Żmigród - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
PAULINA JEDLIŃSKA Tak PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 529
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
JOANNA SYROWIECKA PL SUPREME STYLE MATES
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 451
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 646
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 553
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 524
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
DAWID BUDA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 375
KAMIL GROMNICKI Tak PL 368
JAKUB KOWALCZYK Tak PL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 514
PIOTR SUCHECKI Tak PL OTR INTERKOL 522
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 428
KRZYSZTOF DOMAGAŁA Tak PL 487
RAFAŁ JAGIELNICKI PL
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 609
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL 535
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 648
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PL BRT WROCŁAW 335
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 666
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
MAREK PIWOWARSKI PL
MARCIN SROKOWSKI PL
OSKAR STABNO PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
TOMASZ STALINGER Tak PL TWOMARK ALVA 1 508
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
PAWEŁ SZLĘK Tak PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 548
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL OTR INTERKOL
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 337
ROBERT ŻMUDZIN Tak PL 554
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI Tak PL 527
MICHAŁ ANTOSZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 511
MARIUSZ BARYCZ Tak PL 418
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 361
BORYS CHWIŁKOWSKI Tak PL PKO BANK POLSKI 360
RADOSŁAW DUDAJEK PL
MAREK FIKUS PL TWOMARK ALVA 1
ARTUR GACEK Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 556
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 537
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL BRT WROCŁAW
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 716
MARCIN JASNOCH Tak PL 541
RADOSŁAW KUDŁA Tak PL GVT 523
ROBERT KWAŚNIK Tak PL 342
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 888
JAKUB MALINOWSKI PL
KONRAD NOWAK PL
PAWEŁ PERKOWSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 358
ŁUKASZ PIKOSZ Tak PL TGV CLUB 399
KRZYSZTOF PUŚLECKI Tak PL 555
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK ALVA 1 667
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 476
TOMASZ SORBIAN Tak PL 463
ŁUKASZ SZAMBORSKI Tak PL TGV CLUB 392
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 540
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
TOMASZ ŻAK Tak PL GVT 446
GRZEGORZ ŻOŁNA PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 28 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR ANTCZAK Tak PL GUCWA VELO TRAINER 544
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 437
JAROSŁAW DRELUCH Tak PL BRT WROCŁAW 438
ADAM DUSZYŃSKI Tak PL 444
SŁAWOMIR FRĄCKOWIAK Tak PL 472
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
GRZEGORZ KALINOWSKI Tak PL GVT 27
PAWEŁ KIMBORT Tak PL 473
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL GVT 439
MIROSŁAW KUC Tak PL ESKA TEAM 513
ROBERT LENIART PL BIKEHEAD
NORBERT LEWANDOWSKI PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
ROBERT MACIĄG Tak PL BIKE SYSTEM 117
DARIUSZ MACIEJEWSKI Tak PL 528
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
ADAM PAWLIKOWSKI Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 374
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 722
KRZYSZTOF PIETRZAK Tak PL 329
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 720
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 647
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 442
KRZYSZTOF SAMARDAK Tak PL 450
JERZY SIKORA Tak PL 520
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 435
LESZEK TRACZYK Tak PL 550
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 715
GRZEGORZ WESOŁOWSKI Tak PL 395
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 525
ROMAN WOŹNIAK PL GVT
PIOTR ZAJĄC Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 478
PAWEŁ ZDZIECHOWSKI Tak PL ~~~SEA WOLVES~~~ 515
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
ALEKSANDER CUPIAŁ Tak PL AMATOR 441
MIROSŁAW FITAŁ Tak PL 423
ANDRZEJ FRODYMA Tak PL 558
PIOTR JASTRZĘBSKI Tak PL BRAK 419
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 670
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 343
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 393
DARIUSZ KULCZYCKI PL
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 531
PIOTR LEPKA Tak PL KS LECHIA PIECHOWICE 538
MAREK MARZEC Tak PL 507
STANISŁAW MAŚLAK Tak PL 330
MIROSŁAW ADAM MUCHA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 516
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW SOBOŃ Tak PL ESKA TEAM 430
PIOTR SZULC PL ESKA TEAM 883
MIROSŁAW MAREK WOSIK Tak PL 364
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-85)
STANISŁAW BURKOWSKI Tak PL 517
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL 909
JANUSZ CZAJKA PL PRZEMYSKIE STOWARZYSZENIE KOLARSKIE \"PSK OLIMPION
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 474
PIOTR DANAJ Tak PL 460
ZBIGNIEW KAJSER Tak PL 502
JAN KAPUŚCIK Tak PL 417
JAN KRZESAK Tak PL 340
EDWARD KUCZMARZ Tak PL HARFA HARISON FELD TIME 509
EDWARD LASCIOLI Tak PL 519
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 549
BOGDAN MAJCHRZAK Tak PL 468
HENRYK MAZUR Tak PL 560
JÓZEF MISIAK Tak PL RYCERZE ROLANDA 510
ZYGMUNT PFEIFER Tak PL 518
RYSZARD RAWSKI Tak PL 411
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 394
ZDZISŁAW RUDNICKI Tak PL 536
JÓZEF SKUBISZEWSKI Tak PL 424
ALFRED SONDEL Tak PL 359
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 543
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL 427
ROMAN TOMASZEWSKI Tak PL 545
JÓZEF ZALEWSKI Tak PL 490
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 24 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 142 (Opłaconych: 109)