Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Psary - PRO 2016-08-22 19:54
Pozycja OPEN Pozycja kategoria NAZWISKO Imię Drużyna KAT BIB Czas łączny Strata open Strata w kategorii
1 1 KONWA MAREK KACZMAREK ELECTRIC SA 65-STO LESZNO MTB TEAM P-M20 1935 02:26:52,99 00:00:00,00 00:00:00,00
2 2 FICEK MICHAŁ VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM P-M20 1001 02:29:42,78 00:02:49,79 00:02:49,79
3 1 ZOŃ MATEUSZ  TAURUS KREIDLER MTB TEAM P-M30 1002 02:32:25,98 00:05:32,99 00:00:00,00
4 3 DYGACZ TOMASZ TAURUS KREIDLER MTB TEAM P-M20 1358 02:33:42,17 00:06:49,18 00:06:49,18
5 1 PODOLSKI KRZYSZTOF MTB TEAM RMF FM P-M40 1717 02:34:27,25 00:07:34,26 00:00:00,00
6 2 MIESZCZAK PAWEŁ BIKEHEAD P-M30 1054 02:38:33,35 00:11:40,36 00:06:07,37
7 4 PITACH MACIEJ BIKE ATELIER TEAM P-M20 1581 02:40:12,77 00:13:19,78 00:13:19,78
8 3 MUSIAŁEK MARIUSZ MMBIKE TEAM P-M30 1526 02:41:19,08 00:14:26,09 00:08:53,10
9 5 SMOLARZ DANIEL  GOMOLA TRANS AIRCO P-M20 1768 02:41:23,43 00:14:30,44 00:14:30,44
10 4 DZIUK ADAM SENGAM SPORT RACING TEAM P-M30 1136 02:42:01,79 00:15:08,80 00:09:35,82
11 5 FETLER BARTOSZ AB-MICRO TEAM P-M30 1613 02:44:27,34 00:17:34,35 00:12:01,37
12 6 KUCZYŃSKI KRZYSZTOF   P-M30 1685 02:44:29,36 00:17:36,37 00:12:03,38
13 2 GEMBICZ MARCIN   P-M40 1603 02:45:41,00 00:18:48,01 00:11:13,75
14 3 FRANKIEWICZ ROMAN   P-M40 1692 02:47:11,93 00:20:18,94 00:12:44,68
15 7 JUSZCZAK ARTUR TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE P-M30 1853 02:47:32,73 00:20:39,74 00:15:06,75
16 6 MATOSZKO FILIP TWOMARK TEAM P-M20 1947 02:48:02,03 00:21:09,04 00:21:09,04
17 4 HAJZLER MARIUSZ JASTRZĘBIE ŁASK P-M40 1533 02:48:21,63 00:21:28,64 00:13:54,37
18 1 KAPUŚCIŃSKI MICHAŁ DMG MORI CYCLO TRENER TEAM P-M0 1606 02:48:29,66 00:21:36,67 00:00:00,00
19 1 OSTROWSKI BOGUSŁAW OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW P-M50 1597 02:48:47,81 00:21:54,82 00:00:00,00
20 8 BLUSZCZ TOMASZ KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY P-M30 1610 02:48:48,32 00:21:55,33 00:16:22,34
21 7 KRAWCZYK PIOTR REAL 64-STO P-M20 1462 02:49:54,80 00:23:01,81 00:23:01,81
22 9 STAWARZ WOJCIECH GOMOLA TRANS AIRCO P-M30 1870 02:50:05,28 00:23:12,29 00:17:39,30
23 5 BADURA ROMAN ROWEROWY BYTOM-ROWEREK P-M40 1718 02:50:35,75 00:23:42,76 00:16:08,50
24 6 KLAMA RAFAŁ FALCON CZĘSTOCHOWA P-M40 1530 02:50:43,59 00:23:50,60 00:16:16,33
25 10 GLOBISZ SEBASTIAN  BIKE ATELIER TEAM P-M30 1578 02:53:45,75 00:26:52,76 00:21:19,78
26 8 NOWAK TOMASZ BIKEHEAD P-M20 1064 02:53:51,87 00:26:58,88 00:26:58,88
27 2 KAROŃ PIOTR UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA P-M0 1736 02:54:19,13 00:27:26,14 00:05:49,47
28 7 LUBAS MAREK A D V E N T U R E KELLYS TEAM P-M40 1706 02:54:19,21 00:27:26,22 00:19:51,95
29 8 SOLECKI  TOMASZ  SILESIA TECHNIKA P-M40 1419 02:55:24,33 00:28:31,34 00:20:57,07
30 9 KURZYCA PAWEŁ RAFAKO MTB TEAM P-M20 1121 02:56:00,33 00:29:07,34 00:29:07,34
31 10 KOTWICA DAMIAN AEGON CYCLING TEAM P-M20 1778 02:56:43,21 00:29:50,22 00:29:50,22
32 2 MARCHEWKA ZBIGNIEW OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW P-M50 1595 02:57:08,49 00:30:15,50 00:08:20,68
33 11 BIKSA ADRIAN CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN P-M20 1160 02:58:30,63 00:31:37,64 00:31:37,64
34 3 BEDNARCZYK DARIUSZ BIKE ATELIER TEAM P-M50 1563 02:58:35,09 00:31:42,10 00:09:47,28
35 9 MZYK GRZEGORZ JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY P-M40 1671 02:58:41,34 00:31:48,35 00:24:14,09
36 11 PABICH PAWEŁ SENGAM SPORT RACING TEAM P-M30 1143 02:59:40,91 00:32:47,92 00:27:14,93
37 12 ANTOSZ PIOTR   P-M30 1604 02:59:47,11 00:32:54,12 00:27:21,13
38 10 SZYMAŃSKI ROBERT  BIKEHEAD P-M40 1056 03:00:15,54 00:33:22,55 00:25:48,28
39 12 STAWSKI KLAUDIUSZ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA P-M20 1696 03:00:55,03 00:34:02,04 00:34:02,04
40 13 WOŹNY TOMASZ BIKEHEAD P-M30 1058 03:01:48,01 00:34:55,02 00:29:22,03
41 4 STECIUK MAREK ESTILE RACING TEAM P-M50 1171 03:01:49,11 00:34:56,12 00:13:01,30
42 5 KUBUSZOK MAREK BIKE ATELIER TEAM P-M50 1559 03:02:01,83 00:35:08,84 00:13:14,03
43 3 ATŁAS FILIP PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M0 1664 03:02:02,55 00:35:09,56 00:13:32,89
44 11 GNAT DARIUSZ BIKE ATELIER TEAM P-M40 1108 03:02:56,99 00:36:04,00 00:28:29,74
45 12 CZERWIK TOMASZ ESTILE RACING TEAM P-M40 1172 03:03:12,68 00:36:19,69 00:28:45,43
46 14 ŻURAWIK MARCIN MMBIKE TEAM P-M30 1773 03:03:27,97 00:36:34,98 00:31:01,99
47 15 KALITA MARCIN   P-M30 1112 03:04:24,36 00:37:31,37 00:31:58,39
48 6 KASPRZYK ANDRZEJ TWOMARK TEAM P-M50 1823 03:05:06,50 00:38:13,51 00:16:18,69
49 13 SZOSTAK ADRIAN DOTR KRAKÓW P-M20 1362 03:05:50,81 00:38:57,82 00:38:57,82
50 7 SURWIŁO ARMAND   P-M50 1677 03:05:59,83 00:39:06,84 00:17:12,02
51 16 PIOTROWSKI PRZEMYSŁAW PGD GRUPA P-M30 1337 03:06:04,27 00:39:11,28 00:33:38,29
52 17 BANACH SZYMON   P-M30 1189 03:06:11,60 00:39:18,61 00:33:45,63
53 13 PACZUSKI ADAM BIKEHEAD P-M40 1057 03:06:16,91 00:39:23,92 00:31:49,65
54 18 RANIK MICHAŁ GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM P-M30 1631 03:06:19,05 00:39:26,06 00:33:53,07
55 14 ZMYSŁOWSKI DANIEL BIKE ATELIER TEAM P-M40 1915 03:09:49,61 00:42:56,62 00:35:22,36
56 8 KOLACHA MAREK SENGAM SPORT RACING TEAM P-M50 1340 03:09:50,17 00:42:57,18 00:21:02,36
57 19 GÓRNY KRZYSZTOF   P-M30 1004 03:09:53,40 00:43:00,41 00:37:27,42
58 20 KALINOWSKI ARTUR PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M30 1659 03:10:51,39 00:43:58,40 00:38:25,42
59 4 CHOMIUK REMIGIUSZ ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M0 1069 03:10:54,83 00:44:01,84 00:22:25,17
60 9 PIEKARSKI DARIUSZ  ESTILE RACING TEAM P-M50 1166 03:11:28,95 00:44:35,96 00:22:41,14
61 14 KONIECZNY FILIP BIKE ATELIER TEAM P-M20 1640 03:11:47,83 00:44:54,84 00:44:54,84
62 21 BUKOWSKI RAFAŁ  GOMOLA TRANS AIRCO P-M30 1161 03:11:57,28 00:45:04,29 00:39:31,30
63 1 KOŁODZIEJ NATALIA GOMOLA TRANS AIRCO P-K20 1379 03:11:57,88 00:45:04,89 00:00:00,00
64 22 PASZENDA ARKADIUSZ   P-M30 1801 03:12:06,32 00:45:13,33 00:39:40,35
65 5 ZYCH MAREK BIKE ATELIER TEAM P-M0 1589 03:12:26,58 00:45:33,59 00:23:56,92
66 10 BROEKERE KRZYSZTOF   P-M50 1775 03:12:38,55 00:45:45,56 00:23:50,74
67 23 JANUS SZYMON BIKE ATELIER TEAM P-M30 1576 03:12:47,88 00:45:54,89 00:40:21,90
68 15 GRONDZIEL GRZEGORZ GOORANGE.PL P-M40 1109 03:13:05,01 00:46:12,02 00:38:37,75
69 1 KRZESZOWIEC ZBIGNIEW EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM P-M60 1540 03:14:08,75 00:47:15,76 00:00:00,00
70 16 SZCZEŚNIAK DARIUSZ AMATOR P-M40 1847 03:14:23,86 00:47:30,87 00:39:56,60
71 17 WIKTOROWICZ DOMINIK ESTILE RACING TEAM P-M40 1167 03:14:48,23 00:47:55,24 00:40:20,98
72 24 JUZEPCZUK MARCIN   P-M30 1911 03:16:17,57 00:49:24,58 00:43:51,59
73 18 BRONKOWSKI PAWEŁ   P-M40 1726 03:16:34,04 00:49:41,05 00:42:06,78
74 25 ZAJĄC ŁUKASZ   P-M30 1412 03:16:54,60 00:50:01,61 00:44:28,62
75 26 MIĘTKIEWICZ JACEK OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW P-M30 1537 03:17:33,48 00:50:40,49 00:45:07,50
76 27 KLIK MARCIN   P-M30 1400 03:17:45,74 00:50:52,75 00:45:19,77
77 19 RASZTABIGA MARCIN SENGAM SPORT RACING TEAM P-M40 1145 03:19:09,56 00:52:16,57 00:44:42,30
78 15 SKÓRA KRZYSZTOF   P-M20 1361 03:19:14,32 00:52:21,33 00:52:21,33
79 1 SERAFIN ALINA THP PŁOSZEK TEAM P-K30 1755 03:20:13,80 00:53:20,81 00:00:00,00
80 28 KORCZ DANIEL TRIATHLON X-TEAM P-M30 1891 03:21:12,39 00:54:19,40 00:48:46,41
81 20 DEZAKOWSKI  PAWEŁ    P-M40 1917 03:23:45,67 00:56:52,68 00:49:18,41
82 21 BRYCKI TOMASZ TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ P-M40 1568 03:23:54,00 00:57:01,01 00:49:26,74
83 16 ELWART KRZYSZTOF OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW P-M20 1594 03:24:05,90 00:57:12,91 00:57:12,91
84 22 CUPIAŁ ANDRZEJ   P-M40 1103 03:24:48,57 00:57:55,58 00:50:21,32
85 29 BANASZAK ADAM   P-M30 1643 03:25:17,58 00:58:24,59 00:52:51,61
86 23 KONDEJA DARIUSZ   P-M40 1417 03:25:19,21 00:58:26,22 00:50:51,96
87 30 NEMŚ MICHAŁ SENGAM SPORT RACING TEAM P-M30 1142 03:25:35,77 00:58:42,78 00:53:09,79
88 6 SZEWCZYK MATEUSZ SENGAM SPORT RACING TEAM P-M0 1147 03:25:35,85 00:58:42,86 00:37:06,19
89 24 JACHNA SYLWESTER   P-M40 1681 03:25:42,11 00:58:49,12 00:51:14,86
90 17 LASKOWSKI MICHAŁ PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M20 1544 03:25:54,48 00:59:01,49 00:59:01,49
91 11 GRZEGORZEK CZESŁAW   P-M50 1505 03:26:15,63 00:59:22,64 00:37:27,82
92 25 PTAK ADAM   P-M40 1131 03:26:25,00 00:59:32,01 00:51:57,75
93 7 OBZEJTA JAKUB  UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA P-M0 1734 03:26:33,49 00:59:40,50 00:38:03,83
94 26 RUDNER ANDRZEJ   P-M40 1387 03:28:28,10 01:01:35,11 00:54:00,85
95 31 GOŁĘBIEWSKI KAMIL CYKLO TEAM CZĘSTOCHOWA P-M30 1013 03:29:16,03 01:02:23,04 00:56:50,05
96 27 HERMAN JAROSŁAW TFF P-M40 1186 03:29:35,84 01:02:42,85 00:55:08,59
97 28 ARENDARCZYK ANDRZEJ   P-M40 1547 03:29:45,48 01:02:52,49 00:55:18,23
98 29 STILLER IRENEUSZ   P-M40 1720 03:30:38,12 01:03:45,13 00:56:10,86
99 30 KULA ADAM  PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M40 1695 03:31:48,75 01:04:55,76 00:57:21,50
100 2 LEPPICH JÓZEF CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN P-M60 1159 03:32:16,54 01:05:23,55 00:18:07,78
101 32 GAWLAS JAROSLAW   P-M30 1499 03:32:22,54 01:05:29,55 00:59:56,57
102 33 OSIŃSKI ROBERT BIKE ATELIER TEAM P-M30 1600 03:32:27,56 01:05:34,57 01:00:01,58
103 34 RATAJCZAK SEBASTIAN  THP TEAM P-M30 1754 03:33:17,26 01:06:24,27 01:00:51,28
104 31 KRAŚNICKI KRZYSZTOF   P-M40 1906 03:33:37,00 01:06:44,01 00:59:09,75
105 35 HANTULIK ADAM   P-M30 1356 03:33:53,68 01:07:00,69 01:01:27,70
106 36 TATAR ARTUR   P-M30 1878 03:34:33,05 01:07:40,06 01:02:07,07
107 18 CHORZEWSKI KRYSTIAN   P-M20 1339 03:34:33,95 01:07:40,96 01:07:40,96
108 12 BERGER JERZY   P-M50 1557 03:35:08,21 01:08:15,22 00:46:20,40
109 13 RYCHLICKI JAROSŁAW   P-M50 1776 03:35:12,99 01:08:20,00 00:46:25,19
110 37 RUMNIAK SEBASTIAN   P-M30 1548 03:35:14,89 01:08:21,90 01:02:48,91
111 19 KORCEWICZ MICHAŁ  JASTRZĘBIE ŁASKIE P-M20 1183 03:36:40,25 01:09:47,26 01:09:47,26
112 20 SAMEK PAWEŁ   P-M20 1476 03:37:08,94 01:10:15,95 01:10:15,95
113 38 WŁODARSKI TOMASZ SCS OSOZ RACING TEAM P-M30 1642 03:37:54,54 01:11:01,55 01:05:28,56
114 32 RYTWIŃSKI TOMASZ PGD GRUPA P-M40 1350 03:38:01,13 01:11:08,14 01:03:33,87
115 2 KOWALSKA KLAUDYNA AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA P-K20 1413 03:38:09,20 01:11:16,21 00:26:11,32
116 39 GAJOWSKI BARTOSZ   P-M30 1705 03:38:35,09 01:11:42,10 01:06:09,11
117 40 WALENTEK ŁUKASZ STOM-KA P-M30 1920 03:38:40,91 01:11:47,92 01:06:14,93
118 3 WAJZER ANIA SENGAM SPORT RACING TEAM P-K20 1148 03:39:06,52 01:12:13,53 00:27:08,64
119 14 GAWRON MAREK WARACH - ROWERY P-M50 1932 03:39:33,42 01:12:40,43 00:50:45,61
120 41 KWIECIŃSKI MICHAŁ   P-M30 1187 03:39:44,85 01:12:51,86 01:07:18,88
121 2 PIOTROWICZ MAGDALENA  DOTR KRAKÓW P-K30 1363 03:40:55,23 01:14:02,24 00:20:41,43
122 33 MAŁYSZ SŁAWOMIR MIKESZ TEAM P-M40 1656 03:40:56,51 01:14:03,52 01:06:29,25
123 34 SŁONIEC PAWEŁ GREGOR TEAM P-M40 1903 03:41:14,80 01:14:21,81 01:06:47,55
124 21 SAMOLEWSKI PIOTR TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ P-M20 1621 03:42:27,37 01:15:34,38 01:15:34,38
125 15 SIERADZKI MARIUSZ   P-M50 1922 03:42:36,53 01:15:43,54 00:53:48,72
126 16 KONIECZNY GRZEGORZ   P-M50 1641 03:42:40,36 01:15:47,37 00:53:52,55
127 42 KIERUZEL ŁUKASZ NUDEL TEAM P-M30 1636 03:43:16,21 01:16:23,22 01:10:50,23
128 22 KALINOWSKI MARCIN AZS AWF KATOWICE P-M20 1646 03:43:18,34 01:16:25,35 01:16:25,35
129 43 SZPARA PAWEŁ   P-M30 1921 03:43:21,27 01:16:28,28 01:10:55,29
130 35 ANDRYSZCZAK WOJCIECH ZETRA TAPE P-M40 1868 03:43:41,14 01:16:48,15 01:09:13,88
131 44 MAJOR KRZYSZTOF PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M30 1500 03:44:20,92 01:17:27,93 01:11:54,94
132 36 DRÓŻDŻ MAREK   P-M40 1830 03:44:32,84 01:17:39,85 01:10:05,58
133 3 WICHA WITOLD ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M60 1078 03:44:56,55 01:18:03,56 00:30:47,79
134 37 ŚLADOWSKI ARTUR   P-M40 1684 03:45:03,26 01:18:10,27 01:10:36,01
135 17 WALECZEK GRZEGORZ ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M50 1077 03:46:52,00 01:19:59,01 00:58:04,19
136 45 BANASIAK WOJCIECH GREGOR TEAM P-M30 1904 03:46:52,30 01:19:59,31 01:14:26,33
137 18 KACZMARCZYK ZBIGNIEW   P-M50 1765 03:46:56,41 01:20:03,42 00:58:08,60
138 19 ZACIEWSKI ZBIGNIEW   P-M50 1522 03:47:29,99 01:20:37,00 00:58:42,19
139 4 CZAJKA EMILIA BIKEHEAD P-K20 1050 03:47:49,44 01:20:56,45 00:35:51,56
140 46 RYNIAK ANDRZEJ BIKE ATELIER TEAM P-M30 1571 03:50:00,42 01:23:07,43 01:17:34,45
141 38 HEJDUK TOMASZ   P-M40 1758 03:50:11,68 01:23:18,69 01:15:44,43
142 47 MOSUR PIOTR NUDEL TEAM P-M30 1017 03:50:17,49 01:23:24,50 01:17:51,51
143 3 BASIAK EWELINA   P-K30 1415 03:50:23,84 01:23:30,85 00:30:10,04
144 39 STĘPIEŃ TOMASZ   P-M40 1184 03:51:16,16 01:24:23,17 01:16:48,91
145 40 RÓŻAŃSKI MARCIN   P-M40 1884 03:51:21,12 01:24:28,13 01:16:53,87
146 48 LUTYŃSKI MATEUSZ   P-M30 1653 03:52:34,59 01:25:41,60 01:20:08,61
147 49 BIENER PIOTR LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM P-M30 1738 03:53:18,48 01:26:25,49 01:20:52,50
148 50 BLUSZCZ MARCIN MIKESZ TEAM P-M30 1622 03:53:41,74 01:26:48,75 01:21:15,76
149 23 JAKUBOWSKI MATEUSZ DO CELU MASZ P-M20 1008 03:54:00,84 01:27:07,85 01:27:07,85
150 51 RUDZIEWICZ PIOTR   P-M30 1354 03:56:31,23 01:29:38,24 01:24:05,25
151 52 BURDASZ ARTUR WWW.CORRADO.INFO.PL P-M30 1494 03:56:57,07 01:30:04,08 01:24:31,09
152 41 THORZ MAREK ZRYCIOLE MTB P-M40 1508 03:57:26,37 01:30:33,38 01:22:59,12
153 20 SPILOK TADEUSZ   P-M50 1637 03:57:32,66 01:30:39,67 01:08:44,85
154 42 PIECZYRAK WOJCIECH   P-M40 1369 03:57:57,80 01:31:04,81 01:23:30,54
155 53 KRAMARZYK PIOTR   P-M30 1846 03:58:36,79 01:31:43,80 01:26:10,81
156 54 PUCHALSKI SZYMON   P-M30 1919 03:59:07,16 01:32:14,17 01:26:41,18
157 55 DZIADOSZ MICHAŁ   P-M30 1820 03:59:37,32 01:32:44,33 01:27:11,35
158 56 SZOLC TOMASZ NUDEL TEAM P-M30 1634 04:00:19,60 01:33:26,61 01:27:53,63
159 8 UCHMAN WOJCIECH AEGON CYCLING TEAM P-M0 1629 04:00:29,91 01:33:36,92 01:12:00,25
160 4 BLUSZCZ STEFAN SZAFRATA BOHUMIN P-M60 1848 04:00:35,82 01:33:42,83 00:46:27,07
161 1 GRABIAŃSKA RENATA COVERIS CYCLING TEAM P-K40 1416 04:00:59,03 01:34:06,04 00:00:00,00
162 43 NALEPA JACEK MY WAY P-M40 1125 04:04:17,87 01:37:24,88 01:29:50,61
163 24 MACURA SEWERYN AGR VICTORIA  P-M20 1916 04:04:59,08 01:38:06,09 01:38:06,09
164 57 MAŚLANKA MARIUSZ   P-M30 1761 04:05:16,76 01:38:23,77 01:32:50,78
165 58 MAZUR PAWEŁ NUDEL TEAM P-M30 1668 04:05:57,54 01:39:04,55 01:33:31,56
166 44 CZEKAJ KRZYSZTOF TEAM CZEKAJ MTB P-M40 1104 04:07:34,63 01:40:41,64 01:33:07,38
167 59 OSTAPIUK MARCIN   P-M30 1630 04:09:44,74 01:42:51,75 01:37:18,77
168 2 SERAFINOWSKA DOROTA OPONY-SERAFINOWSKI P-K40 1593 04:11:53,95 01:45:00,96 00:10:54,92
169 60 KORDEUSZ WOJCIECH SNOW4FUN P-M30 1464 04:12:08,60 01:45:15,61 01:39:42,63
170 5 BIKSA PAULINA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN P-K20 1612 04:12:55,59 01:46:02,60 01:00:57,71
171 61 WRODARCZYK PAWEŁ   P-M30 1931 04:15:36,55 01:48:43,56 01:43:10,57
172 5 KANDZIORA ANDRZEJ   P-M60 1648 04:16:03,14 01:49:10,15 01:01:54,39
173 62 POKRYWKA TOMASZ AEGON CYCLING TEAM P-M30 1850 04:17:12,81 01:50:19,82 01:44:46,83
174 3 BANASIEWICZ BEATA ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-K40 1067 04:17:46,15 01:50:53,16 00:16:47,11
175 63 WACHECKI SEBASTIAN  BIKEHEAD P-M30 1059 04:17:52,48 01:50:59,49 01:45:26,51
176 45 KLIMAS MAREK   P-M40 1933 04:19:24,43 01:52:31,44 01:44:57,18
177 46 SŁONIEC PIOTR GREGOR TEAM P-M40 1910 04:19:26,42 01:52:33,43 01:44:59,16
178 64 HALMAN TOMASZ   P-M30 1546 04:24:26,49 01:57:33,50 01:52:00,52
179 6 MZYK JANUSZ JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY P-M60 1670 04:24:35,32 01:57:42,33 01:10:26,56
180 7 NOWAK MAREK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M60 1074 04:24:46,11 01:57:53,12 01:10:37,35
181 47 UCHMAN MAREK AEGON CYCLING TEAM P-M40 1628 04:28:36,94 02:01:43,95 01:54:09,69
182 65 PIASEK PRZEMYSŁAW   P-M30 1365 04:52:00,28 02:25:07,29 02:19:34,31
183 21 ŚWIDA JERZY   P-M50 1135 05:09:41,69 02:42:48,70 02:20:53,88
DNF DNF BANDURA AGATA VELONEWS.PL P-K30 1678 DNF    
DNF DNF BAŃCZYK ARTUR SK BOHUMIN SAFRATA P-M30 1703 DNF    
DNF DNF CHOCHÓŁ GRZEGORZ   P-M30 1467 DNF    
DNF DNF CIASTOŃ MAREK BIKE ATELIER TEAM P-M50 1562 DNF    
DNF DNF HAPEK ANDRZEJ   P-M30 1111 DNF    
DNF DNF KRÓL KAROL HENIUŚ P-M20 1468 DNF    
DNF DNF LIGĘZA SŁAWOMIR BIKE ATELIER TEAM P-M30 1459 DNF    
DNF DNF MALURDY ADAM ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M60 1072 DNF    
DNF DNF MAZUR NORBERT   P-M20 1185 DNF    
DNF DNF BIKSA MARTA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN P-K40 1158 DNF    
DNF DNF DRZYMAŁA ADAM ULTRA-BIKE TEAM P-M30 1691 DNF    
DNF DNF GARBARZ ŁUKASZ   P-M30 1460 DNF    
DNF DNF GOLEŃ GRZEGORZ PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M30 1660 DNF    
DNF DNF GÓRSKI SŁAWOMIR   P-M30 1918 DNF    
DNF DNF GRUSZCZYŃSKI WOJCIECH   P-M30 1766 DNF    
DNF DNF KAJDEWICZ ARTUR   P-M30 1336 DNF    
DNF DNF KUCEWICZ MICHAŁ PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M20 1003 DNF    
DNF DNF KUPIEC ROBERT BIKEHEAD P-M40 1063 DNF    
DNF DNF LESISZ JAROSŁAW VELONEWS.PL P-M30 1679 DNF    
DNF DNF MARYCKI IRENEUSZ SENGAM SPORT RACING TEAM P-M20 1690 DNF    
DNF DNF MATWIJEWICZ JANUSZ   P-M30 1698 DNF    
DNF DNF PAWEŁCZYK BARTOSZ   P-M30 1550 DNF    
DNF DNF PĘCIKIEWICZ PATRYK PGD GRUPA P-M30 1817 DNF    
DNF DNF PŁATEK DANIEL   P-M30 1747 DNF    
DNF DNF PODDĘBNIAK DAMIAN   P-M30 1934 DNF    
DNF DNF STRASZAK WALDEMAR   P-M60 1029 DNF    
DNF DNF SZCZEPINA KRZYSZTOF OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW P-M50 1596 DNF    
DNF DNF TACZALSKA ANNA   P-K30 1190 DNF    
DNS DNS GAJEWSKI PIOTR CYKLOMANIACY.PL P-M40 1875 DNS    
DNS DNS JAWORSKI MACIEJ SENGAM SPORT RACING TEAM P-M20 1137 DNS    
DNS DNS LIBISZEWSKI MICHAŁ   P-M30 1901 DNS    
DNS DNS SAMBORSKI GRZEGORZ PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM P-M30 1543 DNS    
DNS DNS SZCZEPANIK ARTUR   P-M50 1669 DNS    
DNS DNS ANTONIK BOGDAN AMATOR P-M60 1680 DNS    
DNS DNS GRACZYK MARTA  GOMOLA TRANS AIRCO P-K30 1709 DNS    
DNS DNS GRZYBOWSKI KRZYSZTOF ESTILE RACING TEAM P-M60 1170 DNS    
DNS DNS KONOPKA MAREK   P-M40 1115 DNS    
DNS DNS KOTARSKI DAMIAN   P-M40 1534 DNS    
DNS DNS KOTARSKI JACEK BIKE ATELIER TEAM P-M50 1560 DNS    
DNS DNS KRZEWSKI GRZEGORZ ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M40 1066 DNS    
DNS DNS KURCZOK LESZEK   P-M40 1119 DNS    
DNS DNS LENIART ROBERT BIKEHEAD P-M40 1065 DNS    
DNS DNS LUBERDA KAMIL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ P-M20 1856 DNS    
DNS DNS MIESZCZAK ALEKSANDER BIKEHEAD P-M30 1055 DNS    
DNS DNS MIKOŁAJCZYK ROMUALD NUDEL TEAM P-M50 1635 DNS    
DNS DNS MIKOŁAJCZYK ROMUALD NUDEL TEAM P-M50 1635 DNS    
DNS DNS MORAWSKI MAREK BIKE ATELIER TEAM P-M30 1357 DNS    
DNS DNS OCHOŃSKI JERZY   P-M40 1127 DNS    
DNS DNS OSTROWSKI DARIUSZ ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL P-M40 1075 DNS    
DNS DNS PRONCZUK MARCIN   P-M30 1130 DNS    
DNS DNS SZULCZEWSKI TOMASZ KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM P-M40 1162 DNS    
DNS DNS WIERNEK TOMEK   P-M40 1762 DNS    
0 0 00:00:00   00:00:00 0 00:00:00,00 00:00:00,00 00:00:00,00
0 0 00:00:00   00:00:00 0 00:00:00,00 00:00:00,00 00:00:00,00
0 0 00:00:00   00:00:00 0 00:00:00,00 00:00:00,00 00:00:00,00
0 0 00:00:00   00:00:00 0 00:00:00,00 00:00:00,00 00:00:00,00