Żmigród: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
MARTA BRUKWIŃSKA PL TGV CLUB 124
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE 108
PAULINA JEDLIŃSKA PL MAMY-BIEGAMY KIELCE
KAROLINA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 162
KATARZYNA RZEPECKA PL WHIRLPOOL TEAM 129
KRYSTYNA SABAJ PL CYKLOOPOLE 30
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
DANUTA OLENKIEWICZ-MATYNISZYN PL SKALNIK GRACZE 4
JOANNA WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 191
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 170
KAZIMIERA ZAWADZKA PL SKALNIK GRACZE
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DOMINIK CYBURT PL
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
ANDRZEJ GUCWA PL SAJ-POL TEAM 179
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
MARCIN KONIOR PL
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL 123
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW MOCEK PL OTR INTERKOL 25
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 115
MARCIN ROBAKOWSKI PL KK FALA PARK 174
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
PAWEŁ SZLĘK PL 106
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL OTR INTERKOL 42
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
BARTOSZ ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 142
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 20 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 131
BARTOSZ BOCZULA PL 44
MICHAŁ BUCZEK PL GVT 198
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 12
DAMIAN ADAM GAŁEK PL DIVERSEY TEAM
ZBIGNIEW GUCWA PL SAJ-POL TEAM 178
RAFAŁ JANIK PL BSK BIŁGORAJ 172
DOMINIK KAPUSTA PL
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA 11
MICHAŁ MAJCHRZAK PL TGV CLUB 125
ŁUKASZ MALIK PL LKK WULKAN LEGNICA 26
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 128
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 29
DAWID MIŚ PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 119
WOJCIECH PODOBIŃSKI PL LKK WULKAN LEGNICA 175
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
MACIEJ ROŚCISZEWSKI PL KLUB KOLARSKI FALAPARK 173
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 146
ARKADIUSZ SZYNKA PL 107
BARTOSZ WUJCZAK PL REAL 64-STO 163
ROBERT ŻMUDZIN PL LUDORA TEAM 43
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 21 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI PL 110
KAROL ANISZEWSKI PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 120
IRENEUSZ BAK PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN 168
BARTOSZ BAL PL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
BORYS CHWIŁKOWSKI PL 180
PAWEŁ CZYRSKI PL CCC 176
ARTUR GACEK PL GVT 130
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG
JAKUB GOSPODARCZYK PL 37
PAWEŁ GREHL PL 177
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 17
ŁUKASZ GRZESIEK PL OTR INTERKOL 20
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RAFAŁ KUCZMARZ PL
PAWEŁ KUPIEC PL LKK WULKAN LEGNICA 137
ROBERT KWAŚNIK PL MAGAZYN BIKE
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE 31
NORBERT LEWANDOWSKI PL 186
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 13
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
RAFAŁ MAZIARZ PL K.S. MASTERS GRYFICE 112
PATRYK MAZUREK PL
MAREK MICHALSKI PL KK FALA PARK
FILIP NASKRĘT PL NODON.PL 169
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM
ŁUKASZ PIKOSZ PL TGV CLUB 27
MAREK PIRÓG PL 154
MACIEJ RADECKI PL 155
ŁUKASZ RAKOCZY PL LUDORA TEAM 126
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 5
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 34
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 14
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 133
GRZEGORZ TOMASZEWSKI PL
MARCIN TRZASKA PL GVT 28
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 159
JACEK WYSKUP PL 189
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY 69
MARIUSZ ZROL PL SPORTIF
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 21
ZDZISŁAW BIEDROWSKI PL 45
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL TEAM 135
ARTUR BORATYN PL GEDORE SKAJ TEAM 158
ANDRZEJ BOŚ PL
MACIEJ DEC PL
PAWEŁ DRAB PL APOTEX INTRA TEAM 46
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 183
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 197
RAFAŁ JURKOWLANIEC PL
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
JERZY KUŚNIERCZYK PL 185
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL 157
PRZEMYSŁAW ŁUKASIK PL MEDUSA GROUP
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 16
DARIUSZ MACIEJEWSKI PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 100
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 18
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
ALBERT MICNAS PL BGŻ ESKA TEAM 121
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 109
DARIUSZ NOWIŃSKI PL 139
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 165
KRZYSZTOF PIETRZAK PL 48
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 1
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
GRZEGORZ STOLAREK PL 116
PIOTR TAŁAJCZYK PL BGŻ ESKA TEAM
LESZEK TRACZYK PL 187
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 15
DARIUSZ URYGA PL
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 192
JACEK WÓJCIK PL 140
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 144
ŁUKASZ ZAGAŁA PL MEDUSA GROUP 184
PIOTR ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 141
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 41 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY
DANIEL CZARNY PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
MIROSŁAW FITAŁ PL 32
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 10
ZBIGNIEW KOWALCZYK PL OTR INTERKOL
LESZEK KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 160
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 134
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 104
DAMIAN MAKOWSKI PL
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 2
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 136
RYSZARD MAZIARZ PL K.S. MASTERS GRYFICE 9
JACEK PIECHOCKI PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 149
MARIAN PRZYBYLSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 193
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM 196
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 181
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 166
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK
ZBIGNIEW STRZAŁKOWSKI PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 190
GRZEGORZ TRYBUŚ PL GKR GOSTYŃ
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
MIROSŁAW MAREK WOSIK PL HARFA HARISON FELD TIME 151
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 39
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 41
MARIAN BŁOŃSKI PL FAMILIA 152
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 171
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 118
JAN CZAPLIŃSKI PL KKS KREDENS OLEŚNICA 22
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 101
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW 147
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 8
JAN KAPUŚCIK PL
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW
KAZIMIERZ KORCALA PL BIKEHOLICY TINES 145
ZDZISŁAW KRAWIEC PL SKALNIK GRACZE 3
JAN KRZESAK PL HARFA HARISON FELD TIME 127
EDWARD KUCZMARZ PL
EDWARD LASCIOLI PL STOWARZYSZENIE KLUB LECHIA 7
ROMAN LISIECKI PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 117
BOGDAN MAJCHRZAK PL
ZDZISŁAW MIADZIOŁKO PL 156
ZYGMUNT PFEIFER PL 111
SYLWESTER PLUTA PL GKR GOSTYŃ
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 102
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
WIELISŁAW SZYMAŃSKI PL 38
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 105
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 28 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 197 (Opłaconych: 0)