Żmigród - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
KAJA KULCZYCKA 119
KATARZYNA NIEDZIELSKA LITWIN TRIATHLON TEAM 101
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER UNIMETAL RECYCLING TEAM 100
JUSTYNA KOGUT PENTEL 67
KATARZYNA ORŁOWSKA ROGELLI TEAM 65
ZOFIA PĘKOWSKA 74
KRYSTYNA SABAJ CYKLOOPOLE 48
KAMILA WOŹNIAK SCT WROCŁAW
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH BIKE ATELIER TEAM 86
ANNA MADEJ ROAD MARATON TEAM 52
JUSTYNA MROCZKOWSKA KS LECHIA PIECHOWICE 77
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM 49
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK DWORNIK ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH ZAP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 96
DOMINIK JANECZKO PELETON BIKE TEAM 109
JAKUB LITWINOWICZ OŚ RACING TEAM
MICHAŁ NOWAKOWSKI ZSBE OSTRÓW WIELKOPOLSKI 98
JAKUB PASEK PELETON BIKE TEAM 108
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
SEBASTIAN ADAMCZEWSKI 30
MICHAŁ BESTWINA ROGELLI TEAM 63
MICHAŁ BUDZANOWSKI 12
JAKUB CHRUŚCIŃSKI
MICHAŁ KACPRZAK 29
WOJCIECH MATLAK POLART NUTRAXX TEAM 90
MARIUSZ OCHAŁEK 13
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS
BARTŁOMIEJ PASEK PELETON BIKE TEAM 107
PRZEMYSŁAW ROKOSZ 59
ROBERT SITARZ WKK WROCŁAW 5
PAWEŁ SZLĘK PM RIDER TEAM 110
ROBERT WILKOWIECKI GVT BMC TRIATHLON TEAM 72
BARTOSZ ZAJĄC QUEST ROAD 84
ROBERT ŻMUDZIN FTI RACING TEAM 117
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN DAR-BUD TEAM 125
MICHAŁ BARTOSIEWICZ
TOMASZ BRZYCHCZY
BARTŁOMIEJ BUCZEK
MACIEJ BUKOWY LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS
JAKUB CZWOJDA FTI RACING TEAM
MAREK FIKUS TWOMARK TEAM 37
MACIEJ GIL
TOMASZ GLAZER AGREGATY EPS SYSTEM 99
JAKUB GOSPODARCZYK 89
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN HAMERSKI
BARTOSZ JĘDRZEJCZYK GVT
DOMINIK KAPUSTA GATTA BIKE-RS 11
JAROSŁAW KOSIŃSKI SCT WROCŁAW 91
ARTUR KOZAL 79
JAROSŁAW KUŚKA MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK
MICHAŁ LEWALD CYKLOOPOLE
ŁUKASZ ŁOPUSZYŃSKI ACER
KAMIL MAJ LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MAREK MALEC
TOMASZ MATUSZCZAK
ŁUKASZ OLACZEK 93
ŁUKASZ PIKOSZ FTI RACING TEAM 78
PAWEŁ PIRÓG HUZAR BIKE ACADEMY 1
DAMIAN RYBARCZYK TWOMARK TEAM 24
MARIUSZ SCHNELLA CYKLOOPOLE 113
PIOTR SITARZ WKK WROCŁAW 4
RAFAŁ SKOWROŃSKI 18
TOMASZ SORBIAN PM RIDER TEAM 111
MICHAŁ SZOPA
MICHAŁ ŚRODA TRIATHLON MIETKÓW TEAM
ADAM WAWOCZNY BIKERSHOP RACING TEAM
MARIAN WIEWIÓR ELMAR TEAM 2
MAREK WOJNAROWSKI VELOART CYCLING CLUB 106
ŁUKASZ WOŹNIAK SCT WROCŁAW
PIOTR ZACHOSZCZ
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 38 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ARTUR BORATYN BIKE ATELIER TEAM 87
PRZEMEK DAROWSKI POL-MIEDŹ TRANS LUBIN 34
SŁAWOMIR FRĄCKOWIAK PTC POZNAŃ
NORBERT FRYZIEL 88
GRZEGORZ GOLONKO RETRO BIKEACADEMY.PL TEAM 85
SŁAWOMIR GRZESIAK GATTA BIKE-RS 68
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
RAFAŁ KUCZMARZ SZERSZENIE TRZEBNICA 122
MAREK KURLETO DAMECH KURLETO 105
DARIUSZ MACIEJEWSKI 45
TOMASZ MAJCHER FENIX TYCHY 114
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 42
PRZEMYSŁAW MARCINKOWSKI
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK TEAM 23
ALBERT MICNAS K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
MAREK MYŚLIWIEC 21
DARIUSZ OSTROWSKI 95
MARIUSZ PIASECKI GATTA BIKE-RS 92
KRYSTIAN RADKO GVT 102
MACIEJ WILKOWIECKI GUCWA VELO TRAINER 69
ROMAN WOŹNIAK GVT
MIROSŁAW WÓJCIAK JAFI SPORT BIKE TEAM 66
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
TADEUSZ BYCZKOWSKI GVT 115
PAWEŁ DRAB RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 47
LECH ERGANG
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM 112
RAFAŁ JURKOWLANIEC
ALIAKSANDR KALODZITSA 14
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM 94
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM 35
KRZYSZTOF KRUPA GVT
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM 54
DARIUSZ KULCZYCKI 120
MAREK LECHOWSKI ESKA TEAM 32
PIOTR LEPKA KS LECHIA PIECHOWICE 75
PIOTR ŁABUDA RYCERZE ROLANDA 17
JACEK ŁUCZKIEWICZ RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 46
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS 43
ROBERT OWSIANNY
ANDRZEJ PANKOWSKI
JERZY PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 121
JAN PILCH TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM 82
STANISŁAW PSIUCH 19
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 51
DARIUSZ SZWEJ CYKLOOPOLE
LESZEK TRACZYK 124
MIROSŁAW MAREK WOSIK 20
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM 53
DARIUSZ WYLĘŻEK
PIOTR ZAJĄC QUEST ROAD 83
EMIL ŻYSZKOWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-89)
MARIAN BŁOŃSKI KB SUKCES ŻMIGRÓD
STANISŁAW BURKOWSKI KB SUKCES ŻMIGRÓD 22
WACŁAW BYCZKOWSKI KKZKKLASYKKLODZKI.COM 39
JANUSZ CZAJKA
JAN CZAPLIŃSKI 15
PIOTR DANAJ CCC 80
RYSZARD GREMPKA 56
FRANCISZEK JOWIK DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 33
JAN KAPUŚCIK
ANDRZEJ KOŁODZIEJ 9
JÓZEF KOSIEC KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY
ZDZISŁAW KRAWIEC GTC GRACZE 26
JAN KRZESAK KB SUKCES ŻMIGRÓD 25
EDWARD LASCIOLI 7
TADEUSZ MACIEJCZYK 60
BOGDAN MAJCHRZAK 8
JÓZEF MISIAK RYCERZE ROLANDA 44
CZESLAW MOTYL 16
ZYGMUNT PFEIFER 3
MAREK PÓŁCHŁOPEK 61
RYSZARD RAWSKI RAWEX ENERGY SAVING
ALFRED SONDEL 41
LEON STOIKA 27
MIECZYSŁAW STRZELEC 55
ZBIGNIEW SZCZĘSNY RAWEX ENERGY SAVING 38
RYSZARD ŚLEBODA 50
RYSZARD WRONA 36
JÓZEF ZALEWSKI 116
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 28 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 150 (Opłaconych: 0)