36
RAFAŁ BARAŃSKI PL
TOMASZ BUCHHOLTZ PL
LESZEK BUJOK Tak PL OLZA CIESZYN 105
DARIUSZ CHLEBEK Tak PL 24
RYSZARD CIEŚLAR PL WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA
DAMIAN CZERMAK Tak PL FUCHS OIL TEAM 26
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 33
ALEKSANDER DAMEC Tak PL OCHAJORUN & FRIENDS 42
JAROSLAW GAJEWSKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 37
ADAM GALMAN PL 90
DOMINIK GAWLAS Tak PL 163
WOJCIECH GĄDEK Tak PL SILESIA SKATING 72
GRZEGORZ GIBA Tak PL 134
ANDRZEJ GLAJC Tak PL WYPAS RUN 25
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 86
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 138
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 27
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak PL 135
ADAM JAGIEŁA Tak PL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
STANISŁAW KAWECKI PL OLZA CIESZYN
MARCIN KISTOWSKI Tak PL 63
TADEUSZ KISZA Tak PL 152
JACEK KSIĘŻYK PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
TOMASZ LIPIŃSKI PL
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 137
MARCIN MACURA PL MAC - SPORT
JANUSZ MALCZYK PL
ADAM MALINA Tak PL 157
BŁAŻEJ MENDREK PL UKS BRENNA-GÓRKI
ROBERT MOŚCIŃSKI Tak PL 108
JAROSŁAW MRÓZ PL MROZY TEAM
GRZEGORZ NOWAK Tak PL 171
MARCIN NOWAK Tak PL BS.CIESZYN.PL 120
DARIUSZ OLSZOWSKI Tak PL 133
ROBERT OŁUBEK Tak PL HRMAX ŻORY 159
GRZEGORZ PASTWA Tak PL ULTRA BESKID SPORT 58
DARIUSZ PIĘTKO Tak PL ORANGE POLSKA 140
JANUSZ PILCH PL
PAWEŁ PLUCIŃSKI PL FUCHS OIL TEAM
GRZEGORZ POJDA Tak PL 88
MICHAŁ POŚPIECH Tak PL
MARCIN PRZYWARA Tak PL 22
JANUSZ ROJ Tak PL 73
DARIUSZ SERAFIN PL KB FARTLEK
RAFAŁ SOBOTA PL
PIOTR STEBEL Tak PL 40
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 116
LESZEK SWOBODA Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 115
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL 123
GRZEGORZ SZYMURA Tak PL 106
ZBIGNIEW ŚWIDER Tak PL
SEWERYN TUSIŃSKI PL
SŁAWOMIR TWARÓG Tak PL 23
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL 92
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 161
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 57 (Opłaconych: 41)
M5 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ARTUR BRACHACZEK PL OLZA CIESZYN
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 45
PAWEŁ HALAMA PL
MAREK IMIELSKI Tak PL WKB META LUBLINIEC 20
ZBIGNIEW KIERAT Tak PL 17
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 114
LESZEK KOWAL Tak PL 44
ANDRZEJ KSIĄŻEK PL 125
TADEUSZ KUCZERA Tak PL 145
MAREK MACIEJEWSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 126
RAPHAEL MIELKE Tak PL
KRZYSZTOF MOĆKO Tak PL
MIROSŁAW MUSIAŁ Tak PL 118
ROBERT ORAWSKI Tak PL 83
STANISŁAW ORLICKI Tak PL O R Z E Ł - RUDZE 93
LESZEK PIJANOWSKI Tak PL 164
BOGUSŁAW SIEGMUND Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 144
PIOTR SIKORA Tak PL 13
MARIUSZ SKOWROŃSKI Tak PL SPOKORUN 170
MICHAŁ SKUZA Tak PL 46
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI PL
KRZYSZTOF SWADŹBA PL
ROMAN SZCZYPIÓR PL 142
PIOTR ŚWIĘS Tak PL 40-LATEK TYCHY 10
PIOTR TOMAŚ Tak PL 43
ZBIGNIEW TOMICZEK Tak PL OLZA CIESZYN 41
JERZY WALICA PL BBL BIELSKO-BIAŁA
KAZIMIERZ WIATROWSKI Tak PL LEVIATAN SZERSZEŃ TEAM 127
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 29 (Opłaconych: 22)
M6 - Mężczyźni 60 - 69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
KRYSTIAN BIENIOSZEK Tak PL 30
KAROL BROMBOSZCZ PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL 51
ANDRZEJ FIGURA Tak PL 154
ZYGMUNT GREŃ PL UKS BRENNA-GÓRKI 107
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 141
RYSZARD ĶĄKOL Tak PL 111
STEFAN KUCZ Tak PL KB STRZELEC STRZEBIŃ 155
JAN MICUDA Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 52
JANUSZ PANEK Tak PL 76
JERZY PUSTELNIK Tak PL 102
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 77
MARIAN SZYMSKI Tak PL 65
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 11)
M7 - Mężczyźni 70+ (mężczyźni, wiek: 70-99)
WOJCIECH KAPTUR Tak PL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 50
WERNER LEGOMIŃSKI Tak PL 124
JERZY WERSEL Tak PL 40-LATEK TYCHY 2
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 3
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 221 (Opłaconych: 172)