Zduńska Wola - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 12
IRMINA KNIEĆ Tak PL 87
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 158
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
BARBARA SOBCZYK Tak PL 547
MARTA SOKOŁOWSKA Tak PL 184
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL 502
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak PL WE RIDE 556
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
BEATA KLĘKA Tak PL KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW 179
JOANNA KUCAL Tak PL KS STARE MIASTO 469
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 607
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 157
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK TRELLER Tak PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 83
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY
MICHAŁ DAJCZ PL
MACIEJ DANIELAK Tak PL TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE 521
VALENTIN DELHOMME Tak FR S.C BOURG LES VALENCE 125
BARTOSZ FALANA PL
TOMASZ GAJAK PL
MICHAŁ GAWRYSIAK PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
DAWID GRYGORUK Tak PL ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 531
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 717
JAKUB JUSZKO Tak PL 554
DOMINIK KAPUSTA Tak PL GATTA BIKE-RS 609
PAWEŁ KAZANOWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 506
MATEUSZ KĄDZIELA PL MMBIKE TEAM
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 116
KRZYSZTOF KORN PL
NORBERT KRAKOWIAK Tak PL 514
KAROL KUCIĘBA Tak PL 523
MIKOŁAJ KUROPATWA Tak PL 546
ALEKSANDER LISOWSKI Tak PL 415
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 666
DANIEL MENCEL Tak PL TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE 520
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 537
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 535
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 529
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
MARCIN ROSŁANIEC Tak PL 528
MATEUSZ RÓŻYCKI Tak PL 459
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 93
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 159
RAFAŁ ŚWITKOWSKI PL CYKLOMANIACY
MICHAŁ WASILEWSKI Tak PL 472
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL 55
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 539
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 35 (Opłaconych: 28)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
PIOTR BRZESKI PL
TOMASZ BRZYCHCZY PL
GRZEGORZ CZERWIŃSKI PL RAGGA BOMBA TEAM
TOMASZ DĄBEK Tak PL 30
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL KS STARE MIASTO
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 20
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 145
MACIEJ KAŁUŻYŃSKI Tak PL
MARCIN KLĘKA Tak PL 183
PIOTR KRAKOWIAK Tak PL ZAMANA GRO 37
RAFAŁ KUBIAK Tak PL 524
RADOSŁAW KUDŁA Tak PL GVT 292
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 718
ŁUKASZ PAWLAK Tak PL CYKLOMANIACY 485
PIOTR PRZYBYLSKI Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 48
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LKK LUBLIN 467
ARKADIUSZ RECŁAW Tak PL WEGETARIAŃSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 146
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak PL 309
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
KRZYSZTOF SZYMCZAK Tak PL 16
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL 488
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 86
ADRIAN ŚWIDERSKI Tak PL 178
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 152
MARCIN TOMECKI PL
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 160
MARCIN WOJTANOWICZ Tak PL 131
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL KETTLER BIKE TEAM 484
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 31 (Opłaconych: 24)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 518
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL
SŁAWOMIR CIEŚLIK Tak PL 177
MICHAŁ FOGLER Tak PL DANIELO SPORTSWER 470
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 471
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
WOJCIECH JABŁOŃSKI Tak PL 478
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 141
KRZYSZTOF KAROLAK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
WITOLD KRAJEWSKI Tak PL CYKLOMANIACY 263
PIOTR KWIATKOWSKI PL
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 720
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 100
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 31
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
TOMASZ RADWAŃSKI Tak PL 17
DARIUSZ STAWIARZ Tak PL
ANDRZEJ STEFANIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 104
GRZEGORZ STOLAREK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 458
ARKADIUSZ SZYMAŃSKI PL
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 549
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 466
LESZEK TRACZYK Tak PL 130
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 715
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 545
PAWEŁ WYGLĄDACZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 719
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 544
LECH ERGANG Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 525
MAREK GAWRON Tak PL DAN MAR WARACH ROWERY 468
PIOTR GÓRNIK Tak PL KS TEAM STARE MIASTO 555
ZBIGNIEW GROSZ Tak PL 22
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 372
BOGUSŁAW KARDAS PL
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 670
SZYMON KOGUT Tak PL 516
DARIUSZ LEDUCHOWSKI Tak PL 490
PAWEŁ ŁATACZ PL AIRBIKE
ANDRZEJ PANKOWSKI Tak PL 14
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 1
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 543
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SIEBERT Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 527
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 538
KRZYSZTOF TEDA PL DAN MAR WARACH ROWERY
JANUSZ WŁODARCZYK Tak PL 464
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 19)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL TTC TORUŃ 909
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 70
JÓZEF DOMINIAK PL ŻYCHLIN
JAN KOZLOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 111
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 15
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 162
CZESŁAW SUDRA Tak PL 457
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 62
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MACIEK SZTENDEL Tak PL 541
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 148 (Opłaconych: 121)