Zduńska Wola - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART MOSER DONNE TEAM 7
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE 390
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS 83
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 155
DAMIAN USZCZYK PL 285
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak PL 39
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
TERESA PĘDZIWIATR PL 300
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 395
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 403
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 523
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
MICHAŁ CHLEBICZ PL RAJSPORT SIERADZ CYCLING TEAM
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
SEBASTIAN JĘDRZEJCZAK PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
KRZYSZTOF KOPERWAS PL GATTA BIKE-RS 484
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
NORBERT KRAKOWIAK PL 258
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 472
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 96
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL 337
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OTR INTERKOL 397
MATEUSZ NOWAK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 179
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 269
PIOTR PAWŁOWSKI PL 375
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN 338
RAFAŁ RYMARZ PL ESTILE RACING TEAM 559
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
PAWEŁ STANIUCHA PL
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OTR INTERKOL 540
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS 402
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 21 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 463
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 474
PIOTR KĘDZIERSKI PL 70
JAKUB KIMMER PL BIEGING TEAM ZELOW 360
ŁUKASZ KRYSIAK PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 439
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 334
ŁUKASZ MICHALAK PL
PRZEMYSŁAW PIERZCHAŁA PL 139
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 394
PAWEŁ ZBIEŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 11 (Opłaconych: 1)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI PL STRAŻAK TRZCINICA
MARCIN BOBRUK Tak PL BOBRUK IRON TEAM 235
PIOTR CIEŚLIK PL 436
PAWEŁ CZARNECKI PL ŻOLIBER 399
MARIUSZ CZECHOWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 478
BOGDAN DERESZCZUK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 558
MARCIN DOBROSZEK PL
ARTUR GACEK PL GVT
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 335
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 37
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
ŁUKASZ GRZESIEK PL OTR INTERKOL 318
KONRAD GUZ PL OŚKA WARSZAWA
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ PL 398
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 121
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 549
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
AREK MICHALAK PL 272
PAWEŁ MIERNIK PL
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
MATEUSZ PIECHNIK PL
WITOLD PIETRASIK VEL PIETRZAK PL
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 243
DARIUSZ SZAFRAŃSKI PL 271
MICHAŁ SZLĘZAK Tak PL ŻOLIBER 157
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 519
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY 391
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN
ROBERT BOBKA PL
GRZEGORZ ENDLER PL 215
PAWEŁ FELCENLOBEN PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 545
SŁAWOMIR FOREMSKI PL 429
MICHAŁ FYDRYCH PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 421
TOMASZ GARBOWICZ PL KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW 340
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
JACEK GŁOBINSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
MAREK GÓRECKI PL BIEGING TEAM ZELOW 221
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 152
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
WOJCIECH KOKOSIŃSKI PL OTR INTERKOL 328
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 259
MAREK KWIATKOWSKI Tak PL 468
PIOTR KWIATKOWSKI PL 245
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 288
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 1
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 432
GRZEGORZ MARUSZEWSKI PL GATTA BIKE-RS
PIOTR MASLANKA PL
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 333
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
DARIUSZ OSTROWSKI PL 336
PAWEŁ PALUS PL LUFT TRI TEAM
MARIUSZ PIASECKI PL RYCERZE ROLANDA 28
JACEK PIĄTEK PL DKK GRYF DEBICA
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 231
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
ROBERT REDUCH PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 197
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 86
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MARIUSZ SROKA PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 46
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 486
LESZEK TRACZYK PL 185
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 407
MARCIN WASILEWSKI PL
SYLWESTER WOJCIECHOWSKI PL 253
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
PAWEŁ WYGLĄDACZ PL 393
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 42 (Opłaconych: 5)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY
PAWEŁ CICHY Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 485
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
ZBIGNIEW GROSZ PL 130
MIROSŁAW GRZESIŃSKI Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 255
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 207
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 160
LESZEK KRYSTYNIAK PL GATTA BIKE-RS 376
STEFAN KRZEMIŃSKI PL 455
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT
DAMIAN MAKOWSKI PL 553
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
STANISŁAW OKONSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 357
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 310
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 524
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 256
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM
GRZEGORZ TRYBUCHOWSKI Tak PL
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 38
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 25 (Opłaconych: 7)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
ZBIGNIEW BANASZCZYK PL 308
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 417
JAN DAWICKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 459
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 431
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 529
FRANCISZEK JOWIK PL TFJ CYKLO TEAM 65
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
ZBIGNIEW KAJSER PL 425
JAN KAZIMIERCZAK PL 372
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW 392
JAN KOZLOWSKI PL
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 277
HENRYK RATAJCZYK PL 309
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 415
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZBIGNIEW TOBOŁA PL GATTA BIKE-RS 71
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA
STANISŁAW WALASEK PL
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 22 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 167 (Opłaconych: 30)