10. Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni M1
NORBERT GRZELAK PL 23
MIŁOSZ KUBICA PL 23
SERGIUSZ SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni M2
MATEUSZ CICHY Tak PL KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA 23
NORBERT CIERPKA Tak PL KB CZARNE WILKI 23
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
MARCIN KARKOSZKA PL 23
WOJCIECH KASPRZAK Tak PL 23
DAMIAN KLUCZYK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
BARTOSZ KUBICA PL 23
BŁAŻEJ NOWAK PL 23
IRENEUSZ OWOC PL RESPECT-TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
DARIUSZ PRZERWA PL 23
PATRYK SUSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
MARCIN ŚNIEGOCKI PL 23
JAKUB WALCZAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 13 (Opłaconych: 5)
M3 - Mężczyźni M3
RADOSŁAW BALCER Tak PL 23
YURIY BLAHODIR UA 23
YEVHEN BOHATIKOV PL 23
ADAM CNOTALSKI PL 23
ARKADIUSZ CZARNASIAK Tak PL 23
MARCIN GRZESZCZYK PL 23
MACIEJ HOŁDOWSKI Tak PL 23
TOMASZ JASIŃSKI Tak PL KM PSP KALISZ 23
TOMEK KUPCZYK Tak PL SUPERMARATON KALISZ 23
MATEUSZ MĄDRY PL 23
ŁUKASZ MEYER Tak PL 23
DANIEL NAPIERAŁA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SZCZERBICKI Tak PL 23
GRZEGORZ SZKUDLAREK Tak PL 23
MARCIN WITKOWSKI Tak PL MKS PARASOL WROCŁAW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 15 (Opłaconych: 10)
M4 - Mężczyźni M4
GRZEGORZ BARANEK Tak PL 23
TOMASZ DĄBRÓWKA PL 23
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
WALDEMAR GŁOWACKI Tak PL 23
TOMASZ HOFMAŃSKI PL 23
DARIUSZ JAROSIK Tak PL 23
JAKUB JAŚKIEWICZ PL 23
JAN KARBOWSKI Tak PL 23
WOJCIECH KMIECIK PL 23
PIOTR MARCINKOWSKI PL OSW TRI TEAM 23
ZBIGNIEW MATYSIK PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
GERARD MICHAŚ Tak PL 23
KRZYSZTOF PANOWICZ Tak PL 23
DARIUSZ POCZTA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 23
JAROSLAW SITEK Tak PL OSW TRI TEAM 23
RAFAŁ SÓJKA PL 23
DARIUSZ SUŚ Tak PL 23
DANIEL WALCZAK Tak PL 23
RAFAŁ WARSZAWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK PL 23
ROMAN ŻYMEŁKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 11)
M5 - Mężczyźni M5
GRZEGORZ BEDNIK Tak PL RAJSPORT ACTIVE 23
PAWEŁ CZUCHRA Tak PL - 23
ANDRZEJ DUDEK Tak PL NIEZRZESZONY 23
ANDRZEJ HELICKI Tak PL NIEZRZESZONY 23
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL 23
ALOJZY LORENC PL 23
MARIAN ŚWITOŃ PL BUKOWNICA BIEGA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 7 (Opłaconych: 5)
M6 - Mężczyźni M6
JERZY CIAPIERZYŃSKI PL 23
EDWARD GOZDOWSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL SENIOR61 23
WITOLD SITEK PL 23
JAN URBANIAK Tak PL 23
LEON WAWRZYNIAK PL 23
MARIAN ZIELONKA PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 3)
K1 - Kobiety K1
MAGDALENA SZCZAP PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety K2
YUILIA DIATLOVA UA 23
PATRYCJA KAPA PL 23
ARLETA LORENC PL KB CZARNE WILKI 23
MONIKA SZCZEPANEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety K3
MAGDALENA GIESZCZYŃSKA PL 23
IZABELA GRZEŚKIEWICZ Tak PL 23
JOANNA JÓZKOWIAK Tak PL 23
EMILIA KASPRZAK PL 23
AURELIA MIELCAREK PL 23
SWIETLANA OLINYK UA 23
ELŻBIETA PŁOTEK PL 23
ANNA TOMALAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety K4
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
JUSTYNA JANICKA-MADEJ Tak PL 23
ELWIRA MIELCAREK PL 23
JOANNA SUŚ Tak PL 23
MONIKA SZCZAP PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 3)
K5 - Kobiety K5
MARIA WALCZAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 0)
K6 - Kobiety K6
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86 (Opłaconych: 39)