Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
ANNA BRODACKA
AGATA DURDZIŃSKA JAS-KÓŁKA
GOSIA GRUDOWSKA AWBD
PAULINA KOTFICA GVT
KRYSTYNA SABAJ ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
KATARZYNA ORŁOWSKA KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
AGNIESZKA RYGAŁA JAS-KÓŁKA 646
BOŻENA ŚMIAŁKO SPARTAN CYCLING TEAM
JOANNA WOŁODŹKO
ANNA WRONA ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK JANECZKO OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
DAMIAN MICHALSKI OTR INTERKOL
JAKUB PASEK OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BARTŁOMIEJ BUCZEK GVT
KONRAD CZAJKOWSKI
MATEUSZ DATA
PAWEŁ GRYSZKIEWICZ GVT
ANDRZEJ GUCWA
ZBIGNIEW GUCWA GVT
IRENEUSZ KOCIOŁEK AWBD
JAROSŁAW KOSIŃSKI
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA 648
MICHAŁ MARKOWSKI
FILIP MATOSZKO TWOMARK ALVA 1 666
DAMIAN MIELA
PRZEMYSŁAW MOCEK RAPID OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS 723
KAMIL SIEDLACZEK DOMATOR
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK RAPID OSTRÓW WIELKOPOLSKI
BARTOSZ ZAJĄC ASTRONTECH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ BARCHAŃSKI JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ BRZYCHCZY
PAWEŁ BURY DOMATOR
MICHAŁ CHRUŚCIEL BIAŁE ORŁY
ADAM DOBOSZ DEICHMANN KM PSP WROCŁAW
EMIL GORLOWSKI
PAWEŁ GREHL GVT
IGOR KAŹMIERCZAK BRT WROCŁAW
GRZEGORZ KAŹMIERCZUK LUC RIDES
PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 768
PAULINA KOTFICA GVT
MARCIN KOWOL JAS-KÓŁKA
ROBERT KWAŚNIK GVT
JAKUB LATAJKA
MACIEJ NIEŚLAŃCZYK GVT
MACIEJ NOWAK
MICHAŁ NOWOK JAFI SPORT BIKE TEAM 763
ŁUKASZ PAWŁOWSKI GVT
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 765
RAFAŁ SEKTA JAFI SPORT BIKE TEAM 761
TOMASZ SORBIAN BRT WROCŁAW
TOMASZ STARCZYŃSKI DZIKUNSTEAM
SEBASTIAN TARNOWSKI GVT
ŁUKASZ WARŻAŁA BRT WROCŁAW
TOMASZ WOJTACHA
RAFAŁ WROŻYNA JAFI SPORT BIKE TEAM 767
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 26 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO JAFI SPORT BIKE TEAM 762
MARIUSZ ANDREJÓW GVT
PIOTR ANTCZAK GVT
MARIUSZ BALASZCZUK
SEBASTIAN BIRUTA GVT
SŁAWOMIR BOGUSZ
GRZEGORZ BURZAWA FENIX TYCHY
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI DEICHMANN KM PSP WROCŁAW
PAWEŁ DRAB DOMATOR
GRZEGORZ KALINOWSKI GVT
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL
PAWEŁ KIMBORT TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MARIUSZ KOWALCZYK GVT
MAREK KWIATKOWSKI
PIOTR KWIATKOWSKI
TOMASZ LESIECKI ROAD MARATON TEAM
MAREK LIS
JACEK ŁUCZKIEWICZ RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
TOMASZ MACIAŚ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER FENIX TYCHY
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK JAS-KÓŁKA 641
SŁAWOMIR MATLĘGA
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 669
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA 640
MARIUSZ NIKODEM
ANDRZEJ NOJMAN GKR GOSTYŃ
MARIUSZ PIASECKI GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA 647
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA 644
REMIGIUSZ ROLSKI TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA
GRZEGORZ TURKIEWICZ GATTA BIKE-RS 715
DARIUSZ WALERIAŃCZYK FTI RACING TEAM
MIŁOSZ WLAŹLAK GKR GOSTYŃ
TOMASZ WOŁODŹKO
PIOTR ZAJĄC ASTRONTECH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ALEKSANDER CUPIAŁ
NORBERT DWORKOWSKI ANTYKI ZĘBICE
JACEK JĘDRZEJCZYK
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK ALVA 1 670
KRZYSZTOF KRUPA
MAREK LECHOWSKI
EUGENIUSZ MAŁYJUREK JAS-KÓŁKA 643
MARCIN PISZCZOROWICZ ANTYKI ZĘBICE
PIOTR SZULC ESKA TEAM 883
PIOTR WRONA ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 10 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
JAN KAPUŚCIK
EDWARD LASCIOLI
RYSZARD RAWSKI
ANDRZEJ SZCZEPANIK KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JÓZEF ZALEWSKI AMATOR
WIKTOR ŻAK GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 6 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 0)