Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety(1988-1998) (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety(1978-1987) (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0
K3 - Kobiety(1968-1977) (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA RYGAŁA JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety(1967-1900 (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 1999-2002 (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK JANECZKO RACK BIKE TEAM
DAWID SZLACHTA OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 1988-1998 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA ROGELLI TEAM
ADRIAN JUSZCZAK Tak
MICHAŁ MICHALSKI OTR INTERKOL
PRZEMYSŁAW MOCEK
BARTŁOMIEJ PASEK RACK BIKE TEAM
PAWEŁ SZLĘK PM RIDER TEAM
SZYMON TOPOREK Tak FABRYKA TRIATHLONU
BARTOSZ ZAJĄC QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 2)
B - Mężczyźni 1978-1987 (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS
JAKUB CZWOJDA FTI RACING TEAM
MAREK FIKUS
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS
WOJTEK JASTRZĘBSKI Tak FABRYKA TRIATHLONU
RADOSŁAW KOSICKI
ADAM KRUPA
LEOPOLD LASKOWSKI FTI RACING TEAM
STANISŁAW MICHALSKI FTI RACING TEAM
MICHAŁ NOWOK JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak TWOMARK TEAM
WOJTEK WARDZIAK JAFI SPORT BIKE TEAM
RAFAŁ WROŻYNA JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 2)
C - Mężczyźni 1968-1977 (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO JAFI SPORT BIKE TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ OTR INTERKOL
ROBERT GÓRAL
SŁAWOMIR GRZESIAK GATTA BIKE-RS
WIESŁAW HAMEL CICLISMO WROCLAW
DAMIAN KAJFASZ
PAWEŁ KIMBORT
MARCIN KLIMCZAK TRIATHLON MIETKÓW TEAM
MARIUSZ KOWALCZYK
WIESŁAW LEGIERSKI ROAD MARATON TEAM
ROBERT MACIĄG Tak BIKESYSTEM - JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA
ARTUR PATEREK Tak OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
MARIUSZ PIASECKI GATTA BIKE-RS
REMIGIUSZ ROLSKI TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA
TOMASZ TOMCZAK
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak
ŁUKASZ ZAGAŁA WAY2CHAMP
JAROSŁAW ZYGMĄT ROWER WRONA
MAREK ŻELAZNY HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 3)
D - Mężczyźni 1958-1967 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ALIAKSANDR KALODZITSA TEAM HUROM
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM
KRZYSZTOF KRUPA GVT
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK JAS-KÓŁKA
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
PIOTR ZAJĄC QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 7 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 1957 i starsi (mężczyźni, wiek: 60-99)
JANUSZ CZAJKA
KAZIMIERZ PIKSA TEAM BRZEG
RYSZARD RAWSKI RAWEX ENERGY SAVING
MAREK ZDANOWICZ KOLMARKA
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 4 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 59 (Opłaconych: 7)