Zduńska Wola - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA GAJDKA Tak PTC ALPINA PABIANICE 23
TAISA GAWROŃSKA LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 33
IZABELA SIKORA HIGH5 POLSKA
MARTA SOKOŁOWSKA PTC ALPINA PABIANICE 20
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 186
JUSTYNA KOGUT PENTEL 154
AGATA MADEJ 283
SYLWIA SZAFRANIEC TREK - VELONEWS.PL 178
MAŁGORZATA ZIMNICKA JASTRZĘBIE ŁASKIE 149
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH BIKE ATELIER TEAM
ANNA MADEJ Tak 281
MARZENA RATAJCZYK 322
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 323
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DAWID DORDAŃSKI 334
TORNIKE KHABAZI NATIONAL GEORGIAN TEAM 337
DAVIT MARSHANIA NATIONAL GEORGIAN TEAM 338
AVTANDIL PIRANIHVILI NATIONAL GEORGIAN TEAM 335
SABA ROSTIASHVILI NATIONAL GEORGIAN TEAM 336
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak SII CYCLING TEAM 38
MARCIN BARTOLEWSKI 62
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 30
MAREK BEŚKA 45
PATRYK DOMAGAŁA Tak BIKE ATELIER TEAM 71
MARCIN DUSZA PELETON 13
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 32
PIOTR JEŻEWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 31
PAWEŁ KAZANOWSKI MAYDAY TEAM START LUBLIN 59
MATEUSZ KĄDZIELA Tak SII CYCLING TEAM 34
ADAM KRĄŻYŃSKI
ADRIAN KUSZ Tak SII CYCLING TEAM 37
MATEUSZ KWIATKOWSKI DAR-BUD TEAM
MATEUSZ LASZCZYK AGROCHESTTEAM 46
WOJCIECH MATLAK 35
ŁUKASZ MATUSIAK GATTA BIKE-RS 27
DAMIAN MICHALSKI OTR INTERKOL 14
DAMIAN MIELA STREFASPORTU.PL MW INVEST 12
ERWIN MISZTELA 67
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS 2
SŁAWOMIR PALA 26
ŁUKASZ PAWŁOSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 47
MATEUSZ PORĘBA GATTA BIKE-RS 63
PRZEMYSŁAW SABADY BLOKBLACH RADOMSKO 61
SŁAWOMIR SIERADZKI Tak TRIATHLON CLUB WROCŁAW 52
KRZYSZTOF SIKORA GATTA BIKE-RS
ADAM SKOWROŃSKI PELETON 11
PAWEŁ SZYKTANC PTC ALPINA PABIANICE 22
PAWEŁ WASIŃSKI STREFASPORTU.PL MW INVEST
KAMIL WIĘCKOWSKI
DAWID WRZASZCZ 324
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 7)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN DAR-BUD TEAM 177
KRZYSZTOF ARSENIUK 171
PIOTR BARCZYK 192
ŁUKASZ BOLONEK 181
TOMASZ CICHOCKI 148
MICHAŁ CIERPIK Tak CART-PACK TEAM 142
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW CZUGA KOLMARKA 179
TOMASZ DĄBEK 139
ADAM DOBOSZ Tak TRIATHLON CLUB WROCŁAW 333
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak
TOMASZ GAJAK CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 195
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 185
DARIUSZ GLOWCZYK
PRZEMYSŁAW GÓRAK PM RIDER TEAM 175
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 184
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS 145
PAWEŁ HEŚ Tak TRIATHLON CLUB WROCŁAW 332
RAFAŁ JAGIELNICKI CYKLOOPOLE
ADRIAN JUREK 146
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ GATTA BIKE-RS 135
ROMAN KACZMARCZYK
ADRIAN KAPCIAK
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 167
WOJCIECH KLUK 194
MIROSŁAW KOŁACKI Tak MERX TEAM WĄGROWIEC 188
ROBERT KONIECZNY 137
MARCIN KOPKA 328
MARCIN KORZENIOWSKI MAX-FLIZ KRAKÓW 182
ADAM KOWALSKI OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 202
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak SII CYCLING TEAM 173
PIOTR LIS SPORTIMED
KAMIL MAJ LUBELSKI KLUB KOLARSKI
ŁUKASZ MICHALAK GATTA BIKE-RS 138
MICHAŁ NABIAŁEK 196
MICHAŁ OLEJNIK PTC ALPINA PABIANICE 153
RAFAŁ OLEŚ TEAM HUROM 140
DOMINIK OMIOTEK GATTA BIKE-RS 159
RAFAŁ OWCZAREK PTC ALPINA PABIANICE 158
ŁUKASZ PELKA Tak SII CYCLING TEAM 172
MARCIN PORĘBA GATTA BIKE-RS 197
DAMIAN RYBARCZYK Tak TWOMARK TEAM 144
TOMEK SIEMIŃSKI MANUFAKTURA MOCY
ADAM SKOLIMOWSKI KK CYKLON WARSZAWA 201
TOMASZ SORBIAN PM RIDER TEAM 143
PAWEŁ STASIAK OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 176
ŁUKASZ STASZKO MAXXBIKE TEAM 152
PIOTR STĘPNIK GATTA BIKE-RS 180
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM 203
SYLWESTER SZULC PTC ALPINA PABIANICE 157
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 170
MACIEJ ŚWIT GATTA BIKE-RS 136
WOJTEK WARDZIAK JAFI SPORT BIKE TEAM 169
WOJCIECH WARZYŃSKI 164
KRZYSZTOF WOLSKI PELETON 141
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak SII CYCLING TEAM 174
JĘDRZEJ ZAORSKI PTC ALPINA PABIANICE 156
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 59 (Opłaconych: 14)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ERNEST ADAMCZYK 72
KAROL ANDERKO JAFI SPORT BIKE TEAM 29
PRZEMYSŁAW BIENIAS 10
MICHAŁ BIŃCZAK 43
MACIEJ BŁAŻEJEJWSKI GATTA BIKE-RS 1
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ OTR INTERKOL
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 68
DANIEL CHĄDZYŃSKI DANIELO SPORTSWEAR DWÓJKA STRYKÓW 39
DANIEL DUŚKO Tak 7
JAROSŁAW FAFUŁA Tak
MACIEJ GIEŁZAK 9
SŁAWOMIR GRZESIAK GATTA BIKE-RS 21
PIOTR GUTEK MAYDAY TEAM LUBLIN 55
ADRIAN JACH 28
MAREK KALITA LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 66
PAWEŁ KAŁUSZKA GATTA BIKE-RS 5
ROBERT KIERZEK Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 15
VOLODYMIR KLEKOTSUK 60
MARCIN KNAPCZYK Tak 6
GRZEGORZ KREJNER 57
DARIUSZ ŁABIAK STREFASPORTU.PL MW INVEST
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 44
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 56
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK TEAM
ALBERT MICNAS K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
KRZYSZTOF MISZTELA 51
PIOTR OLSZAK Tak MERX TEAM WĄGROWIEC 50
DARIUSZ OSTROWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
KRZYSZTOF PAWLIK GATTA BIKE-RS 321
MARIUSZ PIASECKI GATTA BIKE-RS 54
MAREK PIERÓG
DANIEL PIETRZAK 42
ROBERT PILCH GATTA BIKE-RS 24
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA
MAREK PROCAJŁO MAYDAY TEAM START LUBLIN 58
TOMASZ PRUBAN DARIO TEAM RADOMSKO 4
PIOTR PRZYBYLSKI LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 65
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM 69
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PYZIK 53
SEBASTIAN RUBIN 64
PAWEŁ RYCHLICKI MERX TEAM WĄGROWIEC
ALEKSANDER SAMOFAŁ WKK WROCŁAW
BOGUMIŁ SOIŃSKI 327
PIOTR STANISZEWSKI BIKEHEAD
GRZEGORZ STOLAREK JASTRZĘBIE ŁASKIE 330
DANIEL SUMARA GATTA BIKE-RS 3
PIOTR SZAFRANIEC TREK - VELONEWS.PL 40
DARIUSZ SZAFRAŃSKI
MAREK SZYMAŃSKI
PAWEŁ SZYMAŃSKI KTC KIELCE
ANDRZEJ ŚLEDZIONA KS SCOUT CZĘSTOCHOWA 25
MIROSŁAW TOKARZ
TOMASZ WALASIK
MACIEJ WILKOWIECKI GUCWA VELO TRAINER
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 70
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 56 (Opłaconych: 9)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
WOJCIECH BARTOLEWSKI 191
DARIUSZ BORUCZKOWSKI
TADEUSZ BYCZKOWSKI GVT 193
PAWEŁ CHAMCZYK
PIOTR CHOJECKI 326
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
GRZEGORZ CZECHOWICZ KTK KALISZ 325
MAREK DOBROWOLSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 204
PIOTR DRELA ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
ZBIGNIEW FAL
WOJCIECH JANICZEK Tak 161
ALIAKSANDER KALODZITSA 133
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM
CZESŁAW KĘDROŃ Tak 151
WOJCIECH KRAUZE 190
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM 163
DARIUSZ LEDUCHOWSKI 187
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 205
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS 198
MAREK MARZEC Tak 168
MIROSŁAW MAZUROWSKI JF DUET GOLENIÓW 165
ZBIGNIEW NOWAK CALISIA 1974
STANISŁAW OKOŃSKI 150
PIOTR PAWŁOWSKI Tak HUZAR BIKE ACADEMY 183
JERZY PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM 155
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 206
JERZY ROSIK 162
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 147
PIOTR SIEBERT MERX TEAM WĄGROWIEC
DARIUSZ SIEWIER LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 200
JERZY SIKORA Tak TRIATHLON CLUB WROCŁAW 329
JACEK SZARY UKKS IMIELIN TEAM
STANISLAW SZCZESNY
DARIUSZ SZULGO 166
LESZEK TRACZYK Tak 199
ADAM WOLAŃSKI 160
TOMASZ WOŁODŹKO ESKA TEAM 189
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 39 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-90)
JERZY BYLICKI WŁÓKNIARZ 331
JANUSZ CZAJKA
JERZY DRZEWIECKI Tak MERX TEAM WĄGROWIEC 48
WACŁAW FABIJANOWSKI Tak 134
JAN KAPUŚCIK 36
RYSZARD KOŁACKI Tak MERX TEAM WĄGROWIEC 49
JÓZEF KOSIEC Tak KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 19
ZYGMUNT ŁÓJ
TADEUSZ MACIEJCZYK
LECHOSŁAW MICHALAK GKK OPTY MAZOWSZE 8
RADOSŁAW MYSZKOWSKI Tak 131
JERZY PODGÓRSKI 282
MAREK PÓŁCHŁOPEK 16
KAZIMIERZ ROJEK ESKA TEAM 41
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak 18
HENRYK TORBUS Tak 132
MARIAN WAWSZKIEWICZ 17
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 220 (Opłaconych: 51)