Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
CECYLIA CZARTORYSKA PL GVT
MARTA ŁUKOMSKA PL GUCWA VELO TRAINER
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
GRAŻYNA DOMACHOWSKA-GRZYBEK PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
KATARZYNA NIJANDER PL GVT
KATARZYNA ORŁOWSKA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KATARZYNA PYZIK PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JOANNA WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
KAROL JAWORSKI PL GVT
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
JAKUB KOWALCZYK PL
MARCIN KOWALCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW MOCEK PL OTR INTERKOL
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
KAMIL SIEDLACZEK PL
PAWEŁ SZLĘK PL
ROBERT WILKOWIECKI PL
BARTOSZ ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 15 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KONRAD CZAJKOWSKI PL GUCWA VELO TRAINER
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN
MATEUSZ GAŁUSZKA PL
ZBIGNIEW GUCWA PL GUCWA VELO TRAINER
MAREK JANKOWSKI PL HENRY J LYON DUBLIN
PAWEŁ JĘDRZEJCZYK PL FLORIAN WROCŁAW KOMINIARZE TEAM
JAN KOZDĘBA PL
ARTUR LAZAR PL
MICHAŁ MAJCHRZAK PL TFJ CYKLO TEAM
MICHAŁ MARKOWSKI PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
ROBERT SŁOWIOCZEK PL SYMULA TEAM
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT
ROBERT ŻMUDZIN PL TGV CLUB
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN BERNY PL GVT
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
ADRIAN CHRZĄSTOWSKI PL GUCWA VELO TRAINER
MARIUSZ DUMITRESCU PL
ARTUR GACEK PL GVT
EMIL GORLOWSKI PL
PAWEŁ GREHL PL GUCWA VELO TRAINER
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
DAWID IDZIK PL
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
PAWEŁ KANCLERSKI PL KANBIKE-SPOŁEM PSS PÓŁNOC
MACIEJ KASPRZYK PL
BARTOSZ KASPRZYK PL
IGOR KAŹMIERCZAK PL
KONRAD KUNICKI PL GUCWA VELO TRAINER
ROBERT KWAŚNIK PL GUCWA VELO TRAINER
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ ŁUKAWSKI PL XTRABIKE.PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
MARCIN MATKOWSKI PL WSPÓLNICY.PL
MICHAŁ MUSIAŁ PL MQUATTRO
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
ŁUKASZ PIKOSZ PL TGV CLUB
ADAM SAJ PL GUCWA VELO TRAINER
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY
ŁUKASZ SZAMBORSKI PL TGV CLUB
ŁUKASZ SZAMBORSKI PL TGV CLUB
MARCIN TRZASKA PL GVT
ŁUKASZ WAGEMANN PL GUCWA VELO TRAINER
ŁUKASZ WARŻAŁA PL
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY
MARIUSZ ZROL PL TGV CLUB
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MARIUSZ ANDREJÓW PL
PIOTR ANTCZAK PL GVT
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN
SEBASTIAN BIRUTA PL GVT
TOMASZ BOROWSKI PL
ROBERT CHYLARECKI PL
JAROSŁAW DRELUCH PL GVT
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM
GRZEGORZ GUZ PL
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT
JERZY KUŚNIERCZYK PL
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
MARCIN MUSIAŁ PL MQUATTRO
MARIUSZ PIASECKI PL
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
GERARD SKALSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ TYMAŃSKI PL
GODZISŁAW WIECZORKOWSKI PL
MACIEJ WILKOWIECKI PL
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM
ROMAN WOŹNIAK PL GVT
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM
PIOTR ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
MARCIN ŻUROWSKI PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
DANIEL CZARNY PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
ANDRZEJ GIERUSZ PL KANBIKE-SPOŁEM PSS PÓŁNOC
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
JACEK JĘDRZEJCZYK PL FLORIAN WROCŁAW KOMINIARZE TEAM
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT
DARIUSZ KULCZYCKI PL
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
ANDRZEJ SIP PL HARFA HARISON FELD TIME
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW STRZAŁKOWSKI PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
MIROSŁAW MAREK WOSIK PL HARFA HARISON FELD TIME
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
MARIAN BŁOŃSKI PL FAMILIA
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
JAN KRZESAK PL HARFA HARISON FELD TIME
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO
LECH PACZKOWSKI PL HARFA HARISON FELD TIME
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA
HENRYK ZAPAŚNIK PL
WIKTOR ŻAK PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 155 (Opłaconych: 0)