Zduńska Wola - czasówka : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 193
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 12
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 87
MARTA LACH Tak PL 175
KAMILA LATUS Tak PL SIERADZ BIEGA 96
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 158
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
MARTA SOKOŁOWSKA Tak PL 184
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
BEATA KLĘKA Tak PL KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW 179
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 157
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK TRELLER Tak PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 83
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 224
VALENTIN DELHOMME Tak FR S.C BOURG LES VALENCE 125
MICHAŁ GAWRYSIAK Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 198
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL 194
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 717
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 609
ŁUKASZ KISIELIŃSKI PL ANUMED SPORT TEAM
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 666
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 93
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 159
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL GVT 209
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL 55
KAMIL WÓJT PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 16 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
ADAM BOROWSKI Tak PL ACTIVEXTREME GRUPA AMAZIS BIKE TEAM 99
TOMASZ BRZYCHCZY PL
MACIEJ BUKOWY Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 142
PIOTR CIEŚLIK Tak PL DANMARROWERY 153
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL ŻOLIBER
TOMASZ DĄBEK Tak PL 30
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL
ROBERT FELCENLOBEN PL
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 134
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 20
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 46
DOMINIK JAROS Tak PL 240
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 145
ADRIAN JUREK Tak PL OTR INTERKOL 123
MARCIN KLĘKA Tak PL 183
KACPER KRZYSZTOFIK PL TRIAKTYWY PIOTRKÓW
SEBASTIAN KULESZA Tak PL 117
PRZEMYSŁAW PIERZCHAŁA Tak PL 186
ARTUR PIERZYŃSKI PL
PIOTR PRZYBYLSKI Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 48
MARCIN RADWAŃSKI Tak PL 18
ARKADIUSZ RECŁAW Tak PL 146
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak PL 309
KRZYSZTOF SZYMCZAK Tak PL 16
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 86
ADRIAN ŚWIDERSKI Tak PL 178
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 152
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 160
MARCIN WOJTANOWICZ Tak PL 131
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 32 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
ROBERT BIELAWSKI Tak PL KOŹMINEK 127
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL 245
SŁAWOMIR CIEŚLIK Tak PL 177
PIOTR DEJA Tak PL 71
PAWEŁ FELCENLOBEN Tak PL 190
TOMASZ GARBOWICZ Tak PL 144
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 141
KRZYSZTOF KAROLAK Tak PL 205
MARIUSZ KAŹMIERCZAK Tak PL 165
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 120
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 199
PIOTR KWIATKOWSKI PL
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
GRZEGORZ MARUSZEWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 5
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
DARIUSZ MIŚKIEWICZ Tak PL DMTEX 187
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 722
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 720
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 100
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 31
TOMASZ RADWAŃSKI Tak PL 17
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 39
ANDRZEJ STEFANIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 104
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 135
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 235
LESZEK TRACZYK Tak PL 130
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 715
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL 56
SYLWESTER WOJCIECHOWSKI Tak PL 139
PAWEŁ WYGLĄDACZ Tak PL 27
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 33)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 719
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW GROSZ Tak PL 22
MAREK GULIŃSKI Tak PL
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 372
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL 670
SZYMON KOGUT PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 154
STEFAN KRZEMIŃSKI Tak PL KOŁO 129
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 155
JAROSŁAW PALCZEWSKI Tak PL 94
ANDRZEJ PANKOWSKI Tak PL 14
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 1
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SIEBERT PL MERX TEAM WĄGROWIEC
ANDRZEJ WĘDZIKOWSKI Tak PL OPOCZNO 218
JANUSZ WŁODARCZYK Tak PL 166
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-85)
MARIAN BORUŃ Tak PL 221
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 909
PAWEŁ CICHY Tak PL 207
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 70
ALEK JENDRYKA Tak PL 223
JAN KAZIMIERCZAK Tak PL 10
JAN KOZLOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 111
JERZY PODGÓRSKI Tak PL ŁÓDŹ 59
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 15
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 162
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 62
WITEK SUSKI Tak PL 37
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 115
ZBIGNIEW TOBOŁA Tak PL GATTA BIKE-RS 212
JAN ZIĘCIAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 15)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 134 (Opłaconych: 117)